dowolna

Domy z tarasem Wrocław - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

323 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

323 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

3 200 000 zł414 m² 7 729,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:437 m²

Do sprzedaży duży, rodzinny dom położony przy cichej ulicy na Ołtaszynie. Dom o pow. całkowitej 413m2. składa się z 8 pokoi, 3 łazienek, 2 balkonów, tarasu. Na 2gim piętrze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

699 999 zł90 m² 7 760,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Okazja/środkowa sztuka/5 pokoi/do odbioru!/duży ogródek/dom Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane ok. Leśnicy Domy w zabudowie szeregowej znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Krzyki,Wrocław

1 350 000 zł138 m² 9 765,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji Nowoczesny dom | 137,96 m2 | działka z ogrodem | standard premium Zadzwoń do mnie nawet po 18 :) | Posiadam bazę mieszkań i domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Różanka,Wrocław

1 449 999 zł166 m² 8 734,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Na sprzedaż dom bliźniak z dodatkowym budynkiem mieszkalnym | Różanka / Osobowice Powierzchnia domu: 160 m Powierzchnia działki: 555 m Dodatkowo: parterowy budynek mieszkalny ok. 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Leśnica,Wrocław

729 999 zł92 m² 7 923,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Ostatnia sztuka/dom/ duży ogródek / do odbioru! Na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane przy Leśnicy zachodniej granicy Wrocławia. Domy w zabudowie szeregowej znajdują się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krzyki,Wrocław

2 990 000 zł325 m² 9 207,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż fascynującą willę położoną przy ul. Buraczanej we Wrocławiu, obręb Klecina. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1207 m2. Na terenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Psie Pole,Wrocław

989 000 zł86 m² 11 458,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

*** nowa inwestycja "unigreen" na wrocławskich kłokoczycach *** pełna oferta dostępna na stornie inwestycji unigreen pl - Możliwy zakup przez osoby spoza ue Kameralne osiedle unigreen powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gombrowicza

Nowy Dwór,Wrocław

1 990 000 zł301 m² 6 611 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:248 m²

Polecam Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom po gruntownym i wyjątkowo rzetelnym remoncie w 2025 r. Dom w zabudowie szeregowej z tarasem, parkingiem/podjazdem, ogrodem oraz przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chodkiewicza

Fabryczna,Wrocław

1 049 000 zł144 m² 7 270,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy - 144,28 m , 5 pokoi, ogród | 1 050 000 zł teraz niższa cena ostatni segment Gotowy do odbioru | Wysoki standard | Spokojna lokalizacja Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Białych Goździków

Psie Pole,Wrocław

865 000 zł87 m² 9 979,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Domy gotowe do odbioru - ostatnie dostępne segmenty pełna oferta dostępna na stornie inwestycji unigreen pl - Możliwy zakup przez osoby spoza ue Kameralne osiedle unigreen powstaje w dzielnicy Psie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gierymskich

Biskupin,Wrocław

1 990 000 zł160 m² 12 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:243 m²

Dom z duszą na Biskupinie - Wrocław, ul. Braci Gierymskich Na sprzedaż wyjątkowy, skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 160 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Starogajowa

Fabryczna,Wrocław

1 100 000 zł65 m² 16 923,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dostępne również mieszkanie na piętrze 73 m2. Nowe, wyjątkowe mieszkanie willowe na parterze w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej na Stabłowicach we Wrocławiu. Wokół domy jednorodzinne, cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Storczykowa

Ołtaszyn,Wrocław

1 599 999 zł217 m² 7 373,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:581 m²

Rezerwacja! Sprzedajemy nasz dom wolnostojący o powierzchni 217 m , położony na działce 581 m w spokojnej części Wrocławia na Ołtaszynie. To miejsce, w którym wygodnie mieszka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bengalska

Brochów,Wrocław

1 799 000 zł186 m² 9 672,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przestronny dom typu kostka | wrocław | zielona okolica | wysoki standard wykończenia nieruchomość Dom wolnostojący typu kostka o powierzchni 186 m zlokalizowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radarowa

Wojszyce,Wrocław

1 899 999 zł195 m² 9 743,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:599 m²

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 195 m2 położony na działce 599 m2. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w spokojnej uliczce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kurpiów

Ołtaszyn,Wrocław

3 649 900 zł450 m² 8 110,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 811 m²

* oferta wstrzymana * Wyjątkowa rezydencja 450 m na działce 1811 m | Wrocław Ołtaszyn | 6 pokoi + gabinet | Garaż dwustanowiskowy | Kominek | Ogród z automatycznym nawadnianiem Numer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

865 000 zł83 m² 10 467,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Gotowe do wprowadzenia dwupoziomowe atrium z prywatnym ogrodem i dużym tarasem na piętrze idealne dla rodziny, która chce mieć przestrzeń jak w domu, ale w nowoczesnym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brodzka

Maślice,Wrocław

799 000 zł217 m² 3 682,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:217 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony na ulic Brodzkiej we Wrocławiu. Nieruchomość zachwyca zabytkową bryłą budynku oraz dbałością o detale historyczne, które nadają jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gierymskich

Biskupin,Wrocław

4 800 000 zł400 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:830 m²

Sdp Nieruchomości tel. Na sprzedaż wyjątkowa przedwojenna willa, rozbudowana w latach 90., położona w prestiżowej i zielonej dzielnicy Wrocławia Biskupinie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pustecka

Ratyń,Wrocław

2 429 000 zł249 m² 9 736,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:626 m²

Przedstawiamy państwu dom, o bardzo wysokim standardzie wykończenia. W spokojnym rejonie Wrocławia, nieruchomość wybudowano w 2007 roku, co zapewnia komfort i nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dolnobrzeska

Fabryczna,Wrocław

2 200 000 zł355 m² 6 197,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Klimatyczny segment dla konesera. Polecam skrajny segment w grupie 4 budynków o powierzchni 355m2 na działce około 400m2. Powierzchnia domu daje możliwości wykorzystania go na lokum dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

865 000 zł83 m² 10 467,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dwupoziomowy dom atrialny z prywatnym ogrodem i tarasem - 4 pokoje, 82,64 m Na wrocławskim Jagodnie, w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko centrum i sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Treski

Strachocin,Wrocław

1 777 000 zł280 m² 6 346,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:502 m²

Na sprzedaż unikalny dom z potencjałem aranżacyjnym o powierzchni 280 m2 na Strachocinie. Nieruchomość, która łączy komfort, bezpieczeństwo i nowoczesną infrastrukturę. Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Starogajowa

Fabryczna,Wrocław

1 100 000 zł65 m² 16 923,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nepalska

Brochów,Wrocław

1 890 000 zł240 m² 7 875,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:403 m²

Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż Powierzchnia całkowita: 229,97 m | Powierzchnia działki: 407 m | Liczba pokoi: 5 Rok budowy: 2003 Na sprzedaż przestronny i zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mińska

Fabryczna,Wrocław

1 980 000 zł176 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:65 m²

Prestiżowe zamknięte osiedle charakteryzujące się wysokim standardem oraz doskonałą jakością wykonania. Przestronne i funkcjonalne wnętrza, nowoczesny wygląd budynków, materiały spełniające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zagony

Muchobór Wielki,Wrocław

1 499 000 zł156 m² 9 614 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:158 m²

Opiekun Oferty: sprzedaż bliźniaka rynek pierwotny Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Blisko mamy przestanek autobusowy oraz szybki wyjazd na obwodnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

1 350 000 zł112 m² 12 032,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Dom szeregowy o powierzchni użytkowej 112,2 m2 wykonany z materiałów wysokiej jakości. Stan deweloperski: ogrzewanie podłogowe, rolety zewnętrzne, klimatyzacja, podłączenie pod kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Leśnica,Wrocław

1 300 000 zł161 m² 8 064,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Komfortowy dom w zabudowie szeregowej | 161 m + ogród 80 m | Wiata na 2 auta | Gotowy do zamieszkania | Las Mokrzański Oferta wyłącznie w naszym biurze. Idealna propozycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Białych Goździków

Psie Pole,Wrocław

840 000 zł86 m² 9 732,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Domy gotowe do odbioru - ostatnie dostępne lokale pełna oferta dostępna na stornie inwestycji unigreen pl - Możliwy zakup przez osoby spoza ue Kameralne osiedle unigreen powstaje w dzielnicy Psie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sułowska

Psie Pole,Wrocław

2 000 112 zł142 m² 14 085,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:517 m²

Komfortowy bliźniak z ogrodem | Widawa | 141,35 m | działka 517 m Na sprzedaż elegancki, funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Białych Goździków

Psie Pole,Wrocław

840 000 zł86 m² 9 732,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²