dowolna

Domy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych Wrocław

125 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

125 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

250 m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Kwatery przy nowobudowanym stadionie piłkarskim -od zaraz wynajmę - dla 30 pracowników budowlanych lub innych. Znakomite warunki: dom jest wolnostojący z dużym ogrodem , przestrzenne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

2 100 000 zł600 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyjątkowa rezydencja Bo to chyba najbardziej adekwatne słowo opisujące ten piękny dom, położona w najbardziej atrakcyjnym miejscu podwrocławskiego Smolca. Posiadłość otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pawłowice

Pawłowice,Wrocław

760 000 zł170 m² 4 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:332 m²

Mam do zaoferowania ciekawy dom w Pawłowicach - piękna, chiche i bezpieczne osiedle domów jednorodzinnych w pobliżu arboretum, stadniny koni, w otoczeniu parku i terenów pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wierzchowicka

Poświętne,Wrocław

1 625 000 zł360 m² 4 513,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

działka zadrzewiona ,atrakcyjna lokalizacja , możliwość rozbudowy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Oporów

Oporów,Wrocław

1 750 000 zł280 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:362 m²

Do sprzedania dom na Oporowie, składający się z dwóch osobnych apartamentów o łącznej powierzchni 280 m2. W skład dołu wchodzą: -salon z kominkiem 48 metrów(duże wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Redycka

Sołtysowice,Wrocław

16 000 zł550 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:870 m²

cena 16000 pln +media +kaucja 20000 pln

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Elementarzowa

Sołtysowice,Wrocław

3 500 zł120 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Cena 3500 pln+media+kaucja 5000pln .Kuchnia wyposazona

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Elementarzowa

Sołtysowice,Wrocław

4 000 zł160 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Cena 4000 pln+media+kaucja 6000 pln.Kuchnia wyposazona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

1 450 000 zł218 m² 6 651 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

dom ma przemyślany rozkład, duży salon z wyjściem do ogrodu po kilku schodach,na parterze jest jeszcze kuchnia z osobną spiżarką i oddzielnym przejściem do części stołowej salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Parkowa

Zalesie,Wrocław

200 m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 098 m²

Sprzedam lub wynajmę I piętro willi przy ulicy Parkowej 10. Lokal wymaga generalnego remontu. Oferty bądź pytania proszę kierować na adres mailowy   . Oferta bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Diamentowa

Krzyki,Wrocław

614 500 zł230 m² 2 671,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły na Nowocześnie zaprojektowane osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, usytuowane w Tyńcu Małym (koło Bielan Wrocławskich), przy ul. Diamentowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł220 m² 2 722,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Uwaga! takich ofert W okolicy wroclawia jest niewiele. Nowy dom w zabudowie blizniaczej o powierzchni 220m2 (uzytkowa160 m2)+ 800m2 ogrod polozony pod lasem,w poblizu staw oraz liczne trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mrągowska

Fabryczna,Wrocław

549 000 zł102 m² 5 382 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:419 m²

Dom na maślicach W cichej okolicy! 5 pokoi! Dom w zabudowie szeregowej przy ulicy Mrągowskiej (szereg środkowy) o powierzchni użytkowej 102 m2. Dom z 1990 roku położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Strachocińska

Wojnów,Wrocław

629 000 zł100 m² 6 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:643 m²

Piękno jest W prostocie Przytulny i wygodny dom parterowy z użytkowym poddaszem dla 3-4 osobowej rodziny. Poprzez połączenie pokoju dziennego z kuchnią oraz komunikacją, jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Balladyny

Klecina,Wrocław

320 000 zł90 m² 3 555 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:512 m²

Połowa domu (parter) współwłasność po remoncie ,wymienione instalacje na nowe (woda,prąd,co )nowe okna, podłogi.Do zamieszkania od zaraz .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wieniawskiego

Zalesie,Wrocław

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:969 m²

Okolica jest przepiękna, cicha, zielona, zachęcająca do uprawiania sportów - np. korty tenisowe , fitness są o 100 m od domu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł216 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

DO wynajęcia! gorąco polecam duży, wolnostojący dom W cichej, bezpiecznej okolicy, a jednoczesnie W miejscu doskonale rozwinietej infrastruktury osiedlowej oraz doskonale połączonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

2 700 zł216 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czechowa

Wojszyce,Wrocław

800 000 zł300 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:680 m²

Sprzedam bliźniaka położony w bardzo atrakcyjnej cichej okolicy, zabudowa tylko i wyłącznie domkami. Dla ludzi pragnących posiadać dom w zacisznym miejscu, ale zarazem w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pieszycka

Krzyki,Wrocław

6 500 000 zł750 m² 8 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:-

Piękna nieruchomość na krzykach, gratka dla konesera komfortu w sercu Wrocławia. Idealna dla wymagającej firmy, ekskluzywnej placówki, czy rezydencji artystycznej. Dom, bliźniak podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pieszycka

Krzyki,Wrocław

1 800 000 zł450 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:250 m²

NA sprzedaż bądź wynajem dom z 2009 r. skrajny szereg w sercu Gaju na Krzykach. Świetnie przystosowany dla najbardziej wymagającej firmy. Dom o pow. użytkowej 350m2, cztery poziomy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

191 m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:225 m²

Bezpośrednio od sprzedającego Dom w zabudowie szeregowej powstający na Osiedlu Rodzinnym. Nowa inwestycja! Najtańsza oferta 2,6tyś/mkw. działka w cenie. Stan developerski 495tyś brutto! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

495 000 zł220 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Bezpośrednio od sprzedającego Dom w zabudowie szeregowej powstający na Osiedlu Rodzinnym. Nowa inwestycja! Najtańsza oferta 2,6tyś/mkw. Biuro sprzedaży osiedle rodzinne tel.   Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł240 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Dom jednorodzinny po kapitalnym remoncie. Nowe wszystkie instalacje (elektryczna, co, wentylacja mechaniczna z rekuperatorem). Docieplony dach (25cm styropianu), bardzo niskie koszty użytkowe (wg audytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, al. Lipowa

Krzyki,Wrocław

3 900 zł220 m² 17,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia połowa bliźniaka w dzielnicy Krzyki, ul.Lipowa. ***lokal idealny na siedzibę firmy!*** Powierzchnia budynku: 140m biurowo- mieszkalnej + 80m magazynowo-użytkowej. Budynek składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jutrosińska

Wrocław,dolnośląskie

3 660 zł100 m² 36,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę dom w okolicach szpitala 40-lecia przy ul.Kamińskiego 3660 brutto Kontakt Sylwester  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Psie Pole,Wrocław

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:999 m²

DO sprzedania dom, poniemiecki na 10arowej działce na Wojnowie. Budynek posiada piwnicę, parter i I piętro. Na parterze jest kuchnia i 2 pokoje i weranda, na piętrze jest pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mikołowska

Strachocin,Wrocław

1 200 000 zł280 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

dwa pomieszczenia gospodarcze ( pralnia, kotłownia) dodatkowe wejście od ogródka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sienna

Zgorzelisko,Wrocław

630 000 zł189 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

cena dotyczy stanu deweloperskiego podwyższonego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zalesie