dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Fabryczna

401 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

401 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biurowiec, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

8 515 zł131 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w nowopowstałym, nowoczesnym obiekcie biurowym w okolicach Portu Lotniczego. Proponujemy pomieszczenia biurowe zlokalizowane w prestiżowym, wykończonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Fabryczna,Wrocław

1 600 000 zł460 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 460mkw. (możliwość podziału administracyjnego na 3 niezależne mieszkania) Dom składa się z : parter : - pokój dzienny z wyjściem na taras i ogród -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gryczana

Fabryczna,Wrocław

499 000 zł78 m² 6 432,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperka 0% prowizji. Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 78mkw, z ogrodem 34mkw oraz podjazdem 34mkw. Na parterze znajduje się salon, kuchnia, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

2 880 zł160 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo - przemysłowa 160m2, konstrukcja blaszana, docieplona, doświetlona światłem dziennym. Brama 3*4 ,posadzka betonowa. Hala znajduje się w okolicy przemysłowej. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

455 000 zł63 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przedmiotem sprzedaży całkowicie odświeżone (gładzie, wzmocnione sufity, świeżo pomalowane ściany) mieszkanie 3-pokojowe na wysokim parterze w kamienicy. Elektryka w mieszkaniu nowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gryczana

Fabryczna,Wrocław

599 000 zł86 m² 6 995,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest czteropokojowy segment w inwestycji deweloperskiej, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

6 736 zł421 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Murowana hala magazynowa, posadzka przemysłowa, niepyląca o bardzo dużej wytrzymałości, brama wjazdowa. Wysokość ok. 6 m. W bliskiej odległości możliwość wynajęcia gruntu utwardzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

1 085 zł31 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia mały magazynek położony na parterze budynku, drzwi ok. 1,1 m szerokości. Brak dostępu światła dziennego, podłoga techniczna, niepylna. Do dyspozycji powierzchnia socjalna, możliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Warsztat, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

10 zł/m²3 500 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Stacja Kontroli Pojazdów wraz z Warsztatem Samochodowym i dwoma mieszkaniami Wrocław Nowoczesny warsztat o powierzchni 750 m2 położony na terenie działki 3500m2.Duże 4 bramy wjazdowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

2 699 000 zł311 m² 8 678 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Nowoczesny dom na przedmieściach. Dom zlokalizowany jest z dala od miejskiego zgiełku, zapewniając jej właścicielom spokój i komfort, a jednocześnie dzięki położonej w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

24,55 zł/m²110 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia samodzielny moduł biurowy położony na piętrze. Cztery pokoje ok 110m2 , łazienka do wspólnego użytkowania, klimatyzacja. Obiekt doskonale widoczny, zlokalizowany przy ruchliwej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

387 983 zł54 m² 7 225 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo przestrzenne i bardzo funkcjonalne mieszkanie z ogrodem w spokojnej i zielonej okolicy Wrocławia. Nowoczesne budownictwo oraz duża ustawność osiedla powoduje, że życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Fabryczna,Wrocław

30 zł/m²14 m² 432 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kameralna inwestycja biurowo-magazynowa oferująca moduły biurowe w przystępnej cenie. Budynek położony jest w dzielnicy Wrocław Fabryczna. Do wynajęcia gabinet biurowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

194,12 zł/m²17 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biuro serwisowane Quickwork to przede wszystkim przyjemny dla oka design z pełną, wymaganą przez Najemców funkcjonalnością. W biurze nie zabraknie niczego, co potrzebne aby każda firma mogła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Fabryczna,Wrocław

560 000 zł73 m² 7 671,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny design / ciekawa zabudowa / cicha I spokojna okolica / bezpieczne I nowoczesne osiedle Z szybkim dojazdem od centrum duże loggie I tarasy lokalizacja wśród terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spiżowa

Fabryczna,Wrocław

585 000 zł74 m² 7 948 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Super mieszkanie W kamienicy W centrum miasta idealne dla rodziny lub pod wynajem! 4 pokoje, pełny rozkład, oddzielne wc, spokojna oraz dobrze skomunikowana okolica! Opiekun Oferty: tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilczycka

Fabryczna,Wrocław

379 001 zł48 m² 7 910,69 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Kozanowie. Mieszkanie o powierzchni ok. 48 m2 : -jasny salon z wyjściem na duży słoneczny balkon -ustawna sypialnia -osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

339 000 zł48 m² 7 077,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrowskiego

Fabryczna,Wrocław

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Rozkładowe dwa pokoje/ komfortowa lokalizacja - grabiszyn przy fat I uniwersytecie swps Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

458 900 zł62 m² 7 390 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż trzypokojowe, przestrzenne mieszkanie o powierzchni ok. 62m2 na Nowym Dworze. tel. Budynek-otoczenie Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Warsztat z parkingiem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

5 500 000 zł3 500 m² 1 571,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Fabryczna,Wrocław

375 000 zł47 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni rozkładowego trzypokojowego mieszkania w spokojnej okolicy na Krzykach. Lokal dwustronny, słoneczny z balkonem, położony na najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drzewieckiego

Fabryczna,Wrocław

1 700 zł47 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 znajdujące się na spokojnym osiedlu przy ulicy Drzewieckiego. Nieruchomość Mieszkanie jest dwustronne i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kłośna

Fabryczna,Wrocław

243 000 zł27 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem oferty jest 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane blisko centrum Wrocławia na granicy dzielnic Fabrycznej i Krzyki na osiedlu Gajowicach przy ul. Kłośnej. Blok stoi przy cichej uliczce, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

6 000 zł400 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wynajmę halę we Wrocławiu, - 5-7min. od obwodnicy aow zjazd Lotnisko. Idealna na działalność gospodarczą: handel wysyłkowy, cicha produkcja, magazyn. Obiekt składa się z: 150m2 hala ogrzewana +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

339 611 zł48 m² 7 090 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Fabryczna,Wrocław

434 500 zł50 m² 8 690 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

-zapraszam na bezpłatną prezentację- śliczne - ciche - dwa pokoje - 2015 rok - balkon - bez nakładów - zielone otoczenie - do zamieszkania od już - boczna ul. Głównej. Nowe, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Szczecińska

Fabryczna,Wrocław

15 zł/m²1 080 m² 16 200 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Bezpośrednio od dewelopera. Oferujemy na wynajem nowoczesne powierzchnie magazynowe i magazynowo-biurowe położone tuż przy Stadionie Wrocław. Dysponujemy unitami od 500 metrów kwadratowych do 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wejherowska

Fabryczna,Wrocław

495 000 zł54 m² 9 907,41 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Po kapitalnym reomoncie, gustownie wykończone w neutralnych pastelowych barwach. - wygodny salon z umeblowanym aneksem kuchennym - nowa zabudowa i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gubińska

Fabryczna,Wrocław

335 000 zł52 m² 6 479,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Nowa cena/do negocjacji. 3-pokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia, bez barier architektonicznych. Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 51,70m2, zlokalizowany w dzielnicy Fabryczna, okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

331 000 zł37 m² 8 945,95 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: do wprowadzenia / po remoncie Mieszkanie o powierzchni 37,2 m kw. na 10. piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

513 000 zł67 m² 7 656,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Białowieska

Fabryczna,Wrocław

2 199 zł54 m² 41 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie przy ch Magnolia Pet Friendly! Położone na III piętrze VIII kondygnacyjnego budynku. Lokalizacja: ul. Białowieska pixel house - to nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Fabryczna,Wrocław

63,49 zł/m²273 m² 17 333 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia moduł biurowy o powierzchni 273 m2 na parterze w kompleksie biurowym kl. A+. Lokal gotowy do wprowadzenia od zaraz. Budynek Nowoczesny kompleks biurowy Business Garden przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Fabryczna,Wrocław

240 041 zł25 m² 9 601,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż funkcjonala kawalerka pod wynajem w biznesowym centrum Wrocławia! Idealna lokalizacja pod inwestycję. Przy zakupie możliwe jest odliczenie podatku vat zarówno przez właścicieli firm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

377 670 zł54 m² 6 990,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

1 200 zł16 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Oferuję do wynajęcia pokój z wyjściem na balkon,w mieszkaniu po generalnym remoncie, zlokalizowanym przy ul.Białowieskiej we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z oddzielnej kuchni,trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fabryczna,Wrocław

425 000 zł51 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ciche blisko obwodnicy, przestronne (51m) trójstronne mieszkanie 2 pokojowe z osobną dużą (7,87m) kuchnią, balkonem i piwnicą. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze niskiego zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

552 700 zł72 m² 7 676,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Fabryczna,Wrocław

450 000 zł46 m² 9 715,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecam do sprzedaży rozkładowe i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na cichym oraz spokojnym osiedlu w dzielnicy Fabryczna. Mieszkanie z 2015 roku zlokalizowane jest na 1 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

80 zł/m²36 m² 2 910 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opis nieruchomości Lokal usługowy z dużą witryną, wejściem z chodnika, 36,36 m2 Wrocław, fabryczna, maślice okolice ulicy Maślickiej. Do wynajęcia lokal usługowy mieszczący się na.