dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 530 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybulskiego

Wrocław,dolnośląskie

849 999 zł59 m² 14 302,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie we Wrocławiu, ul. Cybulskiego Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Wrocławia przy ulicy Cybulskiego, zaledwie kilka minut spacerem od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie ul. Krzycka, wrocław Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 3 pokoi, zlokalizowane przy ul. Krzyckiej jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

5 950 zł90 m² 66,11 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament znajdujący się na osiedlu Lokum Vena przy ul. Prusa w zielonej części dzielnicy Śródmieścia. Piękny apartament został przygotowany z myślą o najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młodnickiego

Ołbin,Wrocław

740 000 zł65 m² 11 460,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim z miejscem parkingowym tuż przy wałach nad Odrą - ul. Młodnickiego. Od momentu zakupu w stanie deweloperskim, nigdy nie wykańczane ani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Polanowice,Wrocław

1 080 000 zł98 m² 10 976,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Rezerwacja oferty Dom w zabudowie szeregowej na sprzedaż szereg środkowy o optymalnej powierzchni użytkowej 98,39m2 budowany na działce o pow.174,90m2. Dom zaprojektowany jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Jagodno,Wrocław

847 972 zł82 m² 10 279,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Pilczyce,Wrocław

558 999 zł43 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Cena: 558 999 zł Metraż: 43 m Piętro: parter/3 Lokalizacja: ul. Górnicza, pilczyce Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe, zlokalizowane w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Konduktorska

Krzyki,Wrocław

999 999 zł83 m² 12 046,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dom na Krzykach w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu we Wrocławiu. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji, bez pcc! Możliwy zakup dla obcokrajowca. Bliźniak na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

705 000 zł45 m² 15 600,80 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe, własnościowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45,19 m , zlokalizowane na 7. piętrze w 11-piętrowym budynku z windą, wybudowanym w 1970 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

551 182 zł43 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja oferty To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Stare Miasto,Wrocław

3 100 zł44 m² 70,45 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chodkiewicza

Jerzmanowo,Wrocław

1 055 000 zł144 m² 7 312 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Kup dom bez prowizji K- skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

1 251 073 zł125 m² 9 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie! Nieruchomość zlokalizowana we Wrocławiu przy ul. Kościuszki 114 Zadbany budynek z windą znajduje się w centrum nieopodal skrzyżowania Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Irkucka

Wrocław,dolnośląskie

2 016 300 zł1 833 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka inwestycyjna - Wrocław, dzielnica Psie Pole, zakrzów, ul. Irkucka. Doskonała lokalizacja wciąż rozbudowującym się osiedlu. Świetnie widoczna z drogi - tuż przy przejeździe kolejowym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

895 699 zł45 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu w nowym prestiżowym budynku i w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze i ul. Sikorskiego. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 092 480 zł57 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:20/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze na Starym Mieście. Znajduje się na 20 piętrze w 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

55 zł/m²41 m² 2 277 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia piękny przeszklony lokal biurowy w samym centrum Wrocławia! Biuro o powierzchni 41,40 m2, na którą składają się dwa pomieszczenia - jedno przejściowe ("sekretariat") oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

2 100 zł18 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka z tarasem w centrum Wrocławia ul. Dmowskiego na Kępie Mieszczańskiej. Oferuję do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 18 m2 dla 1 osoby. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jagodno,Wrocław

1 299 000 zł88 m² 14 774,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

4 pokojowy dom atrialny z ogródkiem i tarasem Na sprzedaż piękny dom atrialny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 82,74m2 wraz z przynależną komórka lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Polanowicka

Polanowice,Wrocław

2 590 000 zł282 m² 9 197,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 601 m²

I oferta dostępna tylko W naszym biurze I Prezentujemy Państwu niezwykle gustowny, stylowy i przestronny dom wolnostojący dwukondygnacyjny z garażem dwustanowiskowym - położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jemiołowa

Grabiszyn,Wrocław

499 000 zł44 m² 11 315,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Wyłącznie w naszym biurze. Idealne dla studentów! Niemal w centrum Wrocławia! Mieszkanie na przy ul. Jemiołowej 26 we Wrocławiu to znakomita propozycja dla osób studiujących - dogodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł68 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do Wrocław to jedno z najpiękniejszych i najbardziej dynamicznych miast w Polsce, które łączy bogatą historię z nowoczesnością. Wybór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

695 000 zł46 m² 15 053,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,16 m2 z balkonem w centrum Wrocławia idealne pod najem krótko- i długoterminowy! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie przy ul. Tadeusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

1 699 000 zł90 m² 18 877,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Mam Państwu do zaoferowania na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia, na płycie Rynku - w samym jego centralnej części. To wyjątkowe mieszkanie położone w idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 899 000 zł153 m² 12 411,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Mam Państwu do zaoferowania piękny, komfortowy dom usytuowany na wrocławskim Ołtaszynie. Ta wyjątkowa nieruchomość to skrajny szereg położony wśród zadbanej zieleni, spełni oczekiwania najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Konduktorska

Krzyki,Wrocław

999 999 zł90 m² 11 108,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dom na Krzykach w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu we Wrocławiu. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji, bez pcc! bliźniak na kameralnym osiedlu - promocja cena regularna 1 262.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Wiśniowa

Borek,Wrocław

899 000 zł52 m² 17 288,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie, do którego możesz się od razu wprowadzić - al. Wiśniowa - to lokalizacja, która łączy w sobie bliskość centrum i wygodę życia codziennego. Metraż: 52 m2 Piętro 1 z 6,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 850 zł34 m² 83,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,22 m , położone na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu przy ul. Tęczowej zaledwie dwa kilometra od ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

3 200 zł52 m² 60,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w wyjątkowym mieszkaniu z prywatnym ogrodem i tarasem - idealne połączenie komfortu i zielonej przestrzeni w spokojnej części Wrocławia. Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stabłowice,Wrocław

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Marzysz o spokojnym miejscu z dala od zgiełku miasta w otoczeniu zieleni i ciszy? Mam dla Ciebie idealną propozycję! Na wynajem przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

879 000 zł84 m² 10 501,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem i dwoma balkonami oferta wstrzymana Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,70 m , zlokalizowane na dwóch poziomach 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gerberowa

Ołtaszyn,Wrocław

499 900 zł31 m² 16 027,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż kawalerka położona w południowej części Wrocławia, dzielnica - Ołtaszyn. Mieszkanie mierzące 31,19m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

3 200 zł39 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zupełnie nowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej. Doskonała lokalizacja, 10 minut piechotą do Rynku, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, a także wszystkie niezbędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

619 000 zł62 m² 9 919,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie położone we Wrocławiu przy ulicy Kiełczowskiej. Mieszkanie gotowe do zamieszkania i w pełni wyposażone. 3 pokoje w pełnym rozkładzie. Mieszkanie dwustronne. Osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pereca

Grabiszyn,Wrocław

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 osobne pokoje! oddzielna kuchnia! dogodna lokalizacja! świetna komunikacja! idealne dla studentów! adres pereca 34 Osoba prowadząca: , tel. Na wynajem oferujemy w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krupnicza

Stare Miasto,Wrocław

3 336 220 zł108 m² 31 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy wyjątkowy apartament w ścisłym centrum Wrocławia, na ul. Krupniczej. W ramach inwestycji odnowiona zostanie wyjątkowa kamienica. Jest ona modernistyczny budynkiem zbudowanym.