Serce 0 Ulubione

Działki Wrocław Osiedle Huby

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

6 000 zł2 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu terenu we Wrocławiu ul. Hubskiej 6. Teren oznaczony geodezyjnie numerem 4/76 am 42 obręb Południe. Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

2 000 000 zł2 046 m² 977,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   działka usługowa/ blisko wjazdu na aow/ wszystkie media Do sprzedania działka o powierzchni 2 046 m , położona w Lipie Piotrowskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł9 080 m² 407,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna - wrocław Polecamy Państwu niezabudowaną nieruchomość gruntową o powierzchni 9080 m2 , zlokalizowaną w północnej części Wrocławia, w obrębie Poświętne.

Szczegóły ogłoszenia

998 400 zł768 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: emilian Janusz Licencja nr 28295 Certyfikat Land Deweloper nr 222 Tel:   oferta dostępna tylko W sdp nieruchomości Podstawowe informacje: działka budowlana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 504 160 zł9 401 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa, obręb Pracze Odrzańskie, działka nr 15/1, am 17 obręb Pracze Odrzańskie - powierzchnia 9400 m2; z Warunkami Zabudowy. Wymiary - od ulicy 33 metry szerokości - 285 metry.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł5 300 m² 528 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: tomasz leiman Nr Licencji pfrn 28679 tel:   Działka położona jest blisko budynków jednorodzinnych przy drodze asfaltowej. Atuty: - unikalna nieruchomość - ograniczona podaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Buczacka

Muchobór Wielki,Wrocław

1 600 000 zł7 527 m² 212,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne przy aow Wrocław Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny składający się z dwóch działek o łącznej powierzchni 7527 m , położony w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

3 529 000 zł11 670 m² 302,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Muchobór wielki - 100m od ulicy ibn siny awicenny - do sprzedania udział W działce inwestycyjnej - tel.   Do sprzedania udział w działce inwestycyjnej o pow. 30 005m2. Udział.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł1 000 m² 820 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

We speak Polish / English / ukr / ru Działka budowlana 1000 m cisza, media, świetna lokalizacja Lokalizacja: ul. Lutyńska, wrocław Powierzchnia: 1000 m Cena: 820 zł/m Wymiary: 24 m x 42.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł11 400 m² 657,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży grunt położony w zachodniej części Wrocławia o pow. 1, 14 ha. Przeznaczenie w mpzp -teren zabudowy przemysłowej, produkcyjnej, magazynowej. Dostępne media: woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł600 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży bardzo unikalną działkę. Działka o powierzchni ok 600 mkw. i szerokości ok 15 metrów. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego umożliwia budowę budynku.