dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Fabryczna

401 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

401 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fabryczna,Wrocław

890 000 zł66 m² 13 484,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Domplus Nieruchomości proponujemy na sprzedaż Apartament Wrocław ul. Stalowa w kamienicy okolica ulicy Kruczej blisko Parku. Powierzchnia mieszkania 67 m2, 1-piętro, po kompletnym remoncie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

535 000 zł42 m² 12 860,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 41,6m2 położone na osiedlu Popowice Płd. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe (okna wschód - zachód). Składa się z: - pokoju dziennego ok.14m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olbrachtowska

Fabryczna,Wrocław

736 006 zł64 m² 11 536,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Stablowice piekne /3 pokoje lux winda/2010! Polecam jasne i przytulne mieszkanie w kształcie litery L z widokiem na Ślęzę znajdujące się na trzecim piętrze w bloku 4-pietrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Górecka

Fabryczna,Wrocław

399 000 zł27 m² 14 610 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 27,31m2 z balkonem w cichej, spokojnej i zielonej okolicy w dzielnicy Stabłowice we Wrocławiu. Kuchnia znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

529 899 zł46 m² 11 646,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45,50 m2, 5 min do Rynku. Usytuowane jest na piętrze 7/10p., ocieplonego bloku z 1965 r. Budynek jest po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybowcowa

Fabryczna,Wrocław

459 000 zł49 m² 9 405,74 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***na sprzedaż mieszkanie do remontu składającego się z 2 pok. z oddzielną kuchni i zabudowaną loggią*** idealne na wynajem lub

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dolnobrzeska

Fabryczna,Wrocław

1 699 994 zł331 m² 5 135,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Piekny dom wolnostojacy z basenem dzialka 1400m2! polecam dom na sprzedarz ul Dolnobrzeska Dom z całorocznym basenem , czysty ,zadbany , doinwestowany ,świadectwo energetyczne , lecz za duży na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

3 900 zł68 m² 57,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpieczne I nowoczesne osiedle Z szybkim dojazdem od centrum komfortowy apartament Z dużym tarasem lokalizacja wśród terenów zielonych bliskość komunikacji tramwajowej I autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

529 899 zł46 m² 11 646,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

 

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Starobielawska

Fabryczna,Wrocław

1 600 000 zł100 m² 16 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Przedmiotem oferty jest pół bliźniaka (dom poniemiecki) w centralnej części Stabłowic (wrocław), na dużej działce o powierzchni 1195 m2. Dom jest utrzymany w dobrym stanie (wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Fabryczna,Wrocław

7 500 zł280 m² 26,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Kwatery dla pracowników. Bezpośrednio od właściciela, do wynajęcia cały dom dwukondygnacyjny. Tel. 69541844 Łącznie 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

850 000 zł73 m² 11 643,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Rozkładowe 3-pokoje z ogrodem, bezczynszowe Klimatyczne, całkowicie rozkładowe mieszkanie w okolicy Stadionu Miejskiego. W trakcie kapitalnego remontu w mieszkaniu wymieniono instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

779 004 zł54 m² 14 479,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Gadow Bulwar Dedala /2pok/2015 /lux m postojowe!top Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,62 m 6 piętro w 7-piętrowym bloku z windą z 2015 roku sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

479 008 zł38 m² 12 638,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Maslice Okazja 2 pokoje Media miejskie 2003! tramwaj! polecamy mieszkanie 37,1 m2 na 2-gim piętrze w ocieplonym bloku z 2003roku przy ul. Maślickiej Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Fabryczna,Wrocław

509 999 zł40 m² 12 911,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Popowice /park/40m2 /2 pokoje tramwaj Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,10 m 1 piętro w 4-piętrowym Fabryczna, ul. Popowickabalkon, piwnicamieszkanie do zamieszkania Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dolnobrzeska

Fabryczna,Wrocław

1 699 995 zł334 m² 5 089,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chabrowa

Fabryczna,Wrocław

569 000 zł62 m² 9 222,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,7 m . Mieszkanie w pełni rozkładowe z osobną kuchnią. Lokal mieszkalny składa się z dwóch pokoi (od strony południowej). Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Fabryczna,Wrocław

2 046 zł93 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia magazyn/halę o powierzchni 93m kw. Posadzka przemysłowa, brama rozładunkowe,wysokość -2,75m,ogrzewanie we własnym zakresie. Możliwy dojazd samochodów ciężarowych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Fabryczna,Wrocław

15 400 zł550 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo produkcyjna o powierzchni 550M2. Posadzka przemysłowa, doświetlenie, wysoka moc energetyczna. Możliwość prowadzenia produkcji, dostępne powierzchnie biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

779 000 zł53 m² 14 698,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Gadow Bulwar Dedala /2pok/2015 /lux m postojowe Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,62 m 6 piętro w 7-piętrowym bloku z windą z 2015 roku sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

399 000 zł28 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Kawalerka 27,31 z osobna kuchnia ,mozliwosc przerobienia na pokoj,balkon 4,2.Mieszkanie jest wykonczone,czesciowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

4 785 000 zł8 700 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży grunt inwestycyjny o powierzchni 8700 m kw. położony w okolicy ulicy Granicznej. Dopuszczona możliwość budowy budynków o funkcji biurowo- handlowej i produkcyjno-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

541 950 zł43 m² 12 574,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjna cena i atrakcyjna okolica, sprawdź, czy to miejsce dla Ciebie. 0% prowizji! nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,10 m2 z balkonem. Inwestycja to kameralny projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rezedowa

Fabryczna,Wrocław

2 499 000 zł260 m² 9 612 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Serdecznie polecam przestronny dom wolnostojący z ogrodem zlokalizowany we Wrocławiu przy ulicy Rezedowej na Żernikach! zachęcam do obejrzenia filmu promującego nieruchomość: dom w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chociebuska

Fabryczna,Wrocław

2 200 zł29 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy Chociebuskiej 13 (jnowy Dwór) *powierzchnia 29 m2 *piętro 5 *miejskie ogrzewanie *miejsce postojowe w cenie najmu Wyposażenie: *salon: kanapa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

479 005 zł37 m² 12 842 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saperów

Fabryczna,Wrocław

509 000 zł49 m² 10 356 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Zadbane, dwupokojowe mieszkanie, którego utrzymanie nie zrujnuje Twojego budżetu. Główne atuty nieruchomości: piekny widok w pełni wykończony lokal po remoncie instalacji Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

498 500 zł38 m² 13 258 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjna cena i atrakcyjna okolica, sprawdź, czy to miejsce dla Ciebie. 0% prowizji! nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,60 m2 z balkone. Inwestycja to kameralny projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Gagarina

Fabryczna,Wrocław

84,55 zł/m²123 m² 10 400 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Urządzony, nowoczesny lokal (123m2) z dużym patio! english version below Opis Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu w pełni urządzonego lokalu gastronomicznego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagony

Fabryczna,Wrocław

649 000 zł57 m² 11 386 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polecam nowoczesne, rozkładowe mieszkanie położone w spokojnej okolicy Muchoboru Wielkiego. Na powierzchnię 57m kw. składają się 3 ustawne pokoje, w tym przestronny salon (16 m kw.),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

504 595 zł38 m² 13 420,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjna cena i atrakcyjna okolica, sprawdź, czy to miejsce dla Ciebie. 0% prowizji! nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,60 m2 z tarasem!. Inwestycja to kameralny projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu Corte Verona, usytuowane na 5 piętrze w budynku z windą. Mieszkania dla max 2 osób! Lokalizacja : Wrocław / Fabryczna / Grabiszyn / ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chociebuska

Fabryczna,Wrocław

2 700 zł38 m² 71,52 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: nowy Dwór/ ul.Chociebuska Ilość pokoi:2 Metraż: 37,75 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 7 (winda) Informacje dodatkowe: Pierwszy najem, mieszkanie nowe. Dostępne miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

639 680 zł55 m² 11 609,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjna cena i atrakcyjna okolica, sprawdź, czy to miejsce dla Ciebie. 0% prowizji! nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,10 m2 z dużym tarasem. Inwestycja to kameralny projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

583 765 zł49 m² 11 987 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjna cena i atrakcyjna okolica, sprawdź, czy to miejsce dla Ciebie. 0% prowizji! nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,70 m2 z dużym tarasem. Inwestycja to kameralny projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

825 000 zł58 m² 14 251,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia do wprowadzenia! Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż przy ul. Strzegomskiej, w pobliżu z bezpośrednim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Fabryczna,Wrocław

822 059 zł81 m² 10 099 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp Nieruchomości nowa inwestycja, kameralna zabudowa, tereny zielone. Klub fitness. Parking dla motocykli. Ostatnie takie mieszkanie W tej inwestycji! Opiekun oferty: telefon Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Przedmiejska

Fabryczna,Wrocław

2 100 zł24 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *piękne studio z balkonem w nowym budownictwie *miejskie ogrzewanie *25 m2 *VI piętro *powyższony standard *w pobliżu Wydział Nauk Społecznych i Dziennikarstwa dsw oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Przedmiejska

Fabryczna,Wrocław

2 700 zł29 m² 93,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka, klimatyczna i w pełni wyposażona. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 29 m2 znajduje się w świetnej lokalizacji na nowym prestiżowym osiedlu Soft Lofty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajana

Fabryczna,Wrocław

2 150 zł35 m² 61,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: fabryczna/ Bajana Metraż: 35 mkw Kuchnia:aneks Piętro:3 (brak windy) * liczba pokoi: 1 Informacje dodatkowe: mieszkanie dostępne od 19 stycznia 2024 r. Opis nieruchomości: do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

479 000 zł37 m² 12 911 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Maslice Okazja 2 pokoje Media miejskie 2003! tramwaj polecamy mieszkanie 37,1 m2 na 2-gim piętrze w ocieplonym bloku z 2003roku przy ul. Maślickiej Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe.