Dom
Marszowice, Wrocław, dolnośląskie
- 1 099 000 zł
- 120 m²
- 9 158,33 zł/m²
Angelika Grzesiń...
Skontaktuj się
Dom
Marszowice, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Dom
Zaktualizowane: 20 maja 2026
1 099 000 zł 120 m² 9 158,33 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
bliźniak
5
500 m²
garaż wolnostojący
2025
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
bliźniakLiczba pokoi:
5Powierzchnia działki:
500 m²Miejsce postojowe:
garaż wolnostojącyRok budowy:
2025Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 099 000 zł (9 158,33 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy we Wrocławiu)
- Dostępny: czerwiec 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 120 m², 5 pokoi (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: deweloperski
- Budynek: bliźniak; rok budowy: 2025
- technika budowy: mieszana; materiał budowy: mieszany; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
- instalacje: nowe / wymienione
- Działka: 500 m²
- kształt: prostokąt
- dojazd drogą nieutwardzoną
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (6 m²), strych
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: z oknem, oddzielne WC
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, szambo; ogrzewanie: pompa ciepła
- opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (3 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 9451079
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Marszowice, Wrocław, dolnośląskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, las, łąka
- cicho
Opis nieruchomości
Nowoczesny bliźniak z garażem i południowym ogrodem 500 m² - gotowy do odbioru kluczy, dojazd nową drogą asfaltową.
Dom z rynku pierwotnego, zyskujesz już na samym początku:
- brak podatku PCC 2%
- 0% prowizji
- 5 lat gwarancji dewelopera
-0 ryzyka kredytowego, w przypadku nieotrzymania kredytu, 100% zwrotu wpłaconych środków
UKŁAD DOMU / WOLNY LOKAL NUMER 2
Rzut parteru - 62 m²
Przestronny salon (...)