dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 524 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strachowicka

Żerniki,Wrocław

532 836 zł43 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Park Żernicki - 2. piętro | Wrocław, żerniki Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone na 2. piętrze w nowoczesnym budynku w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Fabryczna,Wrocław

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem zadbane 2-pokojowe mieszkanie, w pełni umeblowane. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, - przedpokój. Mieszkanie posiada balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wierzyńskiego

Wojszyce,Wrocław

1 399 850 zł108 m² 12 964 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

Na sprzedaż skrajny szeregowiec o powierzchni całkowitej 107,98m położony na działce o powierzchni 161,11m na ul. Wierzyńskiego, osiedle Krzyki-Wojszyce we Wrocławiu. Położenie domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Jerzmanowo,Wrocław

1 055 000 zł144 m² 7 312,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Ostatni dostępny dom na inwestycji! Wrocław Jerzmanowo to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. To wyjątkowo spokojna i cicha okolica, z sąsiadującymi domami głównie wolnostojącymi bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Nadodrze,Wrocław

489 000 zł57 m² 8 578,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania pod wynajem w lokalizacji, która zawsze się broni? Nadodrze, blisko uczelni i centrum, a do tego prawie 4 metry wysokości - taki układ to rzadkość i realna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

5 200 zł120 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia - lokal usługowy 120 m z parkingiem | Wrocław Oferujemy przestronny lokal usługowy o powierzchni 120 m , składający się z dwóch kondygnacji: > I piętro: 120.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

644 000 zł42 m² 15 417,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania, zaprojektowanego i wykończonego w wysokim standardzie, z dużą dbałością o detale oraz spójną, designerską koncepcją kolorystyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Bolesława Chrobrego

Nadodrze,Wrocław

650 zł10 m²

 

Piętro:5/5

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Umowa do końca czerwca 2026 z możliwością przedłużenia. Do wynajęcia pokój (nr. 4) w 4-pokojowym mieszkaniu przy ulicy Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft umeblowany

Szczepin,Wrocław

6 000 zł86 m² 69,52 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament w wysokim standardzie w centrum Wrocławia - ul. Inowrocławska Oferujemy na wynajem w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 86,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wełniana

Stabłowice,Wrocław

799 000 zł70 m² 11 414,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na zielonych Stabłowicach, w cichej i spokojnej okolicy sprzyjającej codziennemu wypoczynkowi. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Fabryczna,Wrocław

41 399 zł38 m² 1 089,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiot sprzedaży stanowi udział wynoszący 1/6 w lokalu mieszkalnym położonym przy ul. Krynickiej 18/23 we Wrocławiu, dla którego Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

612 986 zł49 m² 12 548,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zielony dziedziniec w promocji ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Borek,Wrocław

1 800 000 zł124 m² 14 516,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Kompaktowy funkcjonalny układ przestrzenny, nieruchomość może być rozbudowane o lokale usługowe bok domu, parkingi samochodowe za ogrodzeniem, duży trawnik w ogrodzie. Nieruchomość przylega.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

559 000 zł45 m² 12 422,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na Krzykach - ze słonecznym balkonem i dużą komórką lokatorską (ok. 6m2)! Video-prezentacja mieszkania: znajduje się na otodom w polu => Video. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Różyckiego

Zalesie,Wrocław

2 361 290 zł92 m² 25 621,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament Z dużym balkonem oraz tarasem na dachu Atrakcyjna lokalizacja | Okolica Parku Szczytnickiego | Taras i balkon | Wysoki standard budynku Wymarzone miejsce, dla ceniących wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Huby,Wrocław

759 000 zł56 m² 13 631,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nieruchomość w doskonałym położeniu - Skrzyżowanie ulicy Borowskiej z Glinianą. Mieszkanie o powierzchni 55,68m2 - pełen rozkład, składające się z przedpokoju z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Masztowa

Zakrzów,Wrocław

789 200 zł57 m² 13 739,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,44 m , położone we Wrocławiu przy ul. Masztowej, na Osiedlu Nova Stoczniova. Lokal znajduje się na 1. piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

989 000 zł53 m² 18 716,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

850 000 zł80 m² 10 679,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwustronne 4-pokojowe mieszkanie, niedaleko pl. Grunwaldzkiego. Rewelacyjna lokalizacja, niski budynek oddalony od głównej ulicy co zapewnia ciszę, a jednocześnie dojście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

659 000 zł53 m² 12 962,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zakrzów 3 pokoje z balkonem, komórką lokatorską i garażem Na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na wrocławskim Zakrzowie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

552 966 zł27 m² 20 427,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Pilczyce,Wrocław

399 900 zł32 m² 12 655,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe gotowe do najmu | Możliwość wydzielenia kuchni Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 31,60 m z potencjałem do przekształcenia w 2 rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gaj, ul. Strońska, 2 pokoje z oddzielną kuchnią Polecamy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na Gaju, z dobrym dojazdem do centrum miasta. Lokal znajduje się na 3 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielna

Psie Pole,Wrocław

690 000 zł63 m² 10 935 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam wygodne mieszkanie, 3 pok. 63mkw w nowoczesnym budynku z windą na wrocławskim Psim Polu. Blok z 2018 roku na kameralnym osiedlu z własnym placem zabaw ( patio zamknięte).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krzyki,Wrocław

657 840 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Podwójny apartament inwestycyjny, dwupak w centrum Wrocławia - gotowy do zarabiania! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 55 m , położony w samym sercu Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

640 338 zł52 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie duże, rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni 52,06m2 z wyjątkowym, dużym tarasem o pow. 57m2m2 na bardzo spokojnych Żernikach Fabryczna. Mieszkanie ma pow. 52,06m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

579 000 zł42 m² 13 951,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja - przy ue! - Ul. Drukarska idealne pod inwestyje jak I na potrzeby własne! Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Dwu-stronne | Rozkładowe. Gorąco polecam mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

936 000 zł36 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane tuż przy Rynku w jednej z najlepszych i najbardziej prestiżowych części Wrocławia. To wyjątkowa propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie! Mieszkanie jest wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Wrocław

1 038 000 zł105 m² 9 916,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Wrocław stare miasto, okolica pkp, 3 pokoje 105 M2, rozkładowe, media Mieszkanie w centrum Wrocławia, w okolicy ulicy Dworcowej, usytuowanego na 2 piętrze zadbanej kamienicy (jedne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

748 873 zł66 m² 11 346,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej i zarazem dobrze rozwiniętej okolicy, a centrum chcesz mieć w zasięgu kilku minut - to miejsce może Cię pozytywnie zaskoczyć. I speak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

559 000 zł45 m² 12 422,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gądów Mały,Wrocław

690 000 zł64 m² 10 810 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położone na popularnym i świetnie skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Wojszyce,Wrocław

632 500 zł50 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , usytułowane na parterze kameralnego budynku z 2024 roku przy ul. Iwaszkiewicza na Wojszycach. Prezentowana nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Żerniki,Wrocław

364 634 zł30 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz inwestycji, która sama na siebie zarabia? ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, które może stać się źródłem regularnego dochodu pasywnego bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

485 000 zł33 m² 14 697 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie własnościowe dwupokojowe rozkładowe o powierzchni 32,7 m2 z przynależną piwnicą. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Partynicka

Partynice,Wrocław

3 650 zł62 m² 58,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, bardzo zadbane i przytulne mieszkanie 3 pok przy Ul. Partynickiej o pow. 62m2. Budynek z windą z 2017 r. Lokalizacja: to niewątpliwie wyjątkowa oferta najmu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poświętne,Wrocław

711 650 zł53 m² 13 341,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam nowe, gotowe do odbioru mieszkanie 3 pokojowe z 2 balkonami, na I piętrze kameralnego budynku 3 piętowego, przy ul. Kamieńskiego (w okolicy ul. Poświęckiej). nr 238/5 Podana cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

669 000 zł66 m² 10 151,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 65,90 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji - ul. Orzechowa na wrocławskim Gaju Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 120 000 zł96 m² 11 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szereg | 4pok | Prawie nowy 2023! Polecam na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 96 m , wybudowany w 2023 roku, a wykończony w 2025 roku. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świstackiego

Krzyki,Wrocław

610 000 zł43 m² 14 126,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

II pokoje, rozkład, balkon, aneks ul. Stacha Świstackiego, przedmieście Oławskie, krzyki, wrocław, dolnośląskie Przedstawiam Państwu do sprzedaży atrakcyjne i funkcjonalne mieszkanie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij