Dom Wrocław

Zalesie, Wrocław, dolnośląskie

  • 1 999 000 zł
  • 280 m²
  • 7 139 zł/m²

Zdjęcie

Kelar Nieruchomo...

Skontaktuj się

Dom Wrocław

Zalesie, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

1 999 000 zł

280 m²

7 139 zł/m²

Dom Wrocław

Zaktualizowane: 19 maja 2026

1 999 000 zł 280 m² 7 139 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
349 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
1985

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

349 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

1985

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 999 000 zł (7 139 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 280 m², 6 pokoi, 2 łazienki
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 1985
  •   technika budowy: murowana; materiał budowy: inne; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 349 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: ogrzewanie: kominek, inne
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zalesie oferta na wyłączność -zapraszamy prezentacja w każdej chwili- klucze w biurze. Dom jednorodzinny do własnej aranżacji wnętrz. Lokalizacja najlepsza we Wrocławiu Park Szczytnicki na przeciwko w pobliżu, korty tenisowe, baseny i dobre szkoły.
dzielnica bardzo prestiżowa, bo w centrum miasta, a jednak wśród zieleni.
Dla kogo? Dla wszystkich lubiących ciszę i zieleń , a jednak korzystających z uroków miasta ,bo wszędzie blisko.
Zapraszamy więcej informacji na telefon. (...)

Agent

Kelar Nieruchomości

730 307...

730 307 777

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Kelar Nieruchomości

730 307...

730 307 777

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.