dowolna

Działki Wrocław Osiedle Muchobór Wielki

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

1 150 500 zł2 950 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2950m2. Kształt trójkątny, działka przyległa do drogi na długości ok 68,5m2. Od zachodniej strony odgrodzona siatką od terenu lotniska. Media: woda, punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

6 765 000 zł6 919 m² 977 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka przemysłowa we Wrocławiu - Muchobór Wielki o powierzchni 6919 mkw. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dla terenu ustalono przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

3 321 000 zł9 076 m² 365 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka przemysłowa we Wrocławiu - Muchobór Wielki o powierzchni 9076 mkw. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dla terenu ustalono przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

8 856 000 zł15 995 m² 553 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka przemysłowa we Wrocławiu - Muchobór Wielki o powierzchni 15995 mkw. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dla terenu ustalono przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Krzemieniecka

Muchobór Wielki,Wrocław

1 350 000 zł3 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wrocław- muchobór Wl. / okolice ul. Krzemienieckiej. cena netto ; 450 zł/ m2 Atrakcyjna działka komercyjna o pow. 3000 m2. Nieruchomość z pozwoleniem na budowę budynku magazynowo -biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sokalska

Muchobór Wielki,Wrocław

785 000 zł645 m² 1 217 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 645 mkw z pozwoleniem na budowę na etapie składania wniosku. Działka położona jest we Wrocławiu, przy ul. Sokalskiej w dzielnicy Muchobór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Rakietowa

Muchobór Wielki,Wrocław

3 072 000 zł6 400 m² 462,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wrocław Muchobór Wielki: ul. Rakietowa, działka pod zabudowę wielorodzinną. Powierzchnia działki : 6400 m2. Uzbrojenie terenu: wszystkie media miejskie przy drodze. Działka znajduje się tuż przy.