dowolna

Działki budowlane Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży działek

121 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

121 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, Opatowice

Opatowice,Wrocław

391 500 zł870 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane pod zabudowę mieszkaniową na malowniczych terenach rekreacyjnych, położone w bliskiej odległości od centrum Wrocławia na Opatowicach (dojazd samochodem do Rynku około 10 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Zabłocie

Wrocław,dolnośląskie

195 000 zł1 000 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka uzbrojona (prąd, woda na działce). Oczyszczalnia biologiczna zawarta w pzp. Ładnie utrzymana - ogrodzona, posadzone drzewa na obrzeżach. Dobre połączenie z centrum - mpk, stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Krzyki

Krzyki,Wrocław

447 000 zł773 m² 578,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam działkę o powierzchni 773mkw. Ładna, prostokątna działka pod budowę domu jednorodzinnego. Zlokalizowana w cichej części Ołtaszyna, przy ogródkach działkowych, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Grawerska

Psie Pole,Wrocław

206 280 zł764 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis: do sprzedaży posiadam działkę budowlaną. Powierzchnia to około 764 m2 szerokość około 25 m, długość 31 m. Media przy działce to woda, prąd, gaz, kanalizacja do 2014. Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Popielskiego

Księże Wielkie,Wrocław

197 200 zł580 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane o powierzchni ok. 580 m2 każda. Przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą, bliźniaczą, szeregową lub pod drobne usługi. Prąd, woda, gaz i telefon przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

300 000 zł2 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam 2 dzialki budowlane ksztalt prostokonta 2 x 2000qm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Brodzka

Fabryczna,Wrocław

155 000 zł796 m² 194 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w odległości 150m od zielonych terenów Wrocławia. Działka w kształcie trapezu, dojazd utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kopańskiego

Psie Pole,Wrocław

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis: do sprzedaży posiadam działkę budowlaną. Powierzchnia to około 1000 m2 szerokość około 26 m, długość 36 m. Media przy działce to woda, prąd, gaz, kanalizacja do 2014. Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Lekcyjna

Sołtysowice,Wrocław

920 000 zł863 m² 1 066,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną działkę budowlaną pod zabudowę wielorodzinną,posiadam warunki zabudowy oraz wszystkie media. Zapraszam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wilkszyńska

Fabryczna,Wrocław

334 530 zł1 593 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Ładna działka budowlana o powierzchni 1593m2 na sprzedaż bez pośredników. Położona w bardzo atrakcyjnym miejscu Wrocławia w okolicy ul. Wilkszyńskiej. Niedaleko Leśnicy, dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Strażacka

Widawa,Wrocław

258 060 zł1 122 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

:dodatkowy opis działka budowlana W granicach miasta, w super cenie Bardzo ładna działka budowlana położona na osiedlu Widawa. Kształt prostokąt o wymiarach ok. 40x28. Media woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Marszowice

Marszowice,Wrocław

240 000 zł1 329 m² 180,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną we Wrocławiu na osiedlu Marszowice Malownicze I, teren posiada miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Cena 180zł za mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Marszowice

Marszowice,Wrocław

2 480 000 zł26 784 m² 92,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

syndyk Krzysztofa Zawadzkiego sprzeda prawa własności trzech nieruchomości niezabudowanych gruntowych w Marszowicach wraz z udziałem w prawie własności nieruchomości gruntowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Brylantowa

Krzyki,Wrocław

395 000 zł900 m² 438,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pilna sprzedaż! Działka budowlana w prestiżowym miejscu na Ołtaszynie pośród nowej zabudowy willowej. Aktualny Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Pełne uzbrojenie, wszystkie media na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

357 000 zł1 050 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bardzo ładna prostokątna działka budowlana w Żernikach Wrocławskich. Oświetlenie ogrodu południowo - zachodnie. Jedna z działek tworzących mini osiedle domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Bieńkowice

Bieńkowice,Wrocław

325 000 zł969 m² 335,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pilnie! sprzedamy działkę, położoną na Brochowie (obręb Bieńkowice), pośród istniejącej zabudowy mieszkalnej jednorodzinnej i parku. Dojazd do działki drogą asfaltową. Obok przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, al. Brücknera

Psie Pole,Wrocław

245 000 zł880 m² 278,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w ciekawym miejscu na Kowalach niedaleko pl. Kromera i ul. Brucknera. Prostokątna, płaska, wszystkie media. W mpzp zabudowa wolno stojąca (700 m2) bliźniacza (600 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Pełczyńska

Psie Pole,Wrocław

1 484 000 zł7 420 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona przy ul. Pełczyńskiej w sąsiedztwie Targpiastu i stacji benzynowej Lotos. Kształt prostokąt, wymiary ok. 200X38. Dojazd na dzień dzisiejszy drogą polną od ul. Ostowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Swojczycka

Strachocin,Wrocław

800 000 zł1 600 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka 1600 m2 z projektem i pozwoleniem na budowę budynku wielorodzinnego oraz wyceną kosztorysową potencjalnego wykonawcy gotowego do rozpoczęcia budowy - ul. Swojczycka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Oboźna

Krzyki,Wrocław

5 694 400 zł7 118 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjne działki budowlane pod zabudowę wielorodzinną na wojszycach! Polecam działkę budowlaną położoną na osiedlu Wojszyce w rejonie ul. Grota Roweckiego. W Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

370 000 zł951 m² 389 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis: polecam działkę o powierzchni 951m2 na osiedlu Sołtysowice. Na działce są wszystkie przyłącza. Lokalizacja: blisko Centrum Handlowego Korona. Działka w głębi osiedla, otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Osiniecka

Fabryczna,Wrocław

2 065 000 zł5 900 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działka jest podzielona geodezyjnie na 6 działek o pow. 900 do 1100m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gałczyńskiego

Krzyki,Wrocław

3 598 400 zł4 498 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Strachocińska

Psie Pole,Wrocław

180 000 zł552 m² 326 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis: polecam do sprzedaży prostokątną działkę (ok. 20x28m) na wrocławskiem Wojnowie. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania, który ustala przeznaczenie: -zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gałczyńskiego

Krzyki,Wrocław

1 785 600 zł2 232 m² 800 zł/m²

 

 

 

Krzyki,Wrocław

499 000 zł900 m² 554 zł/m²

 

 

 

Krzyki,Wrocław

480 000 zł800 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w prestiżowym miejscu na Ołtaszynie wśród zabudowy rezydencjonalnej. Aktualny mpzp. Pełne uzbrojenie, wszystkie media na działce: woda, gaz, energia, kanalizacja sanitarna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sułowska

Widawa,Wrocław

145 000 zł580 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Opis: do sprzedaży posiadam działkę budowlaną. Powierzchnia to około 580 m2 szerokość około 24 m, długość 24 m. Media przy działce to woda, prąd, gaz, kanalizacja do 2014. Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Redycka

Polanowice,Wrocław

199 000 zł1 013 m² 196 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka budowlana położona na osiedlu Polanowice. Kształt prostokąt. Media woda, prąd, gaz. Dojazd drogą asfaltową. W okolicy nowe domy jednorodzinne. Wydane warunki zabudowy pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Grawerska

Widawa,Wrocław

320 000 zł1 126 m² 284,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana,wydane warunki zabudowy na dom wolno stojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Ślęzoujście

Maślice,Wrocław

4 000 zł1 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, do wynajęcia oferuję działkę o powierzchni 1000m2 znajdującą się we Wrocławiu - Maślice. Grunt mimo, że oddalony zaledwie o 2,7km od Stadionu Miejskiego, oraz 4km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Grawerska

Psie Pole,Wrocław

230 400 zł960 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Opis: do sprzedaży posiadam działkę budowlaną. Powierzchnia to około 960 m2 szerokość około 31 m, długość 31 m. Media przy działce to woda, prąd, gaz, kanalizacja do 2014. Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Grawerska

Psie Pole,Wrocław

280 500 zł1 122 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Opis: do sprzedaży posiadam działkę budowlaną. Powierzchnia to około 1122 m2 szerokość około 33 m, długość 34 m. Media przy działce to woda, prąd, gaz, kanalizacja do 2014. Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Krzyki

Krzyki,Wrocław

800 000 zł800 m² 1 000 zł/m²

 

 

 

Psie Pole,Wrocław

275 000 zł1 100 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Opis: do sprzedaży posiadam działkę budowlaną. Powierzchnia to około 1100 m2 szerokość około 35 m, długość 31 m. Media przy działce to woda, prąd, gaz, kanalizacja do 2014. Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sygnałowa

Jagodno,Wrocław

570 000 zł600 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w dzielnicy Wrocławia: krzyki-Jagodno. Powierzchnia gruntu 600m2. Nieruchomość zlokalizowana jest wśród niskiej zabudowy, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Grawerska

Psie Pole,Wrocław

1 495 000 zł6 500 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Opis: do sprzedaży posiadam działkę budowlaną. Powierzchnia to około 6500 m2 szerokość około 41 m, długość 160 m. Media przy działce to woda, prąd, gaz, kanalizacja do 2014. Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Redycka

Polanowice,Wrocław

210 000 zł1 013 m² 207 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Swojczycka

Swojczyce,Wrocław

900 000 zł1 558 m² 577,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka 1600 m2 z pozwoleniem na budowę ul. Swojczycka. Budynek 3 kondygnacyjny wielorodzinny o pow. zabudowy - 497,0 m2 z garażem podziemnym 19 stanowiskowym, 20 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Redycka

Psie Pole,Wrocław

201 587 zł1 013 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka we Wrocławiu Polanowicach. Powierzchnia 1013 m2. Wydane warunki zabudowy na domek jednorodzinny wolnostojacy. W bezpośrednim sąsiedztwie działki gaz,woda, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Krajobrazowa

Ratyń,Wrocław

270 000 zł979 m² 275,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę pod budowę domu we Wrocławiu. Obręb Ratyń, ul. Krajobrazowa, o powierzchni 979 m2, wymiary ok.33 x 30 m . Położona w Parku Krajobrazowym Doliny Bystrzycy.