Dom, ul. Strachocińska
Strachocińska, Strachocin, Wrocław, dolnośląskie
- 1 450 000 zł
- 350 m²
- 4 142,86 zł/m²
Magdalena Janus
Skontaktuj się
Dom, ul. Strachocińska
Strachocińska, Strachocin, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
5 maja 2026
Dom, ul. Strachocińska
Zaktualizowane: 5 maja 2026
1 450 000 zł 350 m² 4 142,86 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
bliźniak
8
770 m²
garaż w bryle budynku
1947
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
bliźniakLiczba pokoi:
8Powierzchnia działki:
770 m²Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynkuRok budowy:
1947Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 450 000 zł (4 142,86 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 350 m², 8 pokoi, 2 łazienki; stan: do remontu
- Budynek: bliźniak; rok budowy: 1947
- Działka: 770 m²
- dojazd drogą asfaltową
- Kuchnia: z oknem, w zabudowie
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: centralne ogrzewanie
- Internet
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: DIGITAL BROKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 05.05.2026
- numer ogłoszenia: KNG-DS-6939
Lokalizacja
- Adres: Strachocińska, Strachocin, Wrocław, dolnośląskie
Opis nieruchomości
Dom na sprzedaż Wrocław Strachocin | 8 pokoi | duża działka | idealny pod inwestycję
Na sprzedaż przestronny, piętrowy dom jednorodzinny o dużym potencjale inwestycyjnym, położony we Wrocławiu przy ul. Strachocińskiej.
Rok budowy: 1947
Powierzchnia domu: 350 m²
Powierzchnia działki: 770 m²
Liczba pokoi: 8
Stan techniczny i układ:
Dom jest w dobrym stanie technicznym był remontowany i na (...)