dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Fabryczna

401 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

401 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Fabryczna,Wrocław

2 300 zł40 m² 57,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*Komfortowe, piękne Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia. *Mieszkanie świeżo wyremontowane, wyposażone. *Cicha, spokojna okolica wśród zieleni na monitorowanym, spokojnym osiedlu. *Magiczna, urocza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Fabryczna,Wrocław

14 725 zł475 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa o powierzchni 450m2 +25m2 część socjalno- biurowa. Obiekt zlokalizowany jest w niewielkiej odległości od drogi ekspresowej, w pełni chroniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

716 280 zł60 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez ukrytych opłat, prowizji i podatku pcc! gotowe do odbioru w 2025r. Inwestycja, w której chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

710 000 zł65 m² 10 919,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, rozkładowego mieszkania o powierzchni 65,02 m2. Lokal znajduje się we Wrocławiu, w doskonałej lokalizacji i może stać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kunickiego

Fabryczna,Wrocław

650 000 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego przy ul. Kunickiego we Wrocławiu. Lokalizacja zapewnia dostęp do pełnej bazy handlowo-usługowej, edukacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pasłęcka

Fabryczna,Wrocław

619 000 zł52 m² 11 903,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

For english please call or leave an inquiry Na sprzedaż: duże mieszkanie dwupokojowe z balkonem na spokojnym osiedlu niskiej zabudowy na wrocławskich Maślicach. Niski czynsz, wejście przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Przedmiejska

Fabryczna,Wrocław

440 000 zł25 m² 17 792,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Top lokalizacja - kilka kroków od Centrum Handlowego Magnolia - nowoczesna kawalerka, klimatyczna i w pełni wyposażona. Preferowany zakup gotówkowy. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 24.73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Fabryczna,Wrocław

460 000 zł44 m² 10 449,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Szanowni Państwo, przedstawiam na sprzedaż rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, przy ulicy Jemiołowej. Mieszkanie sprzedawane wraz z wyposażeniem. Skład mieszkania: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Suwalska

Fabryczna,Wrocław

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe mieszkanie 2-pokojowe! W skład mieszkania wchodzi: -salon z aneksem kuchennym, -oddzielna sypialnia, -łazienka, -przedpokój. Dodatkowo jest balkon oraz miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Fabryczna,Wrocław

673 200 zł62 m² 10 928,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,60 m , zlokalizowane przy ul. Zaporoskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w 7-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rymarska

Fabryczna,Wrocław

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: wrocław-Grabiszyn- ulica Rymarska * 2 pokoje * Metraż: 38m2 * Piętro: 2 * Informacje dodatkowe: wolne od zaraz. Klimatyzacja. Miejsce garażowe. Opis nieruchomości: do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

399 999 zł30 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkania w samym sercu miasta/ 0% prowizji dla kupującego/wykończenie zawarte w cenie. Skorzystaj z oferty przedsprzedaży i przyjdź na spotkanie, dowiesz się jaką możesz uzyskać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trawowa

Fabryczna,Wrocław

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia od 01/05/2025r. Bez pośredników słoneczne, przytulne, po remoncie mieszkanie 2 pokojowe, z dwoma dużymi kolorowymi balkonami - z dwóch różnych stron mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pereca

Fabryczna,Wrocław

499 000 zł35 m² 14 455,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam Państwu mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie o pow. 34,52 m2 ul. Pereca, boczna Grabiszyńskiej. Mieszkanie składa się z 21 m2 salonu z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Daktylowa

Fabryczna,Wrocław

479 000 zł41 m² 11 714,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe - Wrocław, stabłowice, ul. Daktylowa Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,86 m , położone na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

420 000 zł30 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkania w samym sercu miasta/ 0% prowizji dla kupującego/ Wykończenie podstawowe w cenie. Skorzystaj z oferty przedsprzedaży i przyjdź na spotkanie, dowiesz się jaką możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dedala

Fabryczna,Wrocław

1 055 099 zł65 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowe Mieszkanie Osiedle davinci, bulwar Dedala Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i nowocześnie wykończonego mieszkania o wysokim standardzie, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

2 350 zł38 m² 61,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Balkon media miejskie opis nieruchomości: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze 3 piętrowego bloku z 1999 roku. Mieszkanie składa się z: salonu o pow. około 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Starogajowa

Fabryczna,Wrocław

840 000 zł109 m² 7 731,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń - spokojna I zielona okolica Mam Państwu do zaoferowania przestronny i nowoczesny dwupoziomowy dom w zabudowie bliźniaczej z końca 2023r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

539 000 zł54 m² 9 963,03 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Okazja | Magnolia | 539000 pln | 3 pokoje Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z możliwością 4 pokoi Lokalizacja: wrocław, fabryczna Popowice Powierzchnia: 54,1 m Piętro: 8/10 Układ: 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Fabryczna,Wrocław

