dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 532 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 532 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Swojczycka

Swojczyce,Wrocław

6 499 000 zł918 m² 7 081,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 459 m²

Polecam na sprzedaż obiekt biurowo-magazynowy na Swojczycach z działką o powierzchni 2459 m2! Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna, znajduje się w części usługowo przemysłowej Swojczyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Borek,Wrocław

3 000 zł110 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Do wynajęcia przestronny, dwupiętrowy dom z dużym ogrodem w spokojnej, zielonej okolicy na wrocławskim Borku. Nieruchomość jest funkcjonalna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cukrowa

Klecina,Wrocław

639 000 zł56 m² 11 507,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ciche mieszkanie z balkonem, garderobą i komórką - gotowe do wprowadzenia! Powierzchnia: 55,53 m | 1. piętro | Klecina - Wrocław Jeśli szukasz miejsca, w którym można od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brodzka

Pracze Odrzańskie,Wrocław

669 000 zł75 m² 8 920 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Najważniejsze informacje: lokalizacja: wrocław, ul. Brodzka Piętro: parter Powierzchnia: 74,9m2 Liczba pokoi: 3 + spiżarnia Rok adaptacji budynku: 2006 Stan prawny: pełna własność z Księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu, ul. Długa Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na 4. piętrze w bloku przy ulicy Długiej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Inowrocławska

Szczepin,Wrocław

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pln/ukr Do wynajęcia od listopada bardzo jasna i przestronna kawalerka w niskim bloku w ścisłym centrum miasta przy ul. Inowrocławskiej (boczna ul. Legnickiej). Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

729 943 zł56 m² 13 067,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, dwustronne, przeciwległe o powierzchni 55,9m2 w jednej z najlepszych lokalizacji na wrocławskich krzykach/partnice. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

4 700 zł100 m² 47 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny 3-pokojowy apartament w centrum. Apartament wykończony w wysokim standardzie, klimatyzowany, urządzony bardzo elegancko oraz gustownie, wysokiej jakości meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kmicica

Żerniki,Wrocław

1 545 000 zł268 m² 5 764,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:371 m²

Szukasz dużego domu dla całej rodziny lub pod inwestycję? Zależy Ci na niezależnych kondygnacjach? Jeśli tak, ta nieruchomość jest dla Ciebie! Na sprzedaż dom bliźniak o powierzchni ok. 268.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewiecka

Fabryczna,Wrocław

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulna perełka na Maślicach | 2 pokoje | Balkon | Po generalnym remoncieszukasz spokojnego miejsca do życia, gotowego od zaraz i w świetnej lokalizacji? Mam coś dla Ciebie wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

949 000 zł150 m² 6 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:358 m²

Podmiejski komfort, cisza i zieleń tylko 15 minut od Wrocławia! Na sprzedaż przytulny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 150 m , posadowiony na pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

2 800 zł48 m² 57,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na ul. Skarbowców (48,5m2), 4 piętro w bloku 4-piętrowym, bez windy. Mieszkanie jest jasne i przestronne. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Gaj,Wrocław

599 000 zł53 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kurkowa

Nadodrze,Wrocław

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 15.11.2025r. Wyjątkowa oferta mieszkania, które łączy komfort, nowoczesność i doskonałą lokalizację. Ta przestronna nieruchomość o powierzchni 43 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 490 000 zł71 m² 21 075 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podolska

Muchobór Wielki,Wrocław

849 000 zł75 m² 11 320 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Home&invest Oddział Wrocław tel. Wyjątkowa oferta dla inwestora! Bezczynszowe mieszkanie z dodatkową kawalerką w jednej cenie Na sprzedaż nieruchomość złożona z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

63 zł/m²600 m² 38 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczepin,Wrocław

759 999 zł63 m² 12 063,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 z balkonem i piwnicą. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do wszystkiego, co oferuje centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązowa

Grabiszyn,Wrocław

580 000 zł44 m² 13 302,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciche, wyjątkowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 43,6 m , zlokalizowane na 3 piętrze 4-piętrowego budynku z lat 70. Nieruchomość położona jest w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

583 035 zł31 m² 18 729 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na ostatnim 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji - tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Gajowice,Wrocław

589 900 zł47 m² 12 599,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 46,82m 2 , usytuowane na 1 piętrze bloku przy ulicy Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

3 300 zł54 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie o nowoczesnej stylistyce w świetnej lokalizacji - Wrocław ul. Skarbowców Przedmiotem najmu jest atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english. English description below. Dostępne od zaraz. Jeśli szukasz klimatycznego 2 pokojowego mieszkania - w dobrym standardzie - w pełni wyposażonego i świeżo po remoncie To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Maślice,Wrocław

5 300 zł68 m² 77,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Maślice Piękne mieszkanie do wynajmu, pow. 68,45m2 z balkonem, z klimatyzacją i miejscem postojowym w Garażu podziemnym. Zapraszam do wynajmu mieszkania 3 pokojowego w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł43 m² 13 698 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja! Polecam piękne 2pok. z balkonem mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji niskiej zabudowy i nowego bezpiecznego budownictwa. Położone na II pietrze. Wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Mroźna

Zgorzelisko,Wrocław

665 000 zł1 145 m² 580,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1145m2 położona na osiedlu Zgorzelisko. Teren płaski, działka w kształcie prostokąta. Nieruchomość jest nie jest objęta obowiązującym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Fabryczna,Wrocław

7 200 zł450 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 450m2. Wysokość 4,6-7,0m, posadzka betonowa, duża brama wjazdowa z dostępem do placu utwardzonego. Na terenie powierzchnia biurowa ok.70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Władysława Łokietka

Nadodrze,Wrocław

1 100 zł18 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję komfortowy pokój w mieszkaniu 3 pokojowym znajdującym się przy ul. Łokietka we Wrocławiu. Pokój około 18 m2: - pokoju z dużą rozkładaną sofą z funkcją spania dla 2 osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ołtaszyńska

Ołtaszyn,Wrocław

1 099 000 zł93 m² 11 755,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie - 94 m | Dwupoziomowe | Zamknięte osiedle | Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w cichej i zielonej okolicy, komfort życia z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drzewieckiego

Gądów Mały,Wrocław

1 090 000 zł69 m² 15 797,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowe 3 pokoje | 68,82 m | Taras 12 m | Wrocław - Gądów | Osiedle Leonardo da Vinci Cena: 1 090 000 zł Powierzchnia: 68,82 m Piętro: 4/4 (ostatnie) | winda Forma własności: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Inowrocławska

Szczepin,Wrocław

959 000 zł64 m² 15 102 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3 pok. mieszkanie wraz z miejscem postojowym! Apartament o powierzchni 63,50 m2 znajdujący się na 8 piętrze w apartamentowcu z recepcją. Idealna lokalizacja - ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Zachodnia

Szczepin,Wrocław

135 000 zł16 m² 8 709,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż na sprzedaż - ul. Zachodnia 12, wrocław Na sprzedaż oferujemy garaż o powierzchni 15,5 m , położony w budynku garażowym przy ulicy Zachodniej 12 we Wrocławiu. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Drzewieckiego

Fabryczna,Wrocław

450 000 zł33 m² 13 440,90 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Wrocław Gądów Mały ul. Drzewieckiego Szukasz wyjątkowej nieruchomości w świetnie skomunikowanej dzielnicy? Zależy ci na jasnym, przestrzennym mieszkaniu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

495 258 zł37 m² 13 476,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Gądów Mały,Wrocław

549 000 zł47 m² 11 656 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezrwacja! Polecam 2 pok. mieszkanie z balkonem położone w dzielnicy Fabryczna, ul. Drzewieckiego na osiedlu Gądów (ok.CH Astra). Pełna infrastruktura, świetna komunikacja, zieleń.