dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Fabryczna

401 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

401 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wrocław, fabryczna, magnolia, mieszkanie, pixel house, wynajem. Nieruchomości wgn - Grupa Zachód Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, w pełni wyposażone, o powierzchni 34 m2 ulokowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Budowlana

Fabryczna,Wrocław

389 900 zł34 m² 11 450,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Polecam na sprzedaż świeżo wykończony, funkcjonalny a zarazem nowoczesny 2 pokojowy lokal usługowy znajdujący się na 2 piętrze o powierzchni 34.05 m2 w inwestycji Kwadrat. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnicza

Fabryczna,Wrocław

377 000 zł52 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe przeszło 52 metrowe mieszkanie inwestycyjne. Lokal trzypokojowy w pełni rozkładowy położony na wysokim parterze w ośmiopiętrowym bloku mieszkalnym z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

590 000 zł75 m² 7 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zamieszkaj w dwupoziomowym domu w spokojnej okolicy.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica położenie z dala od głównej jezdni bliskość szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Fabryczna,Wrocław

498 949 zł74 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Uwaga duże rabaty - zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

459 000 zł58 m² 7 913,79 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe, dwustronne o powierzchni użytkowej 58 m . Nieruchomość składa się z 3 osobnych pokoi, oddzielnej kuchni, dużego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotnicka

Fabryczna,Wrocław

285 000 zł39 m² 7 345,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zadbane, słoneczne i dwustronne mieszkanie z balkonem na zachodzie miasta Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość szkoły, przedszkola, gimnazjum bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hynka

Fabryczna,Wrocław

305 000 zł33 m² 9 242,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Idealne mieszkanie na parterze dla pary, pod gabinet z miejscem parkingowym w cenie niedaleko Astry Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Fabryczna,Wrocław

563 661 zł82 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Augustowska

Fabryczna,Wrocław

799 000 zł97 m² 8 237,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie z dużym tarasem w zielonej dzielnicy miasta. Dla dużej rodziny ale również dla osób które cenią wygodę - wiele pomieszczeń i przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

337 938 zł50 m² 6 789,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

423 878 zł63 m² 6 689,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Fabryczna,Wrocław

420 000 zł52 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne, rozkładowe, klasyczne 2 - pokojowe, umeblowane, z dużą jasną kuchnią oraz zabudowanym przedpokojem. M mieszczące się na siódmym piętrze odnowionego bloku w rewelacyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Fabryczna,Wrocław

329 453 zł40 m² 8 175,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gryczana

Fabryczna,Wrocław

499 000 zł85 m² 5 893,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest czteropokojowy segment w inwestycji deweloperskiej, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Fabryczna,Wrocław

323 400 zł39 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewiecka

Fabryczna,Wrocław

241 776 zł34 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka usytuowana na piętrze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

349 000 zł37 m² 9 432,43 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Umów się na bezpłatną prezentację super lokalizacja / W pobliżu tramwaj / autobus / niski blok Super oferta do wprowadzenia Na powierzchnię 37,20 m2 składa się : dwa pokoje kuchnia łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gryczana

Fabryczna,Wrocław

504 000 zł85 m² 5 952,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:199 m²

Funkcjonalne osiedle domów jednorodzinnych z zachowaniem otwartej przestrzeni dziennej w zabudowie segmentowej/ Bez prowizji! Zamieszkaj w wymarzonym domu, w dzielnicy willowej, otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sterowcowa

Fabryczna,Wrocław

1 000 zł49 m² 20,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W tym 3-pokojowym mieszkaniu do wynajęcia są tylko 2 pokoje, tj. pokój nr 1 i 2. Mieszkanie o łącznej powierzchni 61,7 m2 znajduje się w budynku 4-piętrowym - na 4 piętrze - bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

271 559 zł35 m² 7 789,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

242 004 zł31 m² 7 689,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na parterze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolnobrzeska

Fabryczna,Wrocław

440 000 zł60 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:255

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: cichoń, tel: miejsce postojowe naziemne W cenie! Mieszkanie o powierzchni 60m kw. na 1piętrze, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Fabryczna,Wrocław

430 700 zł59 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowlana

Fabryczna,Wrocław

329 000 zł37 m² 8 891,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam do sprzedaży ustawne mieszkanie dwupokojowe, z możliwością zrobienia pełnego rozkładu na drugiej kondgnacji w wysokim budynku mieszkalnymz windą. Lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Horbaczewskiego

Fabryczna,Wrocław

359 000 zł50 m² 7 252,53 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Polecam świetnie skomunikowane, klimatyzowane i w pełni rozkładowe dwupokojowe blisko Parku Zachodniego Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gryczana

Fabryczna,Wrocław

469 000 zł77 m² 6 117,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:128 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowodworska

Fabryczna,Wrocław

429 000 zł66 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: cichoń tel: pełen rozkład / balkon Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 66 m kw. na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buczacka

Fabryczna,Wrocław

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe luksusowe mieszkanie w dzielnicy Fabryczna. Nieruchomość znajduje się na spokojnej ulicy. Do mieszkania przynależy indywidualne miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fabryczna,Wrocław

455 000 zł49 m² 9 201,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,45 mkw. Mieszkanie po generalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje (elektryczna, hydrauliczna oraz gazowa). Sufity podwieszane, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Fabryczna,Wrocław

469 000 zł49 m² 9 484,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,45 m2 zlokalizowane w centrum Wrocławia. Lokalizacja idealna pod inwestycję (w pobliżu znajdują się uczelnie wyższe m.in. Uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Żwirowa

Fabryczna,Wrocław

289 000 zł30 m² 9 569,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Idealne mieszkanie na start! Kawalerka ma otwartą przestrzeń, zagospodarowana w sposób przemyślany i nieszablonowy. Wyodrębnione miejsce do spania z wygodnym materacem umieszczonym pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojrowicka

Fabryczna,Wrocław

469 000 zł61 m² 7 650,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie na Nowym Dworze przy ul Wojrowickiej Mieszkanie w pełni rozkładowe składa się z trzech dużych pokoi, oddzielnej jasnej kuchni, łazienki, toalety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inżynierska

Fabryczna,Wrocław

369 000 zł47 m² 7 884,62 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację tel. *** balkon *** *** po remoncie *** *** super lokalizacja *** Mieszkanie składa sie z salonu połączonego z aneksem kuchennym , 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ołowiana

Fabryczna,Wrocław

349 000 zł45 m² 7 755,56 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Polecam: tylko u nas! Do sprzedania 3-pok. mieszkanie, o pow. 45 mkw. Mieszkanie znajduje się w centrum Wrocławia, przy ul. Ołowianej, w bloku z lat 70-tych, na 7 piętrze. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jodłowicka

Fabryczna,Wrocław

287 875 zł38 m² 7 535,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pracy

Fabryczna,Wrocław

309 000 zł38 m² 8 218,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Wygodne dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze dla rodziny z dzieckiem lub pod wynajem. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krośnieńska

Fabryczna,Wrocław

410 000 zł50 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciche mieszkanie 2-pokojowe w pełni rozkładowe w bloku z ogrzewaniem miejskim. Mieszkanie składa się z: - 2 dużych pokoi - przedpokoju - kuchni - łazienki -wc Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Fabryczna,Wrocław

339 000 zł44 m² 7 757,44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Po remoncie wymieniona instalacja elektryczna wymieniona instalacja wodna okna plastikowe podwieszany sufit 2 pokoje rozkładowe oddzielna kuchnia ogrzewanie miejskie okna od strony zachodniej balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drohobycka

Fabryczna,Wrocław

339 000 zł45 m² 7 488,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,27 m2 W cenie komórka lokatorska. Mieszkanie z 2011 roku (piętro 2 w budynku 3 piętrowym) składa się z : - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

371 029 zł53 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij