dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Fabryczna

401 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

401 ogłoszeń

13 000 001 zł4 608 m² 2 821,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż obiekt magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni 3000 m , zlokalizowany na działce o powierzchni 4609 m . Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym - stosunkowo.

Szczegóły ogłoszenia

18 500 zł4 300 m² 4,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu terenu zlokalizowany na działce oznaczonej geodezyjnie numerem 2/20 am 2 obr. Muchobór Mały, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 000 zł687 m² 9 898,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 607 m²

Do sprzedania powierzchnia biurowo-magazynowa w dzielnicy Fabryczna - w bliskich okolicach ul Jerzmanowskiej. Budynek o łącznej powierzchni 687m2 posadowiony na działce 8607m2 Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł45,20 m² 65,27 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, w pełni nowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Port Popowice przy ul. Białowieskiej - w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz. 2 pokojowe, duże, przestronne mieszkanie. W pełni rozkładowe, kuchnia osobno, osobno wc. Poszukuję na najemców osób dorosłych bez zwierząt. Wyposażenie widoczne na.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł300 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn/hala/produkcyjna o powierzchni 300 m kw., posadzka przemysłowa niepylna, doświetlenie świetlikiem ,niewielkie zaplecze socjalno-biurowe, wysokość ok. 6 m, dojazd samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 223 zł45,42 m² 12 290,25 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj w nowoczesny apartament inwestycyjny z 23% vat, wykończony pod "klucz", położony zaledwie 3 km od Stare Miasta. To idealna propozycja zarówno na wynajem krótko-.

Szczegóły ogłoszenia

19 029 zł790 m² 24,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia halę magazynową o powierzchni 637 m kw. Hala ogrzewana gazem, doświetlona świetlikami posadzka niepylna, duża brama wjazdowa, śluza, wentylacja mechaniczna, wysoka moc.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł2 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia halę magazynową. Standard powierzchni: - posadzka niepylna - nośność posadzki 5t/m2; - 6m-7m wysokości; - 4 bramy z poziomu 0 - oświetlenie zewnętrzne placów manewrowych,.

Szczegóły ogłoszenia

17 300 zł638 m² 27,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna hala magazynowo produkcyjna w standardzie A Podstawowe cechy nieruchomości: > Solidna posadzka niepylna o nośności aż 5 ton na m , gwarantująca bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²47 m² 2 679 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o pow.47m2 - w klimatycznym budynku, w pobliżu CH Magnolia oraz dużego osiedla mieszkalnego. Bardzo dobrze skomunikowany - blisko przystanki mpk, a dla.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²157,06 m² 15 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Nowy narożny lokal usługowy | witryny od ulicy | blisko centrum Na wynajem nowy lokal usługowy w doskonałej lokalizacji przy skrzyżowaniu ulicy Pereca i Grochowej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

36,11 zł/m²360 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia 360 m2 powierzchni magazynowo-biurowej we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 18 , będącej częścią hali przemysłowej. Teren Wrocławskiego Parku Przemysłowego na którym wg Miejscowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 559 zł29,13 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż inwestycyjne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,13 m , położone na 7. piętrze nowoczesnego budynku. Bez prowizji oraz podatku pcc. Faktura vat 23%! Odbiór kluczy grudzień.

Szczegóły ogłoszenia

378 512 zł25,97 m² 14 574,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Inwestycja obejmuje 320 apartamentów inwestycyjnych, rozmieszczonych w kilku nowoczesnych budynkach,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł127 m² 8 346,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:102 m²

Nowoczesny dom szeregowy | 5 pokoi | Garaż | Jerzmanowo, wrocław 1 060 000 zł | 127 m | Rynek pierwotny ul. Płużna, jerzmanowo zielona, spokojna część Wrocławia, idealna dla rodzin i osób.

Szczegóły ogłoszenia

37 560 zł940 m² 39,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 488 m²

Do wynajęcia nowoczesny obiekt biurowo-magazynowy w dzielnicy Fabryczna - Oporów, okolice Morelowskiego Oferta dotyczy całego budynku biurowego o łącznej powierzchni biurowe 445m2 i 423m2.

Szczegóły ogłoszenia

37 675 zł685 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal usługowy/ biurowy/magazynowy Do wynajęcia powierzchnia 685 m2 : - 333m2 open space - 8pokoi - łazienka,toalety Opis: lokal po remoncie ,wysokość stropu ok 4 m,wykładzina, ogrzewanie, moc.

Szczegóły ogłoszenia

21 496 zł780 m² 27,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia halę magazynową o powierzchni 780 m kw. Hala ogrzewana gazem, doświetlona świetlikami posadzka niepylna, duża brama wjazdowa, śluza wentylacja mechaniczna, wysoka moc.

