dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Gądów Mały

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dedala

Gądów Mały,Wrocław

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

We speak ukrainian, russian, english and polish. Feel free to contact with us! Klucze w biurze Z przyjemnością przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie do wynajęcia w dzielnicy Gądów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Balonowa

Gądów Mały,Wrocław

938 999 zł77 m² 12 185,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny układ! | 3 pok |2 łazienki | garderoba|. Polecam na sprzedaż duże, komfortowe 3pokojowe mieszkanie, w zachodniej części : Wrocławia Gądów- ul. Balonowa 16-26. Nowa inwestycja Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gądów Mały,Wrocław

669 000 zł58 m² 11 475,10 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokoje po remoncie przy Bulwarze Ikara. Winda, piwnica, oddzielna kuchnia i pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut. Idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tańskiego

Gądów Mały,Wrocław

799 900 zł72 m² 11 171,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferta tylko W naszym biurze! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Polecam piękne mieszkanie 4-pokojowe, rozkładowe, po remoncie, z dużym balkonem I piwnicą W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiska

Gądów Mały,Wrocław

680 000 zł63 m² 10 793,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią i dużym balkonem na Gądowie Małym! Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sterowcowa

Gądów Mały,Wrocław

1 090 000 zł87 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Rezerwacja Opiekun oferty: nr licencji pfrn 29569 tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się na osiedlu Gądów Mały, w pełni urządzonej i samowystarczalnej część miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Gądów Mały,Wrocław

629 000 zł61 m² 10 345,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w zadbanym budynku po istotnych pracach modernizacyjnych. W nieruchomości wymienione zostały wszystkie piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Gądów Mały,Wrocław

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkład I 3 pokoje I do remontu I balkon I nowa winda Na sprzedaż 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 61m2 na Gądowie Małym we Wrocławiu. Układ pomieszczeń: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bystrzycka

Gądów Mały,Wrocław

450 000 zł34 m² 13 119,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,30 m2, położone na parterze budynku wielorodzinnego we Wrocławiu, na Gądowie Małym. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Gądów Mały,Wrocław

660 000 zł64 m² 10 313 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie 64 m do remontu | Gądów Mały Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Szukasz mieszkania do własnej aranżacji, z funkcjonalnym rozkładem i w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Gądów Mały,Wrocław

588 000 zł49 m² 11 997,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Do sprzedaży przestronne dwupokojowe mieszkanie w dobrej części miasta. Powierzchnia całkowita - 49,01 m2 / balkon - 3m2 / piwnica - 5 m2 - Mieszkanie jest w pełni wyposażone do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

789 900 zł64 m² 12 361,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 64m2 w rejonie Gądowa ul. Jerzego Bajana ,w skład którego wchodzą: - 3 pokoje - osobna kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Idzikowskiego

Gądów Mały,Wrocław

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie już dostępne. Do wynajęcia nowoczesne i bardzo komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, zlokalizowane na III piętrze niskiego budynku z windą na Osiedlu Odkrywców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legnicka

Gądów Mały,Wrocław

650 000 zł70 m² 9 339,08 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,6 m , położone na 7. piętrze budynku z windą, zlokalizowanego przy ul. Małopanewskiej - zaledwie kilka kroków od Galerii Magnolia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balonowa

Gądów Mały,Wrocław

669 000 zł64 m² 10 453,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Naprawdę przestronne i świetnie doświetlone 3 pokoje | 64 m | balkon + piwnica | winda | Gądów Mały To mieszkanie robi wrażenie metrażem i układem - 64 m jest tu odczuwalne jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Budziszyńska

Gądów Mały,Wrocław

550 zł10 m²

 

Piętro:parter/1

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Umowa do końca lipca 2026 z możliwością przedłużenia. Dostępne wkrótce! Do wynajęcia jasny pokój w 5pokojowym mieszkaniu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Gądów Mały,Wrocław

749 000 zł63 m² 11 832,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,3 m , położone przy ul. Drzewieckiego we Wrocławiu. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do zamieszkania lub do przejęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hermanowska

Gądów Mały,Wrocław

1 850 000 zł277 m² 6 679 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:828 m²

|na sprzedaż| tylko u nas! Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny wolnostojący wraz z lokalem użytkowym (niezależny budynek wolnostojący), położny przy ul. Hemranowskiej na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balonowa

Gądów Mały,Wrocław

1 800 zł47 m² 38,22 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwustronne (płd.-pn.), przytulne mieszkanie 2-pokojowe (47,1m2) zlokalizowane na cichym i spokojnym osiedlu na Gądowie Małym. W okolicy liczne parki i tereny spacerowe. Zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lotnicza

Gądów Mały,Wrocław

1 000 000 zł63 m² 15 873 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Polecam mieszkanie inwestycyjne , 3-pokojowe 64 m + spiżarnia + piwnica | Wrocław Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,9 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tańskiego

Gądów Mały,Wrocław

799 000 zł72 m² 11 159,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy na drzwi otwarte W sobotę 28 lutego 2026 R. OD godz. 12.00 DO 14.00. Prosimy O uprzednie potwierdzenie obecności telefonicznie pod numernajpóźniej do godz. 10.00 28 LUTEGO. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Gądów Mały,Wrocław

680 000 zł64 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie 64 m do remontu | świetny układ | Gądów Mały Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Szukasz mieszkania do własnej aranżacji, z funkcjonalnym rozkładem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Latawcowa

Gądów Mały,Wrocław

588 000 zł50 m² 11 878,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m2. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1980 roku. Lokalizacja - Gądów Mały - okolice ul. Latawcowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Belgijska

Gądów Mały,Wrocław

2 100 000 zł208 m² 10 096,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony we Wrocławiu przy ul. Belgijskiej, na Muchoborze Małym. Nieruchomość o powierzchni 208m2, rozłożona na czterech kondygnacjach. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

850 000 zł64 m² 13 281,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż jasne i przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na wrocławskim Gądowie o metrażu 64m2. Układ pomieszczeń: *przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na loggie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie w sąsiedztwie parku przy ul. Bajana 8. Dostępne od 20 lutego Nieruchomość Mieszkanie jest rozkładowe, składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Dedala

Gądów Mały,Wrocław

2 400 zł33 m² 73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna, duża kawalerka z wydzieloną kuchnią. Widok na zieleń, cisza i spokój. Mieszkanie wyremontowane z wysokiej klasy materiałów, w pełnie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Horbaczewskiego

Gądów Mały,Wrocław

449 000 zł34 m² 13 284 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na drugim piętrze w bloku (wielka płyta) z lat 80-tych o powierzchni 33 m . Otwarty przestronny salon z wyjsciem na balkon, kuchnię, łazienkę z ubikacją ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Idzikowskiego

Gądów Mały,Wrocław

2 900 zł54 m² 54,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Świetna lokalizacja! rorzkładowe! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Idzikowskiego Mieszkanie o pow 52.5 mkw składa się z: - dużego pokoju z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dedala

Gądów Mały,Wrocław

750 000 zł51 m² 14 619,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie 51.3 m z dwoma balkonami osiedle Da Vinci, Wrocław Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tańskiego

Gądów Mały,Wrocław

849 900 zł72 m² 11 870,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balonowa

Gądów Mały,Wrocław

595 000 zł55 m² 10 818,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w budynku przy ulicy Balonowej (osiedle Gądów Mały). Lokal znajduje się na 6 z 7 pięter w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gądów Mały,Wrocław

750 000 zł55 m² 13 728,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

To mieszkanie nie jest za małe, ani za duże. Jest w sam raz! Dawno, dawno temu, a dokładniej w 2014 roku, na mapie Wrocławia wyrosło miejsce, które mogłoby być sceną dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ikara

Gądów Mały,Wrocław

379 000 zł30 m² 12 773,80 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 29,67 m , położona na 12. piętrze w 14-kondygnacyjnym budynku na Gądowie