Dom, ul. Godlewskiego

Godlewskiego, Muchobór Wielki, Wrocław, dolnośląskie

  • 1 399 000 zł
  • 188,39 m²
  • 7 426 zł/m²

Zdjęcie

Effective-Home

Skontaktuj się

Dom, ul. Godlewskiego

Godlewskiego, Muchobór Wielki, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

1 399 000 zł

188,39 m²

7 426 zł/m²

Dom, ul. Godlewskiego

Zaktualizowane: 13 maja 2026

1 399 000 zł 188,39 m² 7 426 zł/m²

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
400 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
1994

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

400 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

1994

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 399 000 zł (7 426 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 188,39 m², 6 pokoi (7 sypialni); stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 1994
  •   technika budowy: murowana; materiał budowy: cegła
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 400 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, strych
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  •   Internet
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (3 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Effective-Home, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 276

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż bardzo ciekawy dom w zabudowie szeregowej z tarasem balkonowym, tarasem naziemnym, podwójnym parkingiem, ogrodem oraz garażem w bryle budynku. Klasyczny i kompaktowy. Wyjątkowo czysty i zadbany. Serwisowany na bieżąco. Dom położony na pograniczu osiedli Muchobór Wlk./ Nowy Dwór w okolicach ul.Godlewskiego. Idealny dojazd! Świetna lokalizacja! Świetna oferta! Kameralne i spokojne osiedle. (...)

Agent

Effective-Home

796 390...

796 390 303

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent