Dom, ul. Konopnickiej

Konopnickiej, Karłowice, Wrocław, dolnośląskie

  • 1 200 000 zł
  • 109,12 m²
  • 10 997,07 zł/m²

Zdjęcie

Dariusz Dworakow...

Skontaktuj się

Dom, ul. Konopnickiej

Konopnickiej, Karłowice, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

1 200 000 zł

109,12 m²

10 997,07 zł/m²

Dom, ul. Konopnickiej

Zaktualizowane: 15 maja 2026

1 200 000 zł 109,12 m² 10 997,07 zł/m²

Rodzaj domu:
część domu
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
1 118 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
1915

Rodzaj domu:

część domu

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

1 118 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

1915

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 200 000 zł (10 997,07 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 109,12 m² (10 912 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje (2 sypialnie), 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  • Budynek: część domu; rok budowy: 1915
  •   pokrycie dachu: dachówka cementowa
  •   instalacje: stan dobry
  • Działka: 1 118 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: wanna
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, piec
  • Miejsce parkingowe: garaż

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Dworakowski

Firma działająca od 1991 roku.

Swoim doświadczeniem i umiejętnościami zapewniamy najwyższe standardy współpracy.

DZIASIAJ OFERUJEMY

Dom z ogrodem i dużą działką na sprzedaż - ul. (...)

Agent

Dariusz Dworakowski

663 400...

663 400 352

663 400 352

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dariusz Dworakowski

663 400...

663 400 352

663 400 352

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość