dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 527 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 527 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miernicza

Krzki,Wrocław

807 000 zł69 m² 11 695,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

We speak English and French. Oferujemy do sprzedania rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie na ul. Mierniczej o powierzchni 69m2. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, Skwer Zbyszka Cybulskiego

Śródmieście,Wrocław

700 zł15 m²

 

Piętro:3/6

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 300 zł

Do wynajęcia pokój jednoosobowy (nr 3) o pow.około 15 m2, blisko Uniwersytetu Wrocławskiego i Rynku, ul. Cybulskiego 7. Wynajem bez prowizji. W mieszkaniu są 4 pokoje. W pozostałych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

1 049 000 zł68 m² 15 426,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkanie na Wrocławskim Szczepinie, inwestycja Legnicka Residence. Mieszkanie wykonane z bardzo wysokiej klasy materiałów. Farby marki beckers, płytki cermag z kolekcji Maćka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Gaj,Wrocław

599 000 zł53 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

5 750 zł94 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy apartament w inwestycji z 2009 roku na wrocławskim Starym Mieście w kompleksie Justin Center. Niezwykle przestronny, jasny i nowocześnie zaaranżowany. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

695 000 zł47 m² 14 787,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 przy ul. Pięknej na wrocławskim Tarnogaju. Mieszkanie zostało wykończone pozostawiając nowym właścicielom możliwość zaaranżowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krakowska

Tarnogaj,Wrocław

14 €/m²750 m² 10 500 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Specjalista ds. nieruchomości Tel: nowoczesne biuro doskonale zlokalizowane w sercu dynamicznego centrum biznesowego, stanowi idealne rozwiązanie dla firm pragnących stworzyć inspirujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Artemskiej

Krzyki,Wrocław

1 199 000 zł83 m² 14 418 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4 pokojowy, 83 metrowy, apartament, który został wykończony W wysokim standardzie z balkonem w inwestycji Osiedle Komedy. Apartament o powierzchni 83,16 m został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

619 000 zł44 m² 13 982,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc! Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44,27 m2, usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowego budynku mieszkalnego z 2025 roku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

900 000 zł55 m² 16 462,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z m. postojowym zlokalizowanego na Kępie Mieszczańskiej. Idealnie sprawdzi się zarówno jako pierwsze lokum, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Skrzydlata

Gądów Mały,Wrocław

600 zł14 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia w garażu podziemnym we Wrocławiu: b oks garażowy przy ul. Skrzydlatej o powierzchni 14 m , k oszt najmu: 600,00 zł /miesiąc Parking jest bezpieczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 580 000 zł92 m² 17 177,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Gotowy dwupak inwestycyjny - Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Na sprzedaż nieruchomość składająca się z 2 niezależnych mieszkań dwupokojowych. Każde mieszkanie posiada: - pełne wyposażenie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

2 990 zł43 m² 69,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament W pełni wyposażone i umeblowane, klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Jerzmanowo,Wrocław

1 218 998 zł2 268 m² 537,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka - Wrocław, jerzmanowo Lokalizacja Osiedle Jerzmanowo, wrocław Powierzchnia: 2273 m Kształt: prostokąt Dojazd: bezpośredni dostęp do drogi publicznej (asfaltowej) Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

3 000 zł43 m² 69,48 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mościckiego

Krzyki,Wrocław

689 000 zł58 m² 11 879,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Drzwi antywłamaniowe kl. C Deska tarasowa na balkonach i ogródkach Bardzo duże ogródki do 219 mkw Miejsca postojowe dla aut elektrycznych Zbiorniki retencyjne na wodę Osiedle kompleksowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Księże Wielkie,Wrocław

1 470 000 zł155 m² 9 483,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Przedmiotem oferty jest wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z ogrodem, znajdujący się na osiedlu przy ulicy Jaśminowej w Radwanicach. Nieruchomość posiada miejsce postojowe oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wańkowicza

Muchobór Wielki,Wrocław

3 400 zł80 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowe, przestronne mieszkanie 4-pokojowe (ok. 80 m ) z komórką lokatorską i mp w garażu podziemnym. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni ok 80m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Stare Miasto,Wrocław

59 zł/m²250 m² 14 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Wynajem Dwupoziomowego Lokalu Biurowego w Centrum Wrocławia Prestiżowa Przestrzeń dla Twojej Firmy! Zapraszam do wynajęcia przestronnego, dwupoziomowego lokalu biurowego o powierzchni 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

3 170 zł48 m² 65,43 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

2 880 zł35 m² 82,69 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

3 000 zł43 m² 69,48 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: łazienka z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przedmieście Oławskie,Wrocław

680 000 zł61 m² 11 206,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,68 m , położone na 4 piętrze w 6-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość znajduje się w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Brylantowa

Ołtaszyn,Wrocław

1 392 035 zł147 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Lokalizacja : Wrocław, krzyki, ołtaszyn, brylantowa Opis : Na sprzedaż wyjątkowy narożny lokal użytkowy o powierzchni 146,53 m2 na parterze nowego budynku przy ulicy Brylantowej. Zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ujejskiego

Karłowice,Wrocław

699 000 zł74 m² 9 484,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecam przestronne, trzypokojowe mieszkanie w domu wielorodzinnym zlokalizowanym na wrocławskich Karłowicach w pięknej okolicy przy ulicy Kornela Ujejskiego! zachęcam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oboźna

Krzyki,Wrocław

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem 2000 zł + czynsz ( 600 zl) + prad wg licznika Dostepne od zaraz. Do wynajecia kawalerka we Wroclawiu, na Krzykach, wojszycach. Spokojna okolica ( duzo zieleni, przy budynku tereny rekreacyjne), osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skargi

Stare Miasto,Wrocław

550 000 zł48 m² 11 368,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Opiekun oferty: tel. W pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta, idealne pod inwestycje! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się przy ulicy Piotra Skargi we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nulla

Sępolno,Wrocław

729 000 zł55 m² 13 158,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem Wrocław, sępolno! 1. piętro 55,4 m + piwnica Kameralny budynek Ogród ok. 200 m na którym mieści się również miejsce postojowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Żerniki,Wrocław

520 905 zł42 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,35m2 na zielonych , spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 - pokojowe ma pow. 42,35m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Brochowska

Krzyki,Wrocław

70 zł/m²33 m² 2 310 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agent prowadzący: tel: zapraszam do zapoznania się z ofertą powierzchni biurowo-usługowej na wrocławskich Krzykach. Najważniejsze informacje: - w lokalu zamontowana klimatyzacja - bezpłatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Wrocław

Jagodno,Wrocław

68,75 zł/m²160 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia w pełni wyposażony lokal gastronomiczny o powierzchni 160 m , aktualnie działający jako restauracja. Sala ze stolikami ma pow. 80 m2, do dyspozycji jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

883 560 zł43 m² 20 316 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przestronny apartament z dwoma balkonami na Kępie Mieszczańskiej! Opiekun oferty: tel: licencja pfrn nr 28332 Opis nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest na Kępie Mieszczańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siemieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł29 m² 12 586,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1920

Szukasz mieszkania, które zacznie zarabiać od razu po zakupie? Ta kawalerka to strzał w 10! obecnie wynajmowana na najem dobowy (b&b), pełny kalendarz rezerwacji, świetne opinie od gości,.