dowolna

Domy na sprzedaż Wrocław - Oferty sprzedaży domów

566 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

566 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyścigowa

Krzyki,Wrocław

729 000 zł196 m² 3 719,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:359 m²

Dom krzyki - atrakcyjna lokalizacja (okolica ul. Wyścigowej/hotel Novotel) Dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 196 m 2 (parter + piętro 116 m 2 ) plus przyziemie 80 m 2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Borówczana

Krzyki,Wrocław

875 000 zł178 m² 4 915,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:319 m²

Ładny dom w zabudowie bliźniaczej o pow.178 mkw mkw, położony w uroczym miejscu na popularnym i modnym osiedlu domków jednorodzinnych na Krzykach przy ul. Borówczanej Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

699 000 zł166 m² 4 209,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Opis Oferta przedstawia kompleksową obsługę zakupu działki oraz budowę domu. Obejmuje ona załatwianie wszelkich formalności koniecznych przy budowie domu. W cenie wliczone są następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grawerska

Widawa,Wrocław

665 000 zł173 m² 3 838,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 000 000 zł330 m² 3 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży funkcjonujący warsztat samochodowy (najemca) wraz z budynkiem biurowo- mieszkalnym. Część warsztatowa wyposażona jest w stanowiska naprawcze z osobnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

680 000 zł250 m² 2 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik brzezina- okolice leśnicy. Cisza, spokój, świeże powietrze. Przedstawiam Państwu przestronny, przytulny i funkcjonalnie zaaranżowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Karmelkowa

Oporów,Wrocław

579 000 zł180 m² 3 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

WP nieruchomości oferuje do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok.180m2, mieszczący się w doskonałej lokalizacji na Wrocławskiej Klecinie. Dom składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Krzyki

Krzyki,Wrocław

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Radwanice zapraszam serdecznie do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu. Blizniak, dwupiętrowy, powierzchnia 150 m2, działka 800 m2. Nieruchomość może stanowić dom 2-rodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Markowskiego

Widawa,Wrocław

469 185 zł121 m² 3 883,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:612 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

880 000 zł313 m² 2 811,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik brzezina, piękny przestronny dom na dużej działce. Przestronny, 3 kondygnacyjny, piękny i funkcjonalnie zaaranżowany dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Złotniki

Złotniki,Wrocław

1 250 000 zł350 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Złotniki elegancki dom wolnostojący na sprzedaż o pow. 350 m2. Mam przyjemność zaprosić Państwa do poznania oferty domu, którego głównymi atrybutami są: przestrzeń i wygoda, wykonana ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 199 000 zł220 m² 5 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Ładny dom wolnostojący położony na Krzykach we Wrocławiu 5 minut spacerem od Parku Południowego. Parter domu to elegancki hol wyłożony polerowanym gresem,gabinet oraz łazienka z pralnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krzyki

Krzyki,Wrocław

3 500 000 zł1 760 m² 1 988,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 550 m²

Atrakcyjna nieruchomość rentierska na Krzykach, centrum na sprzedaż. Wrocław, powstańców Śląskich, budynek o powierzchni 1760 m2. Przedmiotem sprzedaży jest budynek składający się z 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osobowice

Osobowice,Wrocław

1 100 000 zł240 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Dom w zabudowie szeregowej,narożny Obsadzony krzewami wzdłuż ogrodzenia,z zagospodarowaną działką.Posiada 3kondygnacje i dużą ładnie urządzoną piwnicę w której znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marchewkowa

Klecina,Wrocław

639 000 zł189 m² 3 375,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Nowa super cena! dom we wrocławiu! wp nieruchomości oferuje do sprzedaży Dom w zabudowie szeregowej położony na Klecinie. Atrakcyjna lokalizacja, dla osób szukających spokoju a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

895 000 zł120 m² 7 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:439 m²

Ładny dom wolnostojący o pow. 120 mkw położony w urokliwym miejscu na Oporowie na działce o pow. 439 mkw. Dom przedwojenny z lat 30 po remoncie w 2008 r. gdzie wymieniono okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Grabiszynek

Grabiszynek,Wrocław

800 000 zł140 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo ładny, nieduży dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w połowie lat'90. Położony na osiedlu Grabiszynek, niedaleko parku, przystanku autobusowego, szkoły. Pow. użytkowa domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lotnicza

Pilczyce,Wrocław

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wrocław Pilczyce dom szeregowy na sprzedaż, narożny, cena 450.000 zł. Przytulny dom mieszkalny o pow. ok. 70 m2, działka narożna o powierzchni 250 m2, ogrodzona. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

980 000 zł458 m² 2 140,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 204 m²

Ładny dom wolnostojący mieszkalno -usługowy o pow. całkowitej 457,90 mkw w tym część mieszkalna 239,50 mkw, położony w urokliwym miejscu Karłowic na działce o pow. 1204 mkw. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedanie piękny, stylowy dom ok. 120 m2 , na Oporowie, z lat 30 ubiegłego wieku, z ogrodem około 450 m2. Zachowane zostały oryginalne drewniane podłogi do renowacji, belki i inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Fabryczna

Maślice,Wrocław

870 000 zł150 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:656 m²

Dom wolnostojący - 150mkw - 5 pokoi - działka 656mkw - garaż - maślice - ulica wołodyjowskiego! Rewelacja! Świetnie zlokalizowany- wrocławskie Maślice - Elegancki, wygodny dom parterowy wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Petrażyckiego

Oporów,Wrocław

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedanie piękny, stylowy dom z lat '30 o powierzchni ok. 120 m2 na Oporowie Dom położony w bocznej cichej uliczce w okolicy ul. Mikulskiego. Doskonała lokalizacja zapewnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Borówczana

Krzyki,Wrocław

870 000 zł178 m² 4 887,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:319 m²

Bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej o pow.178 mkw mkw, położony w uroczym miejscu na popularnym i modnym osiedlu domków jednorodzinnych na Krzykach przy ul. Borówczanej Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kamieńskiego

Psie Pole,Wrocław

1 795 000 zł427 m² 4 203,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik poświętne. Komfortowy, ekonomiczny, przestronny I funkcjonalny- wyjątkowa nieruchomość! Przedstawiam Państwu piękny, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

1 200 000 zł228 m² 5 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:624 m²

Piękny dom, dobra lokalizacja, z dodatkowym samodzielnym mieszkaniem przestronny dom znajduje się w południowej, prestiżowej części Wrocławia, w spokojnej okolicy. Jest to

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Krzyki

Krzyki,Wrocław

749 000 zł171 m² 4 380,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o pow.171 mkw, położony w uroczym miejscu na popularnym i modnym osiedlu domków jednorodzinnych na Ołtaszynie. Dom wybudowany 1990 r z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

1 690 000 zł370 m² 4 567,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:445 m²

Racławicka, borek- dom idealny na firmę lub doskonała inwestycja! Propozycja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowiecka

Krzyki,Wrocław

3 280 000 zł400 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:992 m²

Sprzedam dom 400 m.wraz z wydzieloną firmą stomatologiczną na parterze domu.Całość po kapitalnym remoncie. 4 gabinety stomatologiczne,pracownia protetyczna,Rtg,aktualnie działające. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 000 000 zł330 m² 3 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kuźniki

Kuźniki,Wrocław

699 000 zł190 m² 3 678,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:710 m²

Gorąco polecam na sprzedaż przestronny dom o powierzchni całkowitej ok 190 mkw położony na cichym i spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych we Wrocławiu w dzielnicy Kuźniki. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

460 000 zł110 m² 4 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:810 m²

Polecam na sprzedaż dom poniemiecki o powierzchni całkowitej 110 mkw położony na cichym i spokojnym osiedlu domków na Maślicach. Na całkowitą powierzchnię parteru składają się: bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 490 000 zł200 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Wrocław, borek- krzyki. Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m2. Dom piętrowy, dwa niezależne wejścia (możliwość połączenia działalności gospodarczej i funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Poświęcka

Psie Pole,Wrocław

1 994 000 zł426 m² 4 680,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik karłowice - poświętne - piękny Z ogrodem I garażem, solary, rekuperatory. Przedstawiam Państwu piękny, przestronny i funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krzyki

Krzyki,Wrocław

3 900 000 zł428 m² 9 112,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 438 m²

Na sprzedaż luksusowy dom rezydencja o powierzchni ok. 430 m2 na Krzykach. Zaproszenie dla wymagających klientów, oczekujących połączenia luksusu, ciszy i spokoju, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 385 000 zł249 m² 5 556 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:438 m²

Bardzo dom wolnostojący o pow.całkowitej 249,28 mkw, położony w uroczym miejscu na popularnym i modnym osiedlu domków jednorodzinnych na Krzykach Borku Dom wybudowany w -2005 r z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kuźniki

Kuźniki,Wrocław

470 000 zł91 m² 5 159,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:632 m²

Lokal mieszkalny 4 pokojowy o pow. 91,10 mkw położony na pierwszym piętrze w budynku dwulokalowym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej na Kuźnikach we Wrocławiu Układ mieszkania :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

894 000 zł120 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:439 m²

Bardzo ładny dom wolnostojący o pow. 120 mkw położony w urokliwym miejscu na Oporowie na działce o pow. 439 mkw. Dom przedwojenny z lat 30 po remoncie w 2008 r. gdzie wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

470 000 zł165 m² 2 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Żerniki Wrocławskie- dobra lokalizacja, szybki dojazd do Wrocławia. Dom w zabudowie bliźniaczej, 2 kondygnacyjny, do remontu. Powierzchnia całkowita domu około 165 m2. Piwnica: pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Kasprowicza

Karłowice,Wrocław

799 000 zł237 m² 3 371,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:460 m²

WP nieruchomości oferuje do sprzedaży Dom w spokojnej okolicy, w prestiżowej dzielnicy Wrocławia, na Karłowicach, położony wśród zieleni, w świetnej lokalizacji 20 min. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kamieńskiego

Psie Pole,Wrocław

1 995 000 zł427 m² 4 672,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik poświętne. Przedstawiam Państwu piękny, przestronny i funkcjonalnie zaaranżowany dom wolnostojący posadowiony w 2009 roku na dużej (1552.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 680 000 zł200 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:800 m²

Doskonała do zaadaptowania na siedzibę firmy, duża poniemiecka willa składająca się z 2-ch dużych mieszkań każde po 4 pokoje oraz 2-pokojowego mieszkanka na poddaszu. Apartament na parterze 4.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij