dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 525 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 525 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

569 000 zł41 m² 13 878 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie wykonanym z najwyższą starannością w wysokim standardzie oraz wysokiej jakości użytych materiałów i sprzętu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Wrocław

851 099 zł48 m² 17 839 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkania na Kępie Mieszczańskiej - 0% prowizji! Ponad 80 mieszkań dostępnych od ręki - różne metraże i układy. Stan: gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

525 172 zł41 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

799 888 zł55 m² 14 543,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Poznaj wyjątkowe mieszkanie na wrocławskich Hubach - świeżo po generalnym remoncie, wykończone w stylu nowoczesnej elegancji. Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam Państwu do zaoferowania jasne, przytulne oraz komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z w pełni wykończoną antresolą, na której urządzono funkcjonalną sypialnię z garderobą i pojemną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Stare Miasto,Wrocław

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji podpisana umowa przedwstępna do 03/07/2025 - proszę o kontakt po tym terminie jeżeli ogłoszenie będzie nadal aktywne. Oferuję na sprzedaż bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

628 600 zł41 m² 15 350,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ołtaszyn,Wrocław

670 000 zł54 m² 12 474,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie z ogrodem 55 m2, tarasem 27.2 m2 i garażem około 19 m2 Partynice, Wrocław, ulica Kawalerzystów WYŁĄCZNIE U NAS *Wynagrodzenie biura pokrywa strona sprzedająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

449 000 zł25 m² 17 960 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka w sercu miasta! W skład kawalerki wchodzi: -salon z aneksem kuchennym, -przedpokój, -łazienka. Dodatkowo balkon z widokiem na panoramę miasta. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gosławicka

Maślice,Wrocław

455 000 zł33 m² 13 787,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 33 m we Wrocławiu przy ul. Gosławickiej! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania zlokalizowanego w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

1 248 750 zł75 m² 16 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Piękne mieszkanie o pow. 75m2 znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

564 158 zł33 m² 17 252,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 09.2026 * Świetna lokalizacja Idealne na start mieszkanie z dużą loggią. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

602 000 zł36 m² 16 722,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Północna

Maślice,Wrocław

1 202 488 zł125 m² 9 603 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Promocyjna cena | brak podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera. Do sprzedania nowy dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Maślice we Wrocławiu. Dom B10_1 Zadzwoń i zapytaj o inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowiecka

Nadodrze,Wrocław

620 000 zł39 m² 15 824,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 39,18 m2, położone jest na drugim piętrze, w 4-piętrowego budynku, w dzielnicy Nadodrze, tuż przy Placu Staszica. Mieszkanie jest ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

632 593 zł53 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Mieszkanie z balkonem w którego skład wchodzi: pokój Sypialnia Salon z aneksem Łazienka Przedpokój Balkon ekspozycja zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Partynice,Wrocław

530 000 zł33 m² 16 109 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

wysoki standard / 2 pokoje z balkonem + m. w garażu / 2022 r. Na sprzedaż piękny, 2 pokojowy apartament z balkonem. Lokal zlokalizowany na 3 piętrze, w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgorzelecka

Szczepin,Wrocław

3 950 zł53 m² 74,92 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia Wrocław, ul. Zgorzelecka (boczna ul. Legnickiej na tyłach tgg) Dostępne od 1 sierpnia 2024 r. Przedstawiam ofertę wynajmu przestronnego, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Hubska

Huby,Wrocław

15 zł/m²18 m² 270 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajem duże miejsce w garażu podziemnym wielostanowiskowym na Osiedlu Mieszczańskim, ul. Hubska 60-78/prudnicka 6-12, wrocław. Miejsce na jeden samochód, poziom -2, nr 80. Miejsce jest na tyle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

889 000 zł77 m² 11 536,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! cena przed obniżką 949000 zł dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Śródmieście,Wrocław

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja - centrum Okazja! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Kurkowej. Mieszkanie o pow 64 mkw składa się z: - dwóch pokoi, - kuchni, - łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

1 123 799 zł80 m² 14 072,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Pakiet inwestycyjny 3w1 - trzy niezależne kawalerki gotowe na wynajem | 0% prowizji Na sprzedaż atrakcyjna inwestycja o łącznej powierzchni 79,86 m , podzieloną na trzy w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

405 000 zł36 m² 11 398,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. Szukasz mieszkania? Zadzwoń - pokażę Ci niemal 100 inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przestrzenna

Huby,Wrocław

629 155 zł62 m² 10 115 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,2m2 przy ul. Przestrzennej na wrocławskich Hubach. Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 378 541 zł82 m² 16 885,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta cenowa aktualna na dzień 20.07.2025 I OBOWIĄZUJE DO DNIA 22.07.2025 INFORMACJE O MIESZKANIU: Wyjątkowy Apartament na 9 piętrze w 10 piętrowym apartamentowcu z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

511 030 zł39 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Drohobycka

Muchobór Wielki,Wrocław

569 000 zł42 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ciche, bezpieczne, piękne, przytulne, ekskluzywne mieszkanie w super lokalizacji w dzielnicy Muchobór Wielki o pow. 42,11m2 Mieszkanie jest przestronne i ustawne. Składa się z 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

3 900 zł58 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.