Budynek użytkowy, ul. Brossa

Brossa, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie

  • 3 750 000 zł
  • 349,25 m²
  • 10 737,29 zł/m²

Zdjęcie

Marek Miszczyszy...

Skontaktuj się

Budynek użytkowy, ul. Brossa

Brossa, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
27 kwietnia 2026

3 750 000 zł

349,25 m²

10 737,29 zł/m²

Budynek użytkowy, ul. Brossa

Zaktualizowane: 27 kwietnia 2026

3 750 000 zł 349,25 m² 10 737,29 zł/m²

Rodzaj budynku:
-
Przeznaczenie:
-
Powierzchnia działki:
798 m²
Kondygnacje:
3

Rodzaj budynku:

-

Przeznaczenie:

-

Powierzchnia działki:

798 m²

Kondygnacje:

3

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 3 750 000 zł (10 737,29 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Budynek: 349,25 m², 10 pomieszczeń, 9 łazienek
  •   3 piętra; rok budowy: 2025; stan: deweloperski
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: cegła ceramiczna; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  • Działka: 798 m²
  •   kształt: prostokąt
  • Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  •   Internet, telefon
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery, rolety antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Aida Nieruchomości, zaktualizowane: 27.04.2026
  •   numer ogłoszenia: AJ07874

Lokalizacja

Opis nieruchomości

0% prowizji od strony kupującej.

Do sprzedania BUDYNEK BIUROWY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ w budynku dwu lokalowym na Wrocławskich Krzykach, usadowiony na działce 798 m2 (działka do wspólnego użytku z 2 lokalem - możliwość podziału do wyłącznego korzystania)
Nieruchomość położona w bliskiej odległości od parku ( na nogach max 3 min), przy cichej, spokojnej uliczce a jednocześnie bardzo blisko ulicy Ślężnej

Nieruchomość składa się z trzech (...)

Agent

Marek Miszczyszyn

607 432...

607 432 055

71 342 12 38

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marek Miszczyszyn

607 432...

607 432 055

71 342 12 38

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl