dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 525 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 525 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spiżowa

Gajowice,Wrocław

719 000 zł45 m² 15 977,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w bloku z lat 70-tych po kapitalnym remoncie Mieszkanie spod ręki architekta - zadbano o funkcjonalność każdego metra Remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Jagodno,Wrocław

2 900 zł50 m² 57,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,33 m , położone na 3 piętrze na osiedlu Jagodno w Wrocław. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym 2 niezależne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tymiankowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

856 251 zł96 m² 8 910 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam Cię do poznania miejsca, które łączy nowoczesną architekturę, przemyślaną funkcjonalność i kameralną lokalizację. Opis nieruchomości: powierzchnia całkowita: 96,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jahna

Marszowice,Wrocław

699 000 zł56 m² 12 442,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe i w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 56,18 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym, 3-piętrowym budynku z windą. Co ważne - winda znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Klasztorna

Wojszyce,Wrocław

765 000 zł765 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: licencja nr 28295 Certyfikat Land Deweloper nr 222 Tel: oferta dostępna tylko W sdp nieruchomości działka sprzedana Podstawowe informacje: działka budowlana przy ul. Klasztornej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Paczkowska

Krzyki,Wrocław

3 900 zł56 m² 69,62 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz _ pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

121,21 zł/m²66 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ciche miejsce w centrum miasta z licznymi kawiarniami i restauracjami na wyciągniecie ręki. Luksusowe apartamenty wykonane w nowoczesnej technologii, przemyślanej konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drzewieckiego

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

499 000 zł47 m² 10 594,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego przestronnego mieszkania o powierzchni 47,10 m2, znajdującego się na dobrze skomunikowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Końcu

Zacisze,Wrocław

2 250 000 zł234 m² 9 615 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:642 m²

Zachęcam do kontaktu osoby zainteresowane zakupem nieruchomości w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Wrocławia. Dom jednorodzinny wolnostojący zlokalizowany na Zaciszu tuż przy wałach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

589 900 zł62 m² 9 499,19 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

We speak English, call for more details. English version below! Oferta wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Sucha

Huby,Wrocław

87,32 zł/m²218 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gotowy biznes lub prestiżowa przestrzeń dla Twojej firmy | okolice Wroclavii Atlant Estates prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży lub wynajmu lokalu biurowo-usługowego o powierzchni 217,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pakosławska

Poświętne,Wrocław

1 540 zł21 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Pakosławska 46 we Wrocławiu. -Nieruchomość- powierzchnia 21 m2. 1 piętro. Miejskie ogrzewanie. Internet w cenie najmu. -Lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

519 990 zł28 m² 18 751,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Centrum Wrocławia ul. Walońska/ Angel Wings!. Polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,71 m , znajdująca się w budynku apartamentowym Angel Wings przy ul. Walońskiej na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słonimskiego

Psie Pole,Wrocław

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia eleganckie 2-poziomowe mieszkanie przy ul. Słonimskiego 2, które znajduje się na promenadach wrocławskich przy Odrze. Możliwość wynajęcia na 6 miesięcy! Do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

2 400 zł26 m² 90,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka z tarasem | Kępa Mieszczańska Żyj w rytmie miasta i natury zamieszkaj na Kępie Mieszczańskiej. Poranna kawa na własnym tarasie, kilka kroków do Odry i spacer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z tarasem, ul. Idzikowskiego

Fabryczna,Wrocław

44,89 zł/m²352 m² 15 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 352 mkw w okolicach ul. Idzikowskiego, nadający się na usługi, handel. Lokal parterowy, okna witrynowe w budynku mieszkalnym Aviator Park. Cena najmu- 45 zł /m2, do tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Grudziądzka

Wrocław,dolnośląskie

1 200 zł12 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Wyjnajmę przytulny jednoosobowy pokoj w przestronnym mieszkaniu w nowym budownictwie. Pokój ma 12 m2, nowy tapczan, biurko, szafki, szafa wnękowa, okno na ciche podwórko. W mieszkaniu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

518 999 zł40 m² 12 942,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Apartament 2 pok/2004/stablowice/park 40m2! Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m , znajdujące się na 3. piętrze. Mieszkanie jest umeblowane i składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Pilczyce,Wrocław

775 000 zł70 m² 11 135,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Pilczyce | Park | 70 m | Antresola | Klimatyzacja | Balkon | Budynek 2006 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą położone w spokojnej i zielonej części Pilczyc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

699 000 zł40 m² 17 642,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opiekun Oferty telefon Nr. licencji pfrn 28424 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,62 m2, położone na 1. piętrze w budynku przy ul. Zakładowej. Otoczenie nieruchomości: ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

745 000 zł59 m² 12 588,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

English below, we speak English Korzenna 16 (lipa Piotrowska) - Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia. Całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec

Jarnołtów,Wrocław

540 000 zł240 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Budynek gospodarczy 240 m | Jarnołtów, wrocław | Idealny pod magazyn, usługi lub produkcję Na sprzedaż budynek gospodarczy położony na osiedlu Jarnołtów we Wrocławiu lokalizacja zapewniająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Widawa,Wrocław

851 460 zł96 m² 8 883,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:174 m²

Bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji Bez pcc ( oszczędność 2% ceny) Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 95,85 m w cenie 851 460 zł, zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Księże Wielkie,Wrocław

499 000 zł51 m² 9 873,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Jeśli marzysz o mieszkaniu, które łączy w sobie spokojną atmosferę, bliskość natury i wygodny dostęp do wszystkich udogodnień miasta, ta oferta jest dla Ciebie. Przy ul. Księskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

614 484 zł38 m² 15 989,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie idealne pod wynajem 2 pokojowe o pow. 38,43m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach tuż obok Belvedere Park nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Informacje O mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzyleska

Tarnogaj,Wrocław

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 tel. Serdecznie polecam 2-pokojowe, nowoczesne mieszkanie o pow. 35 m2. Mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu przy ul. Międzyleskiej. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem

Kleczków,Wrocław

459 000 zł24 m² 19 061,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Klucze W biurze! kawalerka na osiedlu promenady wrocławskie - okolica ulic słonimskiego/ zakładowej. Funkcjonalne mieszkanie o metrażu 24,08 m2 położone w budynku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

411 952 zł28 m² 14 871,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Bez podatku 2%pcc oraz bez prowizji! Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 27,70 m usytuowane na 5 ostatnim piętrze w budynku z windą. Planowany termin realizacji: jesień 2027 roku Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

678 009 zł63 m² 10 762 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m , usytuowane na 3/5 piętrze w Plombie z windą, zlokalizowane we Wrocławiu przy Parku Tołpy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Swojczyce,Wrocław

868 000 zł51 m² 17 020 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta tylko w naszym biurze! Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji Wrocławia na nowoczesnym, zielonym osiedlu Olimpia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

790 000 zł61 m² 12 950,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 znajdujące się przy ul. Klimasa na dobrze ocenianym osiedlu Lokum "Di Trevi" Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz. Dodatkowo atutem tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

581 210 zł44 m² 13 227,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! Brak podatku pcc! W ofercie 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowym etapie inwestycji przy ul. Rudawskiej, poświętne, wrocław. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Norwida

Śródmieście,Wrocław

50 zł/m²108 m² 5 375 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Dla osób poszukujących dużych, przestronnych, wysokich i nasłonecznionych lokali biurowych z duszą. Prezentujemy Państwu przestronny 3 pokojowy lokal o pow. 107,5 mkw znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

716 673 zł59 m² 12 059,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Fajne, duże mieszkanie 3 pokojowe, narożne o powierzchni 59,43m2 z ogrodem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje | 45 m | Centrum Wrocławia | przy Rondzie Powstańców Śląskich Na wynajem funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w samym sercu Wrocławia, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Psie Pole,Wrocław

749 000 zł60 m² 12 483,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Wrocław

399 000 zł18 m² 22 644,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą jednopokojowego mieszkania po generalnym remoncie, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilanowska

Zakrzów,Wrocław

489 000 zł48 m² 10 273,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m , położone przy ul. Wilanowskiej w budynku z 2010 roku. Lokal znajduje się na 4. piętrze (z windą) i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

435 000 zł32 m² 13 657,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o pow 31,85 m2, położona we Wrocławiu przy ul. Litewskiej. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w 8-o piętrowym budynku z roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

506 000 zł32 m² 15 927 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż kawalerka 31,77mkw z ogrodem 19mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Sępolno,Wrocław

878 999 zł72 m² 12 208,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe Sępolno 71,46 m + duża piwnica Ogródek 2 łazienki - Lokalizacja: wrocław Sępolno - Powierzchnia użytkowa: 71,46 m - Liczba pokoi: 3 - Kuchnia: otwarta.