dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Fabryczna

401 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

401 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pilczycka

Fabryczna,Wrocław

384 000 zł38 m² 10 105,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Gotowe do wprowadzenia - gustownie urządzone w jasnych pastelowych barwach, umeblowane i kompletnie wyposażone! Przytulne dwupokojowe mieszkanie w zielonej okolicy. Wysoki parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

12 845 zł367 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia powierzchnię 367 m2-jedno pomieszczenie open space + dwie łazienki. Lokal na hurtownię, usługi, sklep specjalistyczny. Całość ogrzewana, wysokość 4,5m, moc energetyczna do 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Fabryczna,Wrocław

175 zł/m²20 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny, wybudowany w 2020 roku kompleks biurowy usytuowany w zachodniej części miasta przy Śródmiejskiej Obwodnicy Wrocławia, z szybkim dojazdem do Centrum oraz na lotnisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wyjęcia mieszkanie 27 m przy ul. Stalowej (boczna Grabiszyńskiej. Mieszkanie jest świeżo po remoncie, doskonale skomunikowane z innymi częściami Wrocławia. Opłaty 1 900 pln - czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

4 800 zł120 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia parterowy lokal biurowo-usługowy 120 m2. Dostęp od ulicy, przystosowany na sklep, gastronomie ,przedszkole, siedzibę firmy. 4 miejsca parkingowe od ulicy, możliwość wydzielenia dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pereca

Fabryczna,Wrocław

2 800 zł65 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: ***wolne od zaraz*** Polecam przestronne 2pok. o wys. 4m2 w kamienicy wyremontowanej przy Pl. Pereca, tuż nad znaną cukiernią ,spychała", świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

53,99 zł/m²72 m² 3 909 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości. Do wynajęcia powierzchnia biurowa klasy "a" znajdująca się w nowym biurowcu w okolicy ul. Legnickiej. Lokal o powierzchni 72,40 m2 - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

1 500 000 zł176 m² 8 522,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowy lokal handlowo - usługowy w sąsiedztwie ul. Legnickiej. Polecamy do sprzedaży lokal użytkowy ( handel, usługi, biuro ) o powierzchni 176m2 położony na parterze budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

213 000 zł26 m² 8 192,31 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż bardzo funkcjonalna kawalerka (lokal inwestycyjny) z wydzieloną sypialnią w samym centrum biznesowej częsci Wrocławia, tuż przy Magnolii. Oferta bez prowizji, bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

54 zł/m²106 m² 5 702 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa klasy "a" znajdująca się w nowym biurowcu w okolicy ul. Legnickiej. Lokal o powierzchni 105,60 m2 - trzy pomieszczenia biurowe o wymiarach: 45,81m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

53,99 zł/m²65 m² 3 531 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości. Do wynajęcia powierzchnia biurowa klasy "a" znajdująca się w nowym biurowcu w okolicy ul. Legnickiej. Lokal o powierzchni 65,40 m2 - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bzowa

Fabryczna,Wrocław

410 000 zł37 m² 11 081,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaz piekne mieszkanie na Wroclawskim Grabiszynie, ul Bzowa. Bezposrednio do wlasciciela, 0% prowizji! cena do lekkiej negocjacji! Mieszkanie 2 pokojowe, po generalnym remoncie, wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

2 600 zł59 m² 44 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

-wolne od zaraz- polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy na 7 piętrze przy ul. Legnickiej ( Fabryczna ) /mieszkanie o pow. 59 m2 składa się z: - salonu - Sypialni - Kuchni - Przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

6 700 zł220 m² 30,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od zaraz obiekt produkcyjno-usługowy o pow. 220 m2. Wysokość 3,5 - 4 m, siła, ogrzewanie gazowe, wentylacja, kanalizacja, okna pcv, podłogi i ściany w pomieszczeniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

429 000 zł49 m² 8 720 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mam na sprzedaż przestronne 2 pok. mieszkanie dla rodziny. Prezentację nieruchomości przeprowadzamy z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Możliwość video prezentacji. We speak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

312 097 zł20 m² 15 496,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony i wyposażony apartament inwestycyjny o pow. 20,14 m2, w sercu zachodniej strefy biznesu. Nowoczesna architektura, multifunkcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

252 937 zł19 m² 13 038 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Inwestycyjna kawalerka z balkonem dla studenta lub osoby pracującej w centrum Wrocławia. Oferta deweloperska - 0% prowizji! Kupując na rynku pierwotnym nie płacisz podatku pcc i nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

13 000 zł500 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja premium! Do wynajęcia nowoczesne magazyny miejskie blisko centrum Wrocławia. Powierzchnie już od 500mkw, biuro wg potrzeb najemcy, posadzka niepyląca, doki i bramy z poziomu zero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

200 000 zł12 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

safafasfasf

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

150 zł/m²10 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opis nieruchomości: nieduży, lokal usługowy z samodzielnym wejściem i niewielkim oknem od strony chodnika, loka nadaje się na bankomat, punkt sprzedaży produktów gotowych np. pączków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

77 zł/m²110 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo handlowy z dużą widoczną witryną od głównej ulicy i 3 wejściami. Powierzchnia całkowita 110 m2, lokal w stanie częściowo wykończonym nowe wykładziny, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Fabryczna,Wrocław

710 030 zł70 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

* oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * Stan deweloperski do wykończenia Idealne mieszkanie na start lub pod inwestycję. W skład mieszkania wchodzi: -Pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Fabryczna,Wrocław

403 260 zł43 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Fabryczna,Wrocław

457 240 zł50 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

322 749 zł30 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na prezentację - bez prowizji oraz podatku pcc. Polecam na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie (nr 2) z ogródkiem znajdujące się w kameralnej zabudowie. Lokal o metrażu 29,61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Fabryczna,Wrocław

476 160 zł51 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Fabryczna,Wrocław

402 188 zł43 m² 9 375,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

4 656 000 zł780 m² 5 969 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Cena Netto-Do sprzedaży samodzielny budynek biurowy o zróżnicowanych powierzchniach - biurowe, magazynowe, usługowe. Obiekt usytuowany przy planowanej obwodnicy autostradowej. Obecnie całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szybowcowa

Fabryczna,Wrocław

2 000 zł63 m² 31,75 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe z balkonem na ul. Szybowcowej. Salon z wyjściem na balkon, 2 pokoje, duża kuchnia z oknem, łazienka i wc osobno. Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia