Dom, ul. Mińska
Muchobór Wielki, Wrocław, dolnośląskie
- 9 000 zł
- 295 m²
- 30,51 zł/m²
Marzena Zajkowsk...
Skontaktuj się
Dom, ul. Mińska
Muchobór Wielki, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Dom, ul. Mińska
Zaktualizowane: 20 maja 2026
9 000 zł 295 m² 30,51 zł/m²
dom wolnostojący
10
1 234 m²
garaż
2-krotność czynszu
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
10Powierzchnia działki:
1 234 m²Miejsce postojowe:
garażKaucja:
2-krotność czynszuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 9 000 zł / miesiąc
- Dostępny: do uzgodnienia
- Charakterystyka domu 295 m², 10 pokoi (8 sypialni); stan: dobry
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2011
- pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
- Działka: 1 234 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
- Powierzchnia dodatkowa: taras
- Opłaty uzupełniające: kaucja: 2-krotność czynszu
- Wyposażenie: dom umeblowany, lodówka, zmywarka
- Kuchnia: aneks kuchenny, w zabudowie
- Łazienka: wanna, prysznic, oddzielne WC
- Media: prąd, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, piec
- Internet, telefon
- Bezpieczeństwo: alarm, drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: garaż (2 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: EURO-CITY Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: ECT-DW-33456
Lokalizacja
- Adres: Muchobór, duży dom idealny na firmę, Muchobór Wielki, Wrocław, dolnośląskie
- W pobliżu: ul. Mińska, przystanek autobusowy, dworzec autobusowy
Opis nieruchomości
Do wynajęcia komfortowy dom wolnostojący!
Duży budynek wolnostojący o pow. 290m2, z działką 1234 m2.
Bardzo dobra lokalizacja Muchobór Mały, okolice ul. Mińskiej. Spokojna uliczka. Dogodny dojazd do lotniska, Faktory, Bielany Wrocławskie i Obwodnicy Autostradowej i Autostrada A4. Południowo - zachodnia część Wrocławia. W pobliżu przystanek, apteka, bank, szkoła.