Dom Wrocław

Jagodno, Wrocław, dolnośląskie

  • 3 599 000 zł
  • 268 m²
  • 13 429,10 zł/m²

Zdjęcie

Agata Nowak

Skontaktuj się

Dom Wrocław

Jagodno, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

3 599 000 zł

268 m²

13 429,10 zł/m²

Dom Wrocław

Zaktualizowane: 21 maja 2026

3 599 000 zł 268 m² 13 429,10 zł/m²

Dzień pokazowy

2026-05-29 | 09:00 - 14:00

Umów się i oglądaj swobodniej!

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
1 832 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2021

Dzień pokazowy

29 maja 2026
od 9:00 do 14:00

Umów się i oglądaj swobodniej!

Dzień pokazowy

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

1 832 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2021

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 3 599 000 zł (13 429,10 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 268 m² (231 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje (3 sypialnie), 3 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2021
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: silikat; pokrycie dachu: dachówka
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  •   dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Działka: 1 832 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: strych
  • Wyposażenie: dom umeblowany, pralka, suszarka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła, oczyszczalnia przydomowa; ogrzewanie: pompa ciepła
  •   opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Audyt energetyczny: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (2 miejsca parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dzień otwarty i prezentacje: 29 maja 2026 (piątek)

Zapraszam do wcześniejszego umówienia się na konkretną godzinę to najlepsza okazja, żeby spokojnie poczuć ten dom i sprawdzić, czy to miejsce dla Was.