dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 549 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 549 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Stare Miasto,Wrocław

469 000 zł27 m² 17 370,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż piękny apartament położony na Wrocławskim Starym Mieście, przy ulicy Szpitalnej. Mieszkanie ,nadające się od razu do przeprowadzki mierzące 27 m2. Położone jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielka

Krzyki,Wrocław

605 000 zł54 m² 11 174,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Duże 3-pok przy Aquaparku/tramwaj Sky tower/u.E.zieleń parking za szlabanem Oferujemy do sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe w najlepszej pod inwestycję lokalizacji- Krzyki ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubuska

Wrocław,dolnośląskie

628 003 zł55 m² 11 459,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Plac Legionów 3 pok/54m2/okazja! polecamy mieszkanie z 3 osobnymi pokojami oraz dużą w pełni wyposażoną kuchnią. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m 7 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Komandorska

Powstańców Śląskich,Wrocław

399 000 zł27 m² 14 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i rozkładowa kawalerka o powierzchni: 27 m2 z balkonem francuskim i komórką lokatorską do remontu. Nieruchomość położona jest przy ul. Komandorskiej (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Brochów,Wrocław

643 900 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Brochów,Wrocław

419 400 zł35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paulińska

Nadodrze,Wrocław

591 000 zł54 m² 10 844 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na wysokim parterze o powierzchni 54,5m2. W skład mieszkania wchodzi: *pokój z antresolą *pokój *kuchnia *łazienka Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

525 211 zł36 m² 14 393,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

796 175 zł73 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Jako architekt i projektant wnętrz pomogę Ci znaleźć i wybrać właściwe mieszkanie. Zaproponuję możliwe zmiany w układzie funkcjonalnym. Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Oporów,Wrocław

574 766 zł42 m² 13 717,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz. Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Oporów,Wrocław

719 750 zł48 m² 14 963,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Krzyki,Wrocław

995 605 zł90 m² 11 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Lipska

Osobowice,Wrocław

449 000 zł33 m² 13 630,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32,94m w bloku mieszkalnym z roku 2010. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - łazienka, - przedpokój z szafą wnękową, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

519 000 zł31 m² 16 895 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: mieszkanie o powierzchni 30.72 m2 w gotowej inwestycji blisko centrum. Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w odległości ok. 2 kilometrów od Rynku, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Oporów,Wrocław

642 469 zł53 m² 12 076,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Księże Małe,Wrocław

777 700 zł62 m² 12 625 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Hallera

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

3 500 zł71 m² 49,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie w doskonałej lokalizacji w południowo-zachodniej części miasta w dzielnicy Fabryczna. Nieruchomość bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

443 013 zł30 m² 14 921,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na prestiżowym osiedlu Dorzecze Legnickiej. Doskonała lokalizacja, bardzo blisko centrum Wrocławia (dojazd w około 10min) Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 095 957 zł55 m² 19 750,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

536 268 zł39 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

705 551 zł58 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Księże Małe,Wrocław

575 280 zł41 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Jagodno,Wrocław

974 789 zł89 m² 10 965 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Księże Małe,Wrocław

562 775 zł41 m² 13 626,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

444 224 zł28 m² 15 669,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Jagodno,Wrocław

967 442 zł88 m² 10 965 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

389 359 zł26 m² 15 097,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 54 m2 przy ulicy Skarbowców. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki z wc oraz pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

414 690 zł27 m² 15 537,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Brochów,Wrocław

591 864 zł57 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

750 000 zł60 m² 12 605 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

3 pokojowe mieszkanie Z osobną kuchnią I balkonem. Tuż przy ferio gaj Nieruchomość znajduje się na I piętrze w zadbanym bloku z 1994 r. przy ul. Piławskiej. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

720 000 zł46 m² 15 652,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 z dużym tarasem, położone na II piętrze w budynku z windą ( budynek 3-piętrowy), na prestiżowym, nowoczesnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

897 770 zł87 m² 10 327,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

673 163 zł65 m² 10 396 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem gotowe do odbioru! Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Psie Pole. W najbliższym otoczeniu inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Reja

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 625 zł20 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój w mieszkaniu 2 pokojowym przy ulicy Reja. Dla pary lub dla jednej osoby. Mieszkanie jest rozkładowe. W kuchni jest ładny balkon. Duży przestronny przedpokój. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Oporów,Wrocław

777 672 zł60 m² 12 961,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Partynice,Wrocław

646 813 zł38 m² 16 927,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z korzystną opcją rozłożenia rat 20-80! Dobry pomysł na inwestycje lub mieszkanie na przyszłość. Inwestujesz tylko 20% a 80% płacisz dopiero przy odbiorze mieszkania! U nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Dubois

Śródmieście,Wrocław

1 200 zł17 m²

 

Piętro:1/5

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *zamieszkaj w samym sercu Wrocławia w pięknej kamienicy z widokiem na Most Uniwersytecki *atrakcyjny dwuosobowy pokój (nr. 2) z balkonem w mieszkaniu dwupokojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Daktylowa

Fabryczna,Wrocław

2 800 zł83 m² 33,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem dwupoziomowe mieszkanie o pow. 83 m2 położone w budynku z 2013 roku w inwestycji osiedle owocowe 2 ul. Daktylowa. Zachodnia część Wrocławia dzielnica Stabłowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Łukowa

Fabryczna,Wrocław

9 500 zł143 m² 66,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w spokojnej, zielonej części Wrocławia, przy ul.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij