Działka rekreacyjna, ul. Stabłowicka

Stabłowicka, Stabłowice, Wrocław, dolnośląskie

  • 60 000 zł
  • 330 m²
  • 181,82 zł/m²

Zdjęcie

Mateusz Kłodowsk...

Skontaktuj się

Działka rekreacyjna, ul. Stabłowicka

Stabłowicka, Stabłowice, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

60 000 zł

330 m²

181,82 zł/m²

Działka rekreacyjna, ul. Stabłowicka

Zaktualizowane: 19 maja 2026

60 000 zł 330 m² 181,82 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 60 000 zł (181,82 zł/m²)
  • Forma własności: dzierżawa
  • Działka: rekreacyjna (ogródek działkowy), 330 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 13m; szerokość: 22m
  •   z dojazdem, działka ogrodzona
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg
  • Źródło: biuro nieruchomości: WRE Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 230667

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wyjątkowa działka ROD Malwa - Wrocław-Stabłowice | Domek, Oczyszczalnia, Monitoring
Lokalizacja: Wrocław - Stabłowice, ROD Malwa
Powierzchnia działki: 330 m² (wymiary ok. 25 m x 13 m)

Szukasz idealnego miejsca na relaks w granicach Wrocławia, które oferuje pełną niezależność i nowoczesne udogodnienia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Na sprzedaż prawo do użytkowania pięknie zagospodarowanej działki ogrodowej o powierzchni 330 (...)

Agent

Mateusz Kłodowski

882 800...

882 800 471

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mateusz Kłodowski

882 800...

882 800 471

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mateusz Kłodowski

Zostaw telefon, oddzwonimy