Ceny
od 14 875 zł/m²
od 14 875 zł/m²
Metraże
od 28,14 do 257,97 m²
od 28,14 do 257,97 m²
Liczba pokoi
od 1 do 7
od 1 do 7
Miejsca postojowe
garaż
garaż
Stan inwestycji
oddana do użytkuCeny
od 14 875 zł/m²Metraże
od 28,14 do 257,97 m²Liczba pokoi
od 1 do 7Miejsca postojowe
garaż1 pokój
od 578 981 zł
2 pokoje
od 798 969 zł
3 pokoje
od 899 938 zł
4 pokoje
od 1 748 571 zł
5 pokoi
7 pokoi
od 6 997 436 zł

Inwestycja realizowana przez:
Gradi Invest Sp. z o.o.
Biuro sprzedaży
Mieszczańska 6
Wrocław 50-201
| Mieszkanie6/5 | 60,50 m² | 14 875 zł/m² | 1/8 | 3 | 899 938 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 6/5 |
| Mieszkanie6/15 | 62,51 m² | 20 850 zł/m² | 3/8 | 3 | 1 303 334 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 6/15 |
| Mieszkanie6/26 | 40,91 m² | 21 975 zł/m² | 6/8 | 2 | 898 997 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 6/26 |
| Mieszkanie6/31 | 64,97 m² | 21 526,54 zł/m² | 7/8 | 3 | 1 398 579 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 6/31 |
| Mieszkanie8/30 | 60,42 m² | 24 825 zł/m² | 6/8 | 3 | 1 499 927 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 8/30 |
| Mieszkanie8/35 | 125,95 m² | 27 775 zł/m² | 8/8 | 4 | 3 498 261 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 8/35 |
| Mieszkanie8/36 | 131,27 m² | 30 450 zł/m² | 8/8 | 4 | 3 997 172 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 8/36 |
| Mieszkanie10/23 | 63,20 m² | 18 975 zł/m² | 5/8 | 3 | 1 199 220 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 10/23 |
| Mieszkanie10/32 | 46,69 m² | 19 700 zł/m² | 7/8 | 1 | 919 793 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 10/32 |
| Mieszkanie10/35 | 257,97 m² | 27 125 zł/m² | 8/8 | 7 | 6 997 436 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 10/35 |