dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 528 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 528 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Agatowa

Ołtaszyn,Wrocław

5 500 zł222 m² 24,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecamy Panstwu na sprzedaz na Ołtaszyn ul. Agatowa Powierzchnia użytkowa bliźniaka to 182m2 plus poddasze 24m2 całkowita 222m2 plus 60m2 6 pokoji 2 lazienki i dodatkowe wc 3 kondygnacje Rozkladowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pirenejska

Krzyk,Wrocław

514 999 zł38 m² 13 481,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Akademia medyczna/gaj/krzyki/pirenejska/38m2/oddzielnakuchnia/balkon/ue gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, jednopokojowy apartament z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

580 000 zł60 m² 9 634,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Krzyki, ok. ul. Zielińskiego /swobodnej Oferujemy do sprzedaży lokal handlowo-usługowy położony na parterze, z witrynami. Usytuowany jest w doskonałej lokalizacji, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

397 863 zł23 m² 17 589 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kazachstańska

Brochów,Wrocław

414 995 zł32 m² 13 132,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Brochów-ul.Kazachstańska | Duża kawalerka! 2023.|| Polecam na sprzedaż mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy Wrocławia, kilka kilometrów od Rynku i od wschodniej obwodnicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

529 995 zł35 m² 15 348,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Popowice | 2pok | Przy parku!| Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 34,5 m2 w bloku z lat 80 tych przy ulicy Popowickiej. Idealne na start lub inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pawia

Wojszyce,Wrocław

749 115 zł55 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja pawia od nowa! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku przy ul. Pawiej. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

558 177 zł28 m² 20 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

574 900 zł54 m² 10 548,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Krzyki/gaj/krynicka/toplokalizacja/okazja/3pok. Obniżona cena! Toplokalizacja blisko ue i Akademii Medycznej! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parafialna

Ołtaszyn,Wrocław

628 000 zł59 m² 10 626,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Ołtaszyn/parafialna/premium/krzyki/2 pok./balkon/garaż/top Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy apartament mieszczący się na 1-szym piętrze 2-piętrowego budynku z 2004 r. na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

465 000 zł41 m² 11 341,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Podana cena jest ceną netto- podatek vat 23% - dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Cena brutto z wykończeniem: 658 000 zł zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Grabiszyn,Wrocław

587 900 zł42 m² 13 865,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

toplokalizacja/premium/po remoncie!/!/centrum/pereca/inwestycja!/top!/2pok Po remoncie! Gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Ołbin,Wrocław

949 000 zł67 m² 14 168,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja w topowej Lokalizacji we Wrocławiu naprzeciwko Wrocławskiego Ogrodu Botanicznego, tuż u stóp największych architektonicznych perełek Wrocławia Ostrów Tumski, rynek Wrocławski są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

943 792 zł39 m² 24 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stanisławowska

Muchobór Wielki,Wrocław

599 000 zł63 m² 9 556 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na prezentację! Doskonała komunikacja z całym miastem! Blisko fat, aow i Park Tysiąclecia. Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29569 tel. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

633 990 zł38 m² 16 510,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jagodno/premium/ okazja/kopycińskiego /balkon/ garaż w cenie Miejsce w garażu podziemnym w cenie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 38,2 m2, które znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Księże Małe,Wrocław

562 575 zł41 m² 13 621,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

779 946 zł43 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:2/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o optymalnej, wygodnej pow. 42,62m2 z balkonem 12,13m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

590 715 zł47 m² 12 541,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 08.2025 * Bliskość terenów Natura 2000 TERAZ NIŻSZA CENA! POPRZEDNIA CENA 608 985 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

1 250 000 zł151 m² 8 278,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Sprzedam dla inwestora lokal użytkowy we Wrocławiu Lokal znajduje się przy ul. Zwycięskiej na pierwszym piętrze. Dostępna winda. Powierzchnia lokalu 151m2. Dzisiaj wykorzystana powierzchnia jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabiszyńska

Śródmieście,Wrocław

3 200 zł57 m² 56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: tel. Luksusowy 3-pokojowy apartament blisko centrum miasta dostępny od 15.07.2024 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się przy ulicy Grabiszyńskiej we Wrocławiu. Jest to świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czartoryskiego

Psie Pole,Wrocław

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Miejsce postojowe W garażu duży balkon media miejskie nowe budownictwo dwa osobne pokoje ochrona fizyczna monitoring siłownia dla mieszkańców opis nieruchomości: do wynajęcia dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

575 996 zł46 m² 12 516,20 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-Top 2 pok 47m2 Klimatyzacja Balkon Garaż. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu o łącznej powierzchni 47m2 znajdujące się przy ulicy Strzegomskiej. Mieszkanie zlokalizowane na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

1 165 640 zł51 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty tel.: Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,68 m2 w stanie deweloperskim przy ulicy Księcia Witolda. Lokalizacja: znakomite połączenie z każdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Jagodno,Wrocław

957 242 zł88 m² 10 849,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamieńskiego

Psie Pole,Wrocław

423 620 zł36 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w zielonej okolicy. Układ pomieszczeń * Salon z aneksem kuchennym 18,04 m2 * Pokój - 10,41 m2 * Łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościańska

Złotniki,Wrocław

849 000 zł67 m² 12 692,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania jest rewelacyjne rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie na ul. Kościańskiej w inwestycji Osada Złotnicka. Lokalizacja: okolica jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wojszyce,Wrocław

457 419 zł34 m² 13 593,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jako architekt i projektant wnętrz pomogę Ci znaleźć i wybrać właściwe mieszkanie. Zaproponuję możliwe zmiany w układzie funkcjonalnym. Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

679 000 zł60 m² 11 330 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: sandra Sadowska tel. Możliwość otwarcia kuchni na pokój dzienny! Mieszkanie do własnej aranżacji w spokojnej okolicy. Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania otrzymacie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Księże Małe,Wrocław

589 270 zł49 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Otoczenie: nowoczesne budynki znajdują się na zielonym, kameralnym osiedlu we Wschodnio-Południowej części Wrocławia. W bliskiej odległości znajdą Państwo Park Wschodni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

855 000 zł85 m² 10 032,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Promocja, podpisz umowę do końca sierpnia , A otrzymasz aż 95tyś rabatu na zakup mieszkania (10%)! nie zwlekaj I kup swoje lokum W atrakcyjnej cenie! Oferta od dewelopera, bez pcc, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

379 159 zł26 m² 14 701,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pawia

Wojszyce,Wrocław

761 400 zł56 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jordanowska

Krzyki,Wrocław

521 725 zł40 m² 12 882 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel. Wyjątkowe mieszkanie z wieloma opcjami aranżacji. Nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

789 000 zł56 m² 14 057 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w sercu Wrocławia, przy ul. Świdnickiej, oddalonego zaledwie ok. 100 m od płyty rynku. Oferta idealna jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

3 200 zł55 m² 58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: (for english scroll down) oferta tylko U nas! Serdecznie polecam do wynajęcia wykończony w bardzo wysokim standardzie apartament przy ulicy Długiej o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Fabryczna,Wrocław

3 450 zł60 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tel. -wolne od 12.08.2024r- Polecam do wynajęcia apartament 3 pokojowy na 1 piętrze przy ul. Dmowskiego 13a. /Mieszkanie o pow. 60m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - 2 sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wapienna

Huby,Wrocław

750 000 zł73 m² 10 274 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Wyjątkowo atrakcyjne trzypokojowe własnościowe mieszkanie z osobną kuchnią zlokalizowane na osiedlu Huby (okolice Aquaparku) j blisko dworca pkp i pks we Wrocławiu. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Ołbin,Wrocław

610 000 zł62 m² 9 810,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 62,18 m2, usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowej kamienicy z 1900 roku, zlokalizowanej w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Litomska

Szczepin,Wrocław

4 000 zł67 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty Tel. - english version below - Serdecznie polecam na wynajem przestronne 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń w pobliżu Magnolia Park. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Saperów

Borek,Wrocław

5 000 zł82 m² 61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun nieruchomości: tel. ***I speak English*** Scroll down for English Witaj w świecie komfortowego mieszkania na osiedlu Borek we Wrocławiu! Już na pierwszy rzut oka widać, że właściciel.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij