Dom, ul. Kwiska
Kwiska, Wrocław, dolnośląskie
- 9 900 zł
- 190 m²
- 52,11 zł/m²
Robert Kordowski
Skontaktuj się
Dom, ul. Kwiska
Kwiska, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Dom, ul. Kwiska
Zaktualizowane: 16 maja 2026
9 900 zł 190 m² 52,11 zł/m²
dom wolnostojący
4
380 m²
garaż w bryle budynku
15 000 zł
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
380 m²Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynkuKaucja:
15 000 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 9 900 zł / miesiąc
- Charakterystyka domu 190 m² (150 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje (3 sypialnie), 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1970
- technika budowy: murowana; materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: inne
- Działka: 380 m²
- kształt: kwadrat
- dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
- Powierzchnia dodatkowa: taras
- Opłaty uzupełniające: kaucja: 15 000 zł
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: SDP Nieruchomości, zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: 44645
Lokalizacja
- Adres: Kwiska, Gądów, Wrocław, dolnośląskie
Opis nieruchomości
Opiekun oferty:
Robert Kordowski
Piękny dwukondygnacyjny dom z dużym tarasem, garażem, ogródkiem w zielonej części dzielnicy Gądów. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna i w zabudowie bliźniaczej.
Otoczenie nieruchomości:
Gądów, którego umiejscowienie daje nam poczucie zamieszkania w wyjątkowym miejscu. (...)
602 101...
602 101 602
602 101 602