Hala Wrocław

Psie Pole, Wrocław, dolnośląskie

  • 14 500 zł
  • 345 m²
  • 42,03 zł/m²

Zdjęcie

Marzena Garncare...

Skontaktuj się

Hala Wrocław

Psie Pole, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
23 maja 2026

14 500 zł

345 m²

42,03 zł/m²

Hala Wrocław

Zaktualizowane: 23 maja 2026

14 500 zł 345 m² 42,03 zł/m²

Rodzaj budynku:
hala
Przeznaczenie:
-
Powierzchnia działki:
2 000 m²
Kondygnacje:
-

Rodzaj budynku:

hala

Przeznaczenie:

-

Powierzchnia działki:

2 000 m²

Kondygnacje:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 14 500 zł (42,03 zł/m²)
  • Budynek: 345 m²
  •   hala
  •   wejście z ulicy, witryna
  • Działka: 2 000 m²
  • Źródło: biuro nieruchomości: Biznes Nieruchomości, zaktualizowane: 23.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 7670358

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy atrakcyjną możliwość wynajmu funkcjonalnej hali o powierzchni 300 m², doskonale przystosowanej do różnorodnych działalności. Do tego dochodzi zaplecze biurowe w formie kontenera, które zapewni wygodne miejsce do pracy. Na terenie o powierzchni 2000 m² znajduje się przestrzeń idealna do składowania, parkingu lub innych potrzeb operacyjnych.

Całość dostępna jest w cenie wynajmu - 14500 zł netto (+ VAT). (...)

Agent

Marzena Garncarek

575 959...

575 959 800

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marzena Garncarek

575 959...

575 959 800

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości