Dom Wrocław

Poświętne, Wrocław, dolnośląskie

  • 828 990 zł
  • 89,33 m²
  • 9 280,09 zł/m²

Zdjęcie

Paulina Doradca

Skontaktuj się

Dom Wrocław

Poświętne, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

828 990 zł

89,33 m²

9 280,09 zł/m²

Dom Wrocław

Zaktualizowane: 18 maja 2026

828 990 zł 89,33 m² 9 280,09 zł/m²

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
152 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2027

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

152 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2027

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 828 990 zł (9 280,09 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy we Wrocławiu)
  • Dostępny: sierpień 2027
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 89,33 m² (89,32 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje, 2 łazienki; stan: do wykończenia
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2027
  •   materiał budowy: pustak
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 152 m²
  •   kształt: prostokąt; teren zróżnicowany
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: pompa ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 22 kWh/m² na rok; końcową (EK): 22 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 22 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 22 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 22 %
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Open Home Group, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 4193/13327/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Ogród |klima| bez PCC!|również dla obcokrajowców!.

NOWOCZESNY SEGMENT Z DUŻYM OGRODEM | POMPA CIEPŁA | KLIMATYZACJA | BEZ PCC

oraz podatku PCC!

Na sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 89,32 m² z garażem oraz działką 151,81 m², położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu tuż pod Wrocławiem. (...)

Agent

Paulina Doradca

517 039...

517 039 990

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.