dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 524 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Sołtysowice,Wrocław

559 000 zł36 m² 15 545 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 ,96 m , położone na 4 piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2025 roku na osiedlu przy ul. Lothara Herbsta we Wrocławiu Nieruchomość posiada duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

45 zł/m²41 m² 1 854 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agent prowadzący: tel: ***wolne od zaraz*** Zapraszam do zapoznania się z ofertą biura. Zlokalizowany przy ulicy Fabrycznej, oddalony o 3 km względem Starego Miasta. W pobliżu przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Celtycka

Fabryczna,Wrocław

539 821 zł31 m² 17 413,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

To mieszkanie nie jest kolejną przeciętną klitką , tylko przemyślaną, elegancką przestrzenią z loftowym charakterem. Po generalnym remoncie, zaprojektowane razem z architektem wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bema

Nadodrze,Wrocław

30 750 zł306 m² 101 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do wynajmu luksusowego dwupoziomowego apartamentu o powierzchni 305,82 m2. Otoczenie nieruchomości: w promieniu około 1 kilometra od budynku znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

1 850 000 zł137 m² 13 523,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel: 1 850 000 zł - nowa niższa cena wyjątkowego lokalu użytkowego z przeznaczeniem pod usługi zlokalizowanego w ścisłym Rynku we Wrocławiu. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krzyki,Wrocław

1 999 000 zł150 m² 13 365,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Twój Nowy Dom Komfort, styl i Nowoczesność w jednym. Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Prezentujemy przestronny, elegancko wykończony dom w zabudowie szeregowej ( skrajny).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Maślice,Wrocław

769 000 zł57 m² 13 553 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja 3 pokoje (antresola) | 56,74 m | taras 16 m | zielona okolica Zachęcam do zapoznania się z wirtualnym spacerem dostępnym w ofercie. - ul. Maślicka, maślice - Przestronne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

899 999 zł79 m² 11 342,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni ok. 80 m2, położone na 1. piętrze kameralnego, 3-kondygnacyjnego budynku na zielonym osiedlu Lipa Piotrowska we Wrocławiu. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Na Polance

Różanka,Wrocław

899 000 zł92 m² 9 718,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal o powierzchni 92,50 m2 usytuowany na wysokim parterze w bloku przy ulicy Na Polance, na osiedlu Różanka. Obecnie funkcjonuje w nim salon fryzjerski. Atutem jest widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Bartoka

Jagodno,Wrocław

370 000 zł21 m² 17 619,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

#Jagodno, ul. Beli Bartoka, 3mikrokawalerki, kameralna zabudowa, świetna lokalizacja# Czy chcesz zainwestować w nieruchomość w świetnej lokalizacji ? Szukasz małych mieszkań pod wynajem ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kościelna

Krzyki,Wrocław

290 000 zł15 m² 18 746 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Lokal usługowy z tarasem - Klecina, ul. Kościelna mikrokawalerka 15,47 m + taras 8 m | winda. Idealna inwestycja pod wynajmę do zamieszkania. Mieszkanie było dotychczas wynajmowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inżynierska

Fabryczna,Wrocław

490 998 zł40 m² 12 275 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż przytulne, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe położone w zielonej części Wrocław na spokojnym i cenionym osiedlu Grabiszyn. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wałbrzyska

Klecina,Wrocław

8 788 500 zł837 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty tel. Na wynajem/sprzedaż lokal 836 m2 z dużymi witrynami. Budynek przy dużym skrzyżowaniu z witrynami na dwie główne ulice z parkingiem dla klientów na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Karmelkowa

Oporów,Wrocław

5 500 000 zł952 m² 5 777 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż nowoczesny dwukondygnacyjny budynek biurowy ok. 520m2 z halą magazynową ok. 432m2. Cena netto: 5.500.000 zł netto PARTER ok. 175m2: - sala konferencyjna 33,62m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krupnicza

Stare Miasto,Wrocław

55 zł/m²86 m² 4 730 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Specjalista ds. nieruchomości Tel: polecam nowoczesne biuro w zrewitalizowanej kamienicy o powierzchni 86 m2 na ul. Krupniczej. Otoczenie: dobrze zlokalizowane z całym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Zagony

Muchobór Wielki,Wrocław

485 000 zł35 m² 14 009,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 34,62 m , położone na parterze budynku z 2006 roku na wrocławskim Muchoborze Wielkim z dużym parkingiem należącym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł34 m² 11 783,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33.86 mkw, zlokalizowane przy ul. Zaporoskiej, w centrum miasta, tuż obok Ronda Powstańców Śląskich. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

688 025 zł47 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Poświętne,Wrocław

494 868 zł39 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39 ,12 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

70 zł/m²149 m² 10 409 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Specjalista ds. nieruchomości Tel: lokal usługowo-biurowy w samym centrum Wrocławia - idealny pod kancelarię! Otoczenie nieruchomości: na ulicy Szewskiej oraz w jej okolicy znajduje się wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wojszyce,Wrocław

782 000 zł57 m² 13 813,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Treść ogłoszenia: w wielkim mieście każda sekunda jest na wagę złota, a prawdziwy wyścig zaczyna się tam, gdzie inni szukają wolnego krawężnika. W Grupie Vero wiemy, że miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lipa Piotrowska,Wrocław

799 000 zł61 m² 13 040,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

|| rezerwacja do 13.02.2026 || Na sprzedaż stylowe i świeżo urządzone przestronne mieszkanie na obrzeżach miasta! Oferta wyłącznie w naszym biurze, nie szukaj dalej! Lipa Piotrowska to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Fabryczna,Wrocław

540 000 zł47 m² 11 392,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2 pokojowe mieszkanie - ulica Żelazna - okolice ulicy Grabiszyńskiej Polecam na sprzedaż dwupokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,4 m , położone na 1 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kobierzycka

Klecina,Wrocław

61,91 zł/m²107 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty tel. Lokal użytkowy 106 m | Parter | Parking | ul. Kobierzycka, wrocław Wrocław Krzyki / ul. Kobierzycka Powierzchnia: 106 m Cena najmu: 6600 zł netto/mies. Rodzaj nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ołtaszyn,Wrocław

1 499 000 zł156 m² 9 620,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

WE speak English Dzisiejsza oferta zaprowadzi nas w miejsce, gdzie nowoczesność łączy się z dbałością o każdy szczegół. Apartament przeznaczony szczególnie dla osób, które od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

614 900 zł55 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Świetna lokalizacja | gaj - południe, wrocław Na sprzedaż funkcjonalne i jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 10. piętrze zadbanego budynku przy ul. Ślicznej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Stawowa

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

462 098 zł26 m² 17 973,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż oferuję nowoczesną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 25,71 m , położoną na 4. piętrze w nowym, kameralnym budynku w ścisłym centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cukrowa

Klecina,Wrocław

1 120 000 zł103 m² 10 873,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie | zielona okolica | zamknięte osiedle | wysoka jakość wykończenia Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu przestronną, dwupoziomową nieruchomość, która zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

7 500 zł110 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia unikatowe 3-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

3 700 zł52 m² 71 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Na wynajem elegancki apartament o powierzchni 52,41 m2, usytuowany na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowej lokalizacji na Starym Mieście. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wodzisławska

Księże Małe,Wrocław

478 418 zł40 m² 12 020,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opis inwestycji: to nowoczesny projekt mieszkaniowy położony w spokojnej okolicy, w otoczeniu terenów zielonych, z szybkim dostępem do centrum miasta (5,4 km). Inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł58 m² 11 362,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Topowa lokalizacja gotowe do zamieszkania idealne pod inwestycję lub dla studentów! Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na parterze zaledwie 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Madalińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

885 000 zł51 m² 17 352,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na Przedmieściu Oławskim we Wrocławiu, w nowoczesnym budynku z 2015 roku. Lokal znajduje się na 1. piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Parafialna

Ołtaszyn,Wrocław

52 zł/m²150 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Opiekun oferty: tel. Na wynajem dom wolnostojący o powierzchni 150 m2 położony na Ołtaszynie. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w spokojnej, cichej okolicy na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

818 855 zł43 m² 19 141,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wrocław, centrum między Dworcem Głównym a Rynkiem idealne na inwestycje! Mieszkanie na 3 piętrze w 5 piętrowym Apartamentowcu z windą z poziomu garażu. Mieszkanie ma klasyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem mieszkania w przepięknej "kamienicy Pod Pelikanem" znajdującej się na ulicy Kościuszki 130, na Wrocławskim Przedmieściu Oławskim. 15-20 minut na piechotę do rynku, 10 minut do Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

365 000 zł24 m² 15 145,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji przy rondzie na Powstańców Śląskich, 400 metrów do Sky Tower! mieszkanie 24,10 m2 pokój z oknami przez całą długość przedpoój aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

804 814 zł45 m² 17 833,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego na Kepie Mieszczańskiej. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia bez ponoszenia żadnych nakładów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Śródmieście,Wrocław

560 000 zł47 m² 11 839,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy idealny pod salon fryzjerki lub gabinet kosmetyczny, zlokalizowany na Śródmieściu we Wrocławiu przy ul. Barlickiego. Sprzedaż od osoby prywatnej. Lokal do własnego użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prusa

Ołbin,Wrocław

1 720 zł32 m² 53,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia słoneczna kawalerka w centrum miasta przy ulicy Prusa 15 we Wrocławiu. Nieruchomość: powierzchnia 32 m2. Piętro 4. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja: okolica bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

463 422 zł26 m² 18 025 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.