Dom, ul. Chabrowa

Chabrowa, Krzyk, Wrocław, dolnośląskie

  • 1 299 002 zł
  • 144 m²
  • 9 020,85 zł/m²

Zdjęcie

Anna Doradca

Skontaktuj się

Dom, ul. Chabrowa

Chabrowa, Krzyk, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

1 299 002 zł

144 m²

9 020,85 zł/m²

Dom, ul. Chabrowa

Zaktualizowane: 14 maja 2026

1 299 002 zł 144 m² 9 020,85 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
239 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2026

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

239 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2026

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 299 002 zł (9 020,85 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy we Wrocławiu)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 144 m² (168 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi, 2 łazienki
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2026
  • Działka: 239 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Open Home Group, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 4147/13327/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oatatni / ok Grota Roweckiego /Dom/5 pokoi /2 tarasy
Polecamy na sprzedaż sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 141,2m2 położony w południowej części Wrocławia ok. Stefa Grota-Roweckiego, dzielnica Krzyki-Wojszyce,

Powierzchnia:
-powierzchnia użytkowa: 141,2 m2
-poddasze nieużytkowe: 24m2
-taras piętro: 10,9 m2 (wykończone deską kompozytową)
-taras ogród 16m2
-powierzchnia działki: 235m2

Standard (...)

Agent

Anna Doradca

789 100...

789 100 422

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna Doradca

789 100...

789 100 422

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.