dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 555 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 555 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

849 944 zł96 m² 8 867,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego Przystań Królewiecka to nowa inwestycja w otoczeniu pięknych, zielonych terenów. Proponuję Państwu mieszkanie 3-pokojowe z antresolą i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł26 m² 14 423 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam na sprzedaż komfortową i funkcjonalną kawalerkę przy ul. Lubuskiej. Świetna inwestycja, idealne na start. Mieszkanie własnościowe ok.26,1 m2, składa się z: - SALONU ok. 17,7 m2 - kuchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Wrocław

18 000 000 zł2 115 m² 8 508,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem oferty jest historyczna kamienica wzniesiona w pierwszej połowie 19 wieku, położona w sercu Wrocławia - niecałe 300 metrów od płyty rynku. Obecnie wykorzystywana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Suwalska

Maślice,Wrocław

389 000 zł28 m² 13 868,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż kawalerkę mieszkanie o łącznej powierzchni 28,05m2 , które jest usytuowane na 1 piętrze w dwupiętrowym w apartamentowcu z 2023r z windą na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grota-Roweckiego

Wojszyce,Wrocław

1 450 003 zł194 m² 7 485,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:560 m²

Ołtaszyn Blizniak 8 pokoi lux dzialka 550 m2!top Na sprzedaż bliźniak, 5 kondygnacji na półpiętrach, budownictwo z lat 80. Działka 550 metrów. ul. gen. Stefana Grota-Roweckiego, wrocław Wojszyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wejherowska

Popowice Północne,Wrocław

432 000 zł27 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Serdecznie polecam na sprzedaż świetną kawalerkę o łącznej powierzchni 27m2, usytuowaną na 6 piętrze w siedmiopiętrowym apartamentowcu z windą z 2020r położoną nieopodal ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Korfantego

Krzyki,Wrocław

2 590 000 zł1 100 m² 2 355 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun Oferty: tel. Działka na południu Wrocławia, około 5,5 km od Wrocławskiego Rynku, uzbrojona, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. * atuty nieruchomości: - działka budowlana - działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 230 000 zł149 m² 8 230,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do Odbioru w III kwartale 2024 Dom w zabudowie szeregowej na Ołtszynie Parter: -Salon z aneksem -wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kabaczkowa

Klecina,Wrocław

679 994 zł44 m² 15 489,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Klecina park/2pok/ lux Premium Aparatament garaz! polecamy w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie w bardzo wysokim standardzie. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzyleska

Tarnogaj,Wrocław

2 700 zł44 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, dwu pokojowe mieszkanie idealne dla singla lub pary Na Wynajem- piękne, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w prestiżowej inwestycji Lokum di Trevi, na ulicy Międzyleskiej wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

350 000 zł29 m² 12 107 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2- pokojowego z osobną kuchnią o powierzchni 28,91 m2. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w 3- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

4 800 zł63 m² 76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu 3-pokojowego mieszkania, znajdującego się w sercu miasta, na Kępie Mieszczańskiej, przy samej Odrze. Jest to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

618 499 zł46 m² 13 393,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 3 pokoje w ścisłym centrum Wroclawia - pl. Kościuszki, 46.18 m2. 500 metrów do rynku! Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze Z 4 w bloku z grubej cegły z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dożynkowa

Klecina,Wrocław

935 000 zł69 m² 13 550,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja Oryginalne mieszkanie z dużym tarasem na dachu | atrakcyjna lokalizacja /**below in English To wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 69 metrów kwadratowych może zainteresować lubiących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Swojczyce,Wrocław

689 119 zł58 m² 11 867 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego. Brak pcc Opiekun oferty tel. Mieszkanie 3 pokojowe z ogrodem na kameralnym nowoczesnym osiedlu 2 piętrowych willi miejskich. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Oporów,Wrocław

3 300 000 zł300 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:699 m²

Na sprzedaż willa na Oporowie, boczna uliczka wśród ciszy, zieleni i uporządkowanej zabudowy. Dom po generalnym remoncie prowadzonym według projektu i pod nadzorem architektów. Wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boiskowa

Bieńkowice,Wrocław

401 781 zł35 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia * Mieszkanie idealne na start Idealne na start mieszanie z ogródkiem i tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krzyki,Wrocław

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! Do zamieszkania od stycznia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

499 999 zł40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego we Wrocławiu na osiedlu Zgorzelisko ok. ul. Poleskiej. Poziom: 2/4 bez windy Powierzchnia: 40mkw Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

65 zł/m²102 m² 6 624 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal z witryną dostępny od teraz Do wynajęcia lokal usługowy na nowym osiedlu, do własnej adaptacji. Nieruchomość usytuowana jest na parterze, wejście od ulicy na którą wychodzą 3 duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

494 000 zł30 m² 16 223,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Klucze do odbioru- listopad 2023r. Inwestycja realizowana we Wrocławiu, w dzielnicy Stare Miasto - tuż przy Odrze (ul. Gnieźnieńska). Charakteryzująca się nowoczesną architekturą osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inżynierska

Grabiszyn,Wrocław

610 000 zł47 m² 12 978,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia - dzielnica Grabiszyn - w pobliżu Parku Grabiszyńskiego - jednego z piękniejszych parków we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Klecina,Wrocław

685 000 zł71 m² 9 661,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Klecina 4 pokoje 70m2 okazja ul .BALZAKA NOWA CENA Polecamy na sprzedaż mieszkanie 70m2 na Oporowie. 4 pokoje, antresola, kuchnia, 2 łazienki, balkon, piwnica. Mieszkanie do delikatnego odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Stabłowice,Wrocław

775 001 zł63 m² 12 321,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Piekne lux stablowice!lux Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,60 m 4 piętro w 4-piętrowym bloku z windą z 2015 rokuwrocław, fabryczna, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przestrzenna

Huby,Wrocław

629 000 zł46 m² 13 632 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość dzięki swojej lokalizacji zapewnia dogodny dojazd do szkół, uczelni jak i do Wrocławskiego Rynku. W najbliższym sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kukuczki

Krzyki,Wrocław

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez Pośredników! Do Wynajęcia Mieszkanie w Dzielnicy Krzyki Nowa, obniżona cena, mieszkanie 3 pokojowe w cenie 2 pokojowego! Przyjazne, trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nefrytowa

Krzyki,Wrocław

509 309 zł41 m² 12 480 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Місто Вроцлав, krzyki розмір 39.12 - 58.17 КІЛЬКІСТЬ КІМНАТ 1 - 3 ЦІНА 509 309 злотих - 719 854 злотих ЦІНА ЗА Мзлотих ЦІНА брутто в.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kobierzycka

Krzyki,Wrocław

1 289 000 zł133 m² 9 714 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1915

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikatowej nieruchomości znajdującej się na osiedlu Klecina (dzielnica Krzyki) we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 132,7 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

388 991 zł27 m² 14 514,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Centrum/zielińskiego/krzyki/winda/piwnica/1pok. Toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Tadeusza Zielińskiego. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

500 000 zł42 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Dwupokojowe mieszkanie położone na 7 piętrze w bloku z wielkiej plyty wybudowanym w 1987 r. Na terenie osiedla funkcjonuje Uniwersytecki Szpital Kliniczny, kilka przychodni oraz prywatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Klasztorna

Wojszyce,Wrocław

839 900 zł75 m² 11 198,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Dwupoziomowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia Mieszkanie znajduje się się na trzecim, najwyższym piętrze budynku z windą z 2011r. Inwestycja "wojszycka Enklawa" położona jest w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Bujwida

Ołbin,Wrocław

1 200 zł27 m²

 

Piętro:2/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Dwie sympatyczne, nie palące studentki poszukują koleżanki studentki do wynajęcia trzeciego pokoju ( w mieszkaniu trzypokojowym). Mieszkanie ciepłe, dobrze wyposażone na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

619 000 zł53 m² 11 759,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52.64 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gajcego

Karłowice,Wrocław

1 585 001 zł240 m² 6 604,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:218 m²

Karłowice Dom na / Top lokalizacja/top!hit Karlowice Dom na sprzedaż okazja cenowa Karłowice ul.Tadeusza Gajcego - zielona, spokojna okolica - blisko infrastruktura niezbędna do codziennego funkcjonowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

429 992 zł24 m² 17 879,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Oferta top! ogródek + parking / ok. Politechniki. Hydropolis / Na Grobli / plac grunwaldzki Polecam na sprzedaż gotowy do wprowadzenia apartament z ogródkiem o powierzchni 24,1 m2. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Krzyki,Wrocław

375 000 zł26 m² 14 423,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedam (lokal mieszkalny) mieszanie jednopokojowe w centrum Wrocławia, .ul .Zaporoskiej mieszczące się na 2/10 piętrze w budynku po termoizolacji z nową windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

9 559 zł222 m² 43,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Okolice Oltaszyn Wysoka Pieklny dom Wolnostojacy Polecamy do wynajmu dom jednorodzinny wolnostojacy Nieruchomość posadowiona na działce o pow. 804m2 parter: , kotłownia (bardzo ekonomiczne ogrzewanie.