dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 555 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 555 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciepła

Krzyki,Wrocław

798 000 zł82 m² 9 731,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w odnowionej kamienicy przy ul. Ciepłej. Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jagodno,Wrocław

698 000 zł50 m² 13 960 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jest komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie 50 m , położone na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku (bez windy) na Jagodnie. Mieszkanie jest bardzo jasne i słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

781 110 zł74 m² 10 542,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 103 m . Każde mieszkanie w kompleksie ma dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

597 050 zł44 m² 13 703,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania w spokojnej okolicy ale nie chcesz rezygnować z szybkiego dojazdu do centrum i pełnej infrastruktury w pobliżu? To mieszkanie może Cię pozytywnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

597 046 zł44 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żelazna

Krzyki,Wrocław

435 000 zł25 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż świeżo wykończoną kawalerkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

480 000 zł42 m² 11 294,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronna kawalerka z aneksem kuchennym i dużym balkonem o powierzchni 42,15 m , położona we Wrocławiu przy ul. Klasztornej. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wojszyce,Wrocław

630 000 zł43 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja, zamieszkaj w dworku! Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w 3 kondygnacyjnym budynku. Powierzchnia mieszkania to 43,22m2, na którą składa się pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Legnicka

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

82,97 zł/m²183 m² 15 199 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal do wynajęcia Wrocław, ul. Legnicka Doskonała lokalizacja dla Twojego biznesu. Bez prowizji dla Najemcy Możliwość prowadzenia działalności gastronomicznej. Dostępny na wynajem lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

843 999 zł77 m² 10 961 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni około 77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rumiankowa

Żerniki,Wrocław

533 697 zł44 m² 12 129,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które łączy bliskość natury, komfort i świetną lokalizację? Mam coś wyjątkowego! Na zachodzie Wrocławia powstaje kameralne osiedle zaledwie 9 km od Rynku - idealne dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wiedeńska

Zakrzów,Wrocław

999 000 zł86 m² 11 582,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,25 m w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie jest położone na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z roku 2009. Ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

558 301 zł38 m² 14 684,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewnię Ci pełne wsparcie w zakupie nieruchomości. Nie płacisz za moją obsługę! - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Pomogę Ci na każdym etapie: od wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 192 000 zł80 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowy 4-pokojowy apartament ul. Dmowskiego, wrocław Prestiżowa inwestycja Amsterdam | Cena do negocjacji! Na sprzedaż przestronny, dwustronny apartament o powierzchni ok. 80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 349 000 zł73 m² 18 530,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ceniona i prestiżowa "kępa Mieszczańska" - tu się dobrze mieszka w ciszy i luksusie! -bliskość centrum miasta pozwoli korzystać z wszystkich jego atrakcji i udogodnień,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

3 900 zł57 m² 68,66 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis Lokalizacja: ulica Legnicka 38 * Ilość pokoi: 3 * Metraż: 56,8mkw * Kuchnia: oddzielna * Piętro: 3/10 * Informacje dodatkowe: od zaraz, * komórka lokatorska, klimatyzacja * Obowiązuje najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Wrocław

50 zł/m²75 m² 3 750 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Zainwestuj w komfort i prestiż swojej firmy, wybierając biuro w najlepszej lokalizacji we Wrocławiu. Idealna Przestrzeń dla Twojego Biznesu! Zapraszam do wynajęcia przestronnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fabryczna,Wrocław

499 000 zł50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Rezerwacja Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę mieszkania 2 - pokojowego znajdującego się na Gądowie, na I piętrze. Lokal - do całkowitego remontu. Cena do lekkiej negocjacji. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biskupia

Stare Miasto,Wrocław

3 150 zł55 m² 57,27 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, ulokowane na VII piętrze w bloku z windą w samym centrum miasta, tuż przy Dominikańskiej. Mieszkanie jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czartoryskiego

Osobowice,Wrocław

830 000 zł63 m² 13 244 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości. Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Nadodrze,Wrocław

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie w Centrum. Wnętrze z duszą, jasne, wykończone w nowoczesnym stylu. Dużo przestrzeni do przechowywania rzeczy. W tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Stare Miasto,Wrocław

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

8 200 zł100 m² 82 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni 100 m , zlokalizowany przy ul. Zyndrama. Przestrzeń mieszkania została zaprojekowana z najwyższą dbałością o komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Niskich Łąkach

Krzyki,Wrocław

782 816 zł58 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z dużą strefą dzienną i balkonem układ idealny dla pary, rodziny 2+1 / 2+2 Układ jest prosty, praktyczny i daje dużo możliwości aranżacyjnych - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 305 000 zł84 m² 15 535,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zarabiasz na wynajmie jednego lub obu mieszkań od razu po zakupie. Na sprzedaż dwa w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkania o łącznej pow. 84m2 na Kępie Mieszczańskiej, zaledwie 1,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Braterska

Partynice,Wrocław

588 543 zł36 m² 16 518,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Poznaj mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze nowoczesnego osiedla Południk 17 - inwestycji stworzonej z myślą o komforcie, funkcjonalności i bliskości przyrody. To 2-pokojowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Stare Miasto,Wrocław

50 zł/m²75 m² 3 750 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Wynajmij Biuro w Samym Sercu Wrocławia! Lokalizacja to Klucz do Sukcesu. Nie czekaj i przenieś swoją firmę pod najlepszy adres we Wrocławiu! Oferujemy do wynajęcia wyjątkową przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

684 000 zł64 m² 10 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,7 m , położone na 3. piętrze budynku przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu. To funkcjonalna, dwustronna i świetnie doświetlona przestrzeń idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

900 zł18 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronny i słoneczny pokój przy ulicy Kard. Stefana Wyszyńskiego 140. Nieruchomość: powierzchnia 18,4 m2. Piętro 4. Ogrzewanie elektryczne. Idealne dla Studentów.