Szczegóły ogłoszenia

109,63 zł/m²135 m² 14 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy położony przy głównej ulicy, zapewniającej bardzo dobrą widoczność i stały ruch klientów. Lokal posiada duże witryny, idealne pod ekspozycję.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł89,60 m² 10 479,91 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Przestronne, słoneczne Mieszkanie z 2 Balkonami! Zapraszamy również na Wirtualny Spacer! Odkryj Przestronne Mieszkanie z Ogromnym Potencjałem na wrocławskim Kozanowie! Odkryj tę wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł1 076 m² 27,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:856 m²

Oferta doskonale dopasowana dla firm produkcyjnych, potrzebujących lakierni. Zapraszamy również serwisy samochodowe, zakłady metalowe, blacharskie. Jeśli potrzebujesz magazynu z częścią biurową.

Szczegóły ogłoszenia

35 700 zł1 700 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt wolnostojący w ścisłym centrum miasta. Powierzchnia 1700 m2 w tym około 300 m2 powierzchni biurowo-socjalnej. Działka 6000 m2 - z dowolną ilością miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

46 908 zł1 954,50 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 1954,5 m2+ część biurowo-socjalna 332,7 m2, położona w kompleksie obiektów przemysłowych. Hala magazynowo/produkcyjna - wysokość 10m,.

Szczegóły ogłoszenia

2 142 735 zł204,07 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal medyczny w nowej inwestycji - Fabryczna, ul. Strzegomska Nowy lokal z przeznaczeniem na lokal medyczny w inwestycji art tower w prestiżowej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²142 m² 7 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem nowoczesny lokal handlowo-usługowy, który przeszedł gruntowny remont i jest gotowy do działalności! To wyjątkowa przestrzeń o łącznej powierzchni 142 m2, z czego.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²318 m² 20 352 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa do wynajęcia Wrocław, fabryczna, nowoczesna powierzchnia biurowa zlokalizowana w zielonej części dzielnicy Fabryczna, w niskiej i kameralnej zabudowie, otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

21 500 zł780 m² 27,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 690m2 hali magazynowo- produkcyjnej + 90m2 część biurowo socjalna. Wysokość 7 metrów, posadzka przemysłowa niepylna, świetliki dachowe, ogrzewanie gazowe. Wysoka brama wjazdowa , wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt biurowo-usługowo-handlowy na 1 piętrze o powierzchni 2200 m2 przy ruchliwej ulicy. Wysokość do sufitu 3,2m, do stropu około 6m. Obiekt ogrzewany (ogrzewanie miejskie), winda.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł38 m² 14 474 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

|na sprzedaż| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 2 pokojowe, przy ul. Spiżowej. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa mieszkania 37,56 m2; 1 piętro w 7.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł46,54 m² 18 027,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Komfortowe i gotowe mieszkanie na sprzedaż ul. Legnicka, pixel House Oferujemy na sprzedaż, urządzone w nowoczesnym stylu mieszkanie położone w atrakcyjnej i cenionej okolicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

14 zł/m²300 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia: pomieszczenia pod produkcję- usługi od 300 m2 do 1000 m2, wysokość pomieszczeń 7 m, ogrzewanie miejskie energia elektryczna moc przyłączeniowa.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł54 m² 18 148,15 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Układ pomieszczeń: salon 24,37 m2 Pokój 12,76 m2 Przedpokój 5,62 m2 Łazienka 4,76 m2 Kuchnia 6,58 m2 Lokalizacja : Port Popowice, ul. Białowieska 105, 7 piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

426 026 zł29 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji Bez podatku pcc Możliwość odliczenia 23% vat Na sprzedaż funkcjonalne nowe mieszkanie pod inwestycję w nowoczesnej inwestycji w centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dolnobrzeska

Fabryczna,Wrocław

2 200 000 zł355 m² 6 197,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Klimatyczny segment dla konesera. Polecam skrajny segment w grupie 4 budynków o powierzchni 355m2 na działce około 400m2. Powierzchnia domu daje możliwości wykorzystania go na lokum dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Manganowa

Fabryczna,Wrocław

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie od zaraz do wynajęcia długoterminowego i okazjonalnego we Wrocławiu ul. Manganowa w cenie za każdy miesiąc 2700 zł (czynsz) + opłaty administracyjno-eksploatacyjne 650 zł (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

542 998 zł36 m² 15 295,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Fabryczna Bez pcc Wrocław -słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem Na sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie 2-pokojowe (35,37 m ) z dużym ogrodem (28,53 m ), położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białowieska

Fabryczna,Wrocław

2 400 zł29 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka 29 m z widokiem na park | 1. najem | garaż podziemny | klimatyzacja Do wynajęcia nowoczesna, w pełni nowa kawalerka o powierzchni 29 m , położona na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Ostatnim Groszu

Fabryczna,Wrocław

789 000 zł63 m² 12 523,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jest przestronne mieszkanie 63 m2, położone wśród zieleni na Gądowie. To trzypokojowe mieszkanie jest po remoncie, a oferuje także doskonałą lokalizację, dużo miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Fabryczna,Wrocław

649 000 zł45 m² 14 581 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przytulne i funkcjonalne mieszkanie na wrocławskim Muchoborze Wielkim przy ul. Granicznej, położone w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dostępem do centrum miasta. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

525 000 zł34 m² 15 395,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż świeżo wyremontowane, nowocześnie wykończone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,10m2 z loggią na Popowicach. Mieszkanie położone na 9 piętrze w 10 piętrowym,.