Dom, ul. Gombrowicza

Gombrowicza, Wrocław, dolnośląskie

  • 1 750 000 zł
  • 319 m²
  • 5 485,89 zł/m²

Zdjęcie

Julia

Skontaktuj się

Dom, ul. Gombrowicza

Gombrowicza, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

1 750 000 zł

319 m²

5 485,89 zł/m²

Dom, ul. Gombrowicza

Zaktualizowane: 20 maja 2026

1 750 000 zł 319 m² 5 485,89 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
10
Powierzchnia działki:
589 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

10

Powierzchnia działki:

589 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 750 000 zł (5 485,89 zł/m²)
  • Charakterystyka domu 319 m², 10 pokoi; stan: dobry
  • Budynek: dom wolnostojący
  •   materiał budowy: cegła
  •   okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Działka: 589 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Media: prąd, siła, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, własne
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 20.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

NOWA INWESTYCJA INWESTYCYJNY BUDYNEK Z 4 WYDZIELONYMI MIESZKANIAMI W STANIE DEWELOPERSKIM UL. GOMBROWICZA, OPOLE

Na sprzedaż cały budynek mieszkalny po kompleksowej modernizacji, zlokalizowany przy ul. Gombrowicza w Opolu. Nieruchomość składa się z 4 wydzielonych lokali mieszkalnych i stanowi doskonałą propozycję zarówno dla inwestora, jak i dla osób poszukujących nieruchomości pod wynajem lub sprzedaż poszczególnych mieszkań. (...)

Agent

Julia

782 968...

782 968 298

782 968 298

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Julia

782 968...

782 968 298

782 968 298

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt