dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 549 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 549 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małachowskiego

Krzyki,Wrocław

620 000 zł62 m² 10 009,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe do remontu o powierzchni użytkowej 61,94m do mieszkania przynależą dodatkowo dwie piwnice o powierzchni 5,68 oraz 7,03 co daje powierzchnię całkowita 74,65m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przestrzenna

Krzyki,Wrocław

695 000 zł52 m² 13 332 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Rozkładowe! plomba świetna lokalizacja! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Przestrzennej Mieszkanie o pow 52,13 mkw składa się z: - pokoju z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

33,44 zł/m²897 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Obiekt magazynowo-usługowy z placem manewrowym w ścisłym centrum Wrocławia (świetna lokalizacja, plac manewrowy, monitoring) Prezentuję lokal magazynowo - usługowy do wynajmu dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł39 m² 71,07 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości Zapraszam do dwupokojowego mieszkania w centrum miasta. Funkcjonalne mieszkanie, urządzone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

795 000 zł62 m² 12 926,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61.5m2, położone na I piętrze pięciokondygnacyjnego budynku na osiedlu Muchobór Mały. Układ pomieszczeń: 1. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

989 000 zł53 m² 18 716,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

819 000 zł69 m² 11 835,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 879000 zł Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

623 940 zł35 m² 17 655,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja Świetna opcja na start. Mieszkanie z dużym okalającym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybacka

Szczepin,Wrocław

515 000 zł46 m² 11 075,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja i Potencjał Inwestycyjny Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,5 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia na Szczepinie (ul. Rybacka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dolnobrzeska

Fabryczna,Wrocław

2 200 000 zł355 m² 6 197,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Klimatyczny segment dla konesera. Polecam skrajny segment w grupie 4 budynków o powierzchni 355m2 na działce około 400m2. Powierzchnia domu daje możliwości wykorzystania go na lokum dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

10 999 zł380 m² 28,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Luxusowy dom 320m2 z basenem sauną Do wynajęcia luksusowa rezydencja o powierzchni ok. 320 m2. Dom położony jest na polu golfowym, w otoczeniu zieleni i stawów. Dom znajduje się 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

339 000 zł26 m² 13 273 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Gotowa do wprowadzenia kawalerka w budynku znajdującym się we Wrocławskim Parku Biznesu. Idealna jako inwestycja! Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 Tel. Otoczenie nieruchomości: nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy, w pełni umeblowany apartament położony bezpośrednio przy wrocławskim Rynku, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji miasta. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wojszyce,Wrocław

805 586 zł57 m² 14 220,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji, niegdysiejszej głównej ulicy wsi Wojszyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Otwarta

Wrocław,dolnośląskie

440 000 zł34 m² 13 134,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronna kawalerka w sercu Wrocławia okolice ul. Otwartej Powierzchnia: 33,5 m Piętro: 2 Niski czynsz, media miejskie O mieszkaniu Na sprzedaż przytulna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Deszczowa

Krzyki,Wrocław

3 900 000 zł180 m² 21 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:482 m²

Willa w centrum Krzyków | W pełni wyposażona | Idealna dla rodziny Rodzinna Willa w centrum Krzyków sprzedaż bezpośrednia przez właściciela. Wyjątkowy dom wybudowany w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Długopolska

Gaj,Wrocław

1 750 000 zł160 m² 10 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:480 m²

Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie Bliźniaczej w doskonałej lokalizacji - Krzyki-Gaj, z dużym potencjałem, v/v Akademii Medycznej przy ul. Borowskiej. Dwie kondygnacje naziemna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krzyki,Wrocław

877 000 zł75 m² 11 693,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja! | 3 pokoje | 75 m | 2 balkony | garaż | klecina ul. Krzycka Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Semaforowa

Brochów,Wrocław

615 000 zł52 m² 11 826,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

52 M , 2 pokoje, komórka lokatorska, miejsce postojowe W garażu podziemnym, przy parku brochowskim Wolne od zaraz. Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Śródmieście,Wrocław

775 000 zł73 m² 10 616,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe po remoncie w centrum Wrocławia. Kilka minut od Wyspy Słodowej i Uniwersytetu Wrocławskiego. Znajduje się przy jednej z bocznych uliczek ulicy Pomorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

590 000 zł61 m² 9 672,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Możliwość wydzielenia 2 osobnych mieszkań! Przestronne, duże, jasne mieszkanie 2-pokojowe (61 m2) na parterze, w kamienicy, w Śródmieściu, przy ul. Stefana Żeromskiego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

739 000 zł75 m² 9 853,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Prezentujemy 4-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 75m2, zlokalizowane przy ulicy Trzebnickiej 23 (nadodrze, wrocław) Zakup tej nieruchomości to dobra inwestycja, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Fabryczna,Wrocław

821 000 zł69 m² 11 898,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczone bujną roślinnością i kwiatami. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

1 250 000 zł100 m² 12 552 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1955

100 m przy ul. Oławskiej przestronny lokal mieszkalny z możliwością przywrócenia dwóch lokali 2-pokojowych. Lokal mieszkalny o powierzchni 100 m , położony na 4. (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

63 zł/m²600 m² 38 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

707 033 zł63 m² 11 203,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie dwustronne, przeciwległe o powierzchni 63,11m2 na zielonym, spokojnym Brochowie to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Szczepin,Wrocław

3 999 zł60 m² 66,65 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia starannie zaprojektowane, bardzo jasne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 6. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Lokal wyróżnia się południową ekspozycją okien, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemieńskiego

Kleczków,Wrocław

580 000 zł48 m² 12 101 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Rozkładowe o powierzchni 47,93 m na pierwszym piętrze budynku z roku 1984 z balkonem (loggią). 3 pokoje, oddzielna kuchnia oraz łazienka i przedpokój. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 380 000 zł71 m² 19 519 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Gaj,Wrocław

599 000 zł53 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Fabryczna,Wrocław

675 000 zł58 m² 11 558,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie.Jedyne takie! ul. Lwowska, centrum.Jeśli szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania w świetnej lokalizacji ta oferta jest dla Ciebie. Idealne dla pary lub singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gumińskiej

Zakrzów,Wrocław

549 000 zł50 m² 11 050,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa okazja dla twojej rodziny! 3 pokoje | 49,68 m | duży balkon 7,18 m | nowe | wrocław - zakrzów Odbierz klucze i zyskaj dwa największe bonusy W cenie mieszkania! Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróbla

Gajowice,Wrocław

640 000 zł50 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przytulne i ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,19 m2 na 2 piętrze 3 piętrowego budynku w dzielnicy Fabryczna, gajowice przy ulicy Wróbla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

2 300 zł22 m² 104,55 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w nowym (2025) apartamentowcu u zbiegu Al. Hallera i ul. Grabiszyńskiej, przy skrzyżowaniu fat. Najemca nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura W całości pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zemska

Nowy Dwór,Wrocław

559 000 zł60 m² 9 254,97 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,4 m , położone przy ul. Zemskiej 18 we Wrocławiu, na 8. piętrze dziesięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

709 000 zł53 m² 13 377,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze 10 piętrowego budynku z 1991 roku z windą. Lokalizacja - Krzyki - okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Księże Małe,Wrocław

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49 m z własnym ogródkiem, położone w spokojnej i bezpiecznej części Wrocławia - na Księżu Wielkim przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaolziańska

Krzyki,Wrocław

805 000 zł72 m² 11 180,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Możliwość 3 pokoi Polecam do sprzedaży unikatowe mieszkanie w dobrze utrzymanym budynku z cegły z 1930 roku przy ulicy Zaolziańskiej. Mieszkanie o powierzchni 71,11m2, składa się.