Ogłoszenie archiwalne

Działka budowlana, ul. Strażacka

Strażacka, Widawa, Wrocław, dolnośląskie

  • 645 000 zł
  • 503 m²
  • 1 282,31 zł/m²

Działka budowlana, ul. Strażacka

Strażacka, Widawa, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
1 kwietnia 2026

645 000 zł

503 m²

1 282,31 zł/m²

Działka budowlana, ul. Strażacka

Zaktualizowane: 1 kwietnia 2026

645 000 zł 503 m² 1 282,31 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 645 000 zł (1 282,31 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 503 m²
  •   kształt: kwadrat; długość: 25m; szerokość: 21m; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Źródło: biuro nieruchomości: SDP Nieruchomości, zaktualizowane: 01.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 42665

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Opiekun oferty:

Tel.:

Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości

REZERWACJA DO 20.04.2026

Informacja podstawowe:
Działka budowlana o pow. 503 m2 przy ul. Strażackiej. Działka jest w trakcie procesu wydzielania z działki nr 2/14. Pozostałe działki wydzielane z działki nr 2/14 są już sprzedane bądź zarezerwowane.

MPZP:
Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. (...)

Kontakt

Agent

Emilian Janusz

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości