Dom, ul. Słonimska

Słonimska, Muchobór Wielki, Wrocław, dolnośląskie

  • 1 590 000 zł
  • 148 m²
  • 10 743,24 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Marko...

Skontaktuj się

Dom, ul. Słonimska

Słonimska, Muchobór Wielki, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

1 590 000 zł

148 m²

10 743,24 zł/m²

Dom, ul. Słonimska

Zaktualizowane: 21 maja 2026

1 590 000 zł 148 m² 10 743,24 zł/m²

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
202 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2006

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

202 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2006

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 590 000 zł (10 743,24 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 148 m², 5 pokoi (3 sypialnie), 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2006
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: silikat; pokrycie dachu: dachówka
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Działka: 202 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (3,10 m²), strych
  • Wyposażenie: dom umeblowany, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna, prysznic, z oknem, oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: kominek, gazowe
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Audyt energetyczny: nie
  • Bezpieczeństwo: rolety antywłamaniowe, domofon/wideofon, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (3 miejsca parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OFERTA BEZ PROWIZJI

DOSTĘPNE TYLKO U NAS

Polecamy do sprzedania wygodny dom w zabudowie szeregowej na zamkniętym osiedlu

LOKALIZACJA.

Nieruchomość położona na kameralnym zamkniętym osiedlu domów szeregowych przy ulicy Słonimskiej na wrocławskim Muchoborze Wielkim.

W okolicy pełna miejska infrastruktura, szkoła, przedszkole, sporo sklepów klika supermarketów, kościół , przychodnia, nowo powstały park przy ul. Kunickiego. (...)