673 200 zł62 m² 10 928,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Fabryczna,Wrocław

650 000 zł53 m² 12 357,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Masz dzieci i szukasz mieszkania niedaleko szkoły? A może chcesz stworzyć swoim czworonogom idealną przestrzeń do życia? To mieszkanie na Stabłowicach to oferta idealna dla ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gagarina

Fabryczna,Wrocław

88,24 zł/m²170 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 170 m2 | 8 biur | dogodna lokalizacja | całe piętro W biurowcu| alarm Do wynajęcia komfortowa powierzchnia biurowa o powierzchni 170 m2, znajdująca się w atrakcyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

802 885 zł78 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Bystrzycka

Fabryczna,Wrocław

1 800 zł22 m²

 

Piętro:1/1

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Pokój dwuosobowy obok magnolia park! Oferujemy do wynajęcia przestronny, dwuosobowy pokój o powierzchni około 22 m w dużym, piętrowym domu szeregowym przy ulicy Bystrzyckiej. Dom: dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Fabryczna,Wrocław

574 900 zł48 m² 11 994,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie 2 pokojowe 47,93 metrów kwadratowych bardzo dobrze zagospodarowanych. Do mieszkania przynależy piwnica wielkości większego pokoju. Kamienica z 1930 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Ostrowskiego

Fabryczna,Wrocław

50 zł/m²321 m² 16 055 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opis: powierzchnia: 321,09 m Układ: 4 osobne pokoje, open space, kuchnia, 2 łazienki, serwerownia, pomieszczenie gospodarcze na piętrze Pierwsze piętro Biuro wyłożone wykładziną dywanową Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szczyrki

Fabryczna,Wrocław

580 000 zł58 m² 10 064,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, z osobną kuchnią z pomieszczeniem przynależnym ( piwnica) o łącznej powierzchni 57,63m. Znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Fabryczna,Wrocław

715 955 zł60 m² 11 913 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,10 m2 z balkonem znajduje się na drugim piętrze w 3-pietrowym budynku z windą. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

670 000 zł62 m² 10 789 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: wrocław, ul. Rogowska Powierzchnia: 62 m Dodatki: balkon, komórka lokatorska Opłaty miesięczne: ok. 750 zł Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m , gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karmelkowa

Fabryczna,Wrocław

1 900 zł29 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia (1 duży pokój) Bardzo ładne przytulne mieszkanie. Wyposażenie: pokój: szafa, komoda, łóżko, telewizor , stół , krzesła. Przedpokój: szafka na buty Łazienka: wanna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosmonautów

Fabryczna,Wrocław

545 075 zł40 m² 13 475,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera! Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym! Brak podatku pcc Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu, które łączy wygodę nowoczesnego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mosiężna

Fabryczna,Wrocław

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 42m2, budynek z 2008 roku. Duży pokój z aneksem kuchennym, mały pokój z loggią, duży przedpokój i łazienka. Czynsz 2500zł + opłaty (ok. 800). Na minimum 1 rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

579 998 zł33 m² 17 469,80 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

centrum/premium/2 pok./Strzegomska/po remoncie/balkon/piwnica Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Strzegomskiej położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

2 200 zł20 m²

 

Piętro:3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1-krotność czynszu

Prezentowany lokal znajduje się w budynku przy ul. Legnickiej 60c tuż obok centrum handlowego Magnolia Park. Lokal jest w pełni wyposażony i klimatyzowany. Najemca może korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

653 750 zł46 m² 14 299 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Cena: 653 750 zł Powierzchnia: 45,72 m2 Pokoje: 2 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w nowej inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Fabryczna,Wrocław

7 799 zł245 m² 31,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia ogrzewany magazyn 187 m kw., doświetlony, brama wjazdowa, posadzka przemysłowa niepylna. Przy magazynie pełne zaplecze socjalne. Dodatkowo biuro 57,6 m kw., z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

699 000 zł57 m² 12 263,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe Mieszkanie o powierzchni 57 m z balkonem i piwnicą, położone na 1 piętrze w 11-piętrowym bloku z windą (dzielnica Fabryczna). Mieszkanie charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Fabryczna,Wrocław

55 zł/m²60 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia komfortowy lokal, w pełni przystosowany do działalności biurowej, na wrocławskich Pilczycach. Lokal usytuowany na II pięter niskiego bloku. Opis lokalu: powierzchnia: 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cynowa

Fabryczna,Wrocław

490 000 zł42 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż dwustronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku przy ul. Cynowej na osiedlu Gajowice. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Fabryczna,Wrocław

600 000 zł46 m² 13 043,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie we Wrocławiu Fabryczna 46m2 Mieszkanie znajduje się blisko centrum. Jest to przestronne lokum w 4-piętrowym budynku z lat 60-tych XX wieku, który przeszedł modernizację -.