dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Fabryczna

401 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

401 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

2 200 zł75 m² 29,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia powierzchnię usługowo - magazynową - 76 m2 + mozliwość wynajęcia -25m2 z rampy. Budynek murowany , ogrzewany , cztery pomieszczenia. Możliwość wynajecia mniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

28,50 zł/m²276 m² 7 866 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni 276 m kw. złożony z sześciu pokojów +serwerownia + aneks kuchenny+ wc. Powierzchnia znajduje się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

395 751 zł50 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0 kosztów prowizji. 0 podatku pcc (2%). Darmowa pomoc i doradztwo w wyborze najkorzystniejszego kredytu! Jedyny koszt to 15 minut czasu. Mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pretficza

Fabryczna,Wrocław

448 000 zł48 m² 9 352,82 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3 pokoje ul. Pretficza - krzyki - w odległości 250 metrów od Placu Powstańców Śląskich. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

9 240 zł560 m² 16,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn - hala Polecam do wynajęcia magazyn o powierzchni 560 m kw, posadzka przemysłowa niepylna, wysokość 6m, brama z poziomu zero: wysokości 4,20/4,0m. Na terenie hali wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Inżynierska

Fabryczna,Wrocław

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: inżynierska/ Corte Verona Ilość pokoi: 2 Metraż: 50 m2 Kuchnia: otwarta Piętro: 1 Winda: tak Informacje dodatkowe: zamknięte i strzeżone osiedle, garderoba , miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mińska

Fabryczna,Wrocław

304 029 zł37 m² 8 293,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka w inwestycji deweloperskiej, której budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

6 000 zł400 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o całkowitej powierzchni 400m2. Powierzchnia biurowo -socjalna ok 100 m2 położona w magazynie. Magazyn nieogrzewany, posadzka niepyląca , wysokość 3,5-5m , brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

21 600 zł1 350 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia ogrzewana hala produkcyjno-magazynowa 1350 m kw., wysokość 7-9 metrów, 1 brama z poziomu zero, posadzka przemysłowa. Bramy wjazdowe z poziomu zero umożliwiające wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Estońska

Fabryczna,Wrocław

548 000 zł76 m² 7 210,53 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

(For English scroll down) Duże jasne mieszkanie: 76 m2, 4 pokoje + 2 balkony + piwnica Ciche i komfortowe - świetny wybór dla większej rodziny. Atuty nieruchomości: przestronne i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

38,82 zł/m²85 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia samodzielny moduł biurowy położony na parterze. Cztery pokoje ok 85m2 , łazienka do wspólnego użytkowania , klimatyzacja. Obiekt doskonale widoczny, zlokalizowany przy ruchliwej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

26 600 zł2 097 m² 12,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn+biuro Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 1998m2 + powierzchnia biurowo - socjalna - 99m2. Obiekt strzeżony i monitorowany , położony w okolicach aow. Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wełniana

Fabryczna,Wrocław

389 000 zł48 m² 8 148,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 47.74m2 na Wrocławskich Stabłowiach. Gotowe do zamieszkanie, bez remontu. Blisko: centrum handlowe N-Park, stacja benzynowa, siłownia, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Fabryczna,Wrocław

334 500 zł47 m² 7 147,44 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Do sprzedaży rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na 9 kondygnacji dziesięciopiętrowego bloku mieszkalnego na Kozanowie. Lokal o powierzchni prawie 47 m 2 w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

15 675 zł1 045 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn+biuro Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni ok.1045m2 + możliwość wynajęcia dodatkowo powierzchni biurowo socjalnej - 99m2. Obiekt strzeżony i monitorowany ,położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

24 750 zł1 500 m² 16,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa Do wynajęcia nowa hala o powierzchni 4000 m2- możliwość wydzielenia powierzchni biurowo-socjalnej ok.30m2. Dane techniczne: -wysokosc-640-790cm -brama o wymiarach 4,30m/4,00m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

13 104 zł546 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa Do wynajęcia nowa hala o powierzchni 546 m2 + 3om2 powierzchni biurowo-socjalnej. Dane techniczne: -wysokosc-640-790cm -brama o wymiarach 4,30m/4,00m -posadzka bezpyłowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajana

Fabryczna,Wrocław

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe (50 m2) z oddzielną, dużą i jasną kuchnią, znajdujące się w ocieplonym wieżowcu przy ul. Bajana. Wszystkie media miejskie, dodatkowe opłaty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

27 zł/m²448 m² 12 096 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia niezależny moduł biurowy 448 m kw, składający się z 6 pomieszczeń biurowych, sekretariatu, oddzielnej kuchni z jadalnią, toalet, sali konferencyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

39 zł/m²747 m² 29 146 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek Biurowy do wynajęcia Obiekt idealny pod szkolnictwo medyczne Daje możliwość adaptacji do różnych rodzajów działalności w całości lub do podziału parter : powierzchnia 303,73 m2 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Fabryczna,Wrocław

422 000 zł50 m² 8 440 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie w sercu miasta - Idealne pod wynajem! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń po remoncie generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

533 000 zł4 100 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. ok. 4100 m kw. Oferowana działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który przewiduje dla niej funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

3 040 zł190 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Autostradowa obwodnica Wrocławia.Do wynajęcia ogrzewany magazyn 190 m kw. metrów, duża brama wjazdowa, posadzka przemysłowa, wysokość 7m, dostępna wysoka moc energetyczna, świetliki dachowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Estońska

Fabryczna,Wrocław

441 900 zł52 m² 8 498,08 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż prywatnie dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie z dużym balkonem oraz przynależną do mieszkania piwnicą. Idealne dla rodziny z dziećmi lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

35 zł/m²410 m² 14 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam biura 410 m kw. na I piętrze budynku. Pomieszczenia od 12 do 112 m kw. Zaplecze kuchenno - sanitarne, miejsca parkingowe. Cena 35 zł/ m kw. netto + media. Możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

8 640 zł540 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia halę jednokondygnacyjną 540 m2. Hala wykonana w technologii żelbetowej, nie podpiwniczona, poziom zero, posadzki niepylące, 2 bramy wjazdowe. W bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

14 295 zł953 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn+biuro Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni ok.953m2 oraz zaplecze biurowo- socjalne o powierzchni 99m2. Obiekt strzeżony i monitorowany ,położony w okolicach aow. Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

35 zł/m²25 m² 875 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia klimatyzowane biuro 25 m kw. położone na parterze budynku ( bez barier architektonicznych ) Bardzo dobre położenie, niedaleko aow , obwodnica śródmiejska, komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

9 600 zł400 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa Do wynajęcia nowa hala o powierzchni 400m2+ powierzchnia biurowo-socjalna 30m2. Dane techniczne: -wysokosc-640-790cm -brama o wymiarach 4,30m/4,00m -posadzka bezpyłowa -świetliki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

45 zł/m²62 m² 2 768 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kameralna, w pełni wyremontowana kamienica biurowa, dogodnie położona w sąsiedztwie centrum handlowego Magnolia Park. Powierzchnie biurowe posiadają w standardzie m.in. klimatyzację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

2 399 zł51 m² 47 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronny 2-pokojowy apartament przy ch Magnolia. Położony na VI piętrze VIII kondygnacyjnego budynku. Apartament dwustronny, wszystkie okna usytułowane są od strony wewnętrznego patio, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozanowska

Fabryczna,Wrocław

339 000 zł47 m² 7 275 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwa pokoje na kozanowie, blisko tramwaju Z dużym balkonem. Opiekun Oferty tel. Lokal o powierzchni 46,6 m2 z pd wystawą okien, składa się z: - pokoju, ok. 20 m2 - pokoju ok. 10 m2, - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Drzewieckiego

Fabryczna,Wrocław

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Klimatyzowany apartament na XIII piętrze budynku. Idealny dla pary lub singla. Lokalizacja: ul. Drzewieckiego Budynek z całodobową ochroną i monitoringiem. Spokojna zielona okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drzewieckiego

Fabryczna,Wrocław

399 000 zł40 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyzowany apartament na XIII piętrze budynku. Lokalizacja: ul. Drzewieckiego Budynek z całodobową ochroną i monitoringiem. Spokojna zielona okolica, w pobliżu liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

2 900 000 zł550 m² 5 272,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dla Inwestora Obecne roi w czasie pandemii wynosi ponad 8% Hostel we Wrocławiu mieści się w nowo wybudowanym obiekcie o wysokim standardzie. Niepowtarzalny wystrój, kolorowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drohobycka

Fabryczna,Wrocław

1 136 000 zł142 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2004

Wyjątkowe mieszkania inwestycyjne w wysokim standardzie, dwupoziomowe 5 - 7 pokoi w osiedlu zamkniętym 142m Wrocław Fabryczna 1.136 000 zł. Każdy poziom mieszkania posiada niezależne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozanowska

Fabryczna,Wrocław

335 000 zł47 m² 7 127,66 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z balkonem położone na 9 piętrze wysokiego bloku mieszkalnego na Kozanowie. Lokal o powierzchni prawie 47 m 2 w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fiołkowa

Fabryczna,Wrocław

324 900 zł39 m² 8 309,46 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy tel. Rozkładowe pokoje / park grabiszyński Mieszkanie z bardzo dobrym dojazdem, tramwaje / autobusy Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Estońska

Fabryczna,Wrocław

548 000 zł76 m² 7 210,53 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

335 000 zł39 m² 8 567,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Jasna gotowa do zamieszkania kawalerka (39,1m2) dla osób ceniących sobie spokój. Zadbana, umeblowana, w pełni wyposażona. Z salonu bezpośrednie wyjście na balkon. Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

38 zł/m²219 m² 8 322 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal biurowy położony na parterze budynku o powierzchni 219 m kw. Budynek położony na terenie ogrodzonym i dozorowanym. Obiekt po rewitalizacji w 2016 roku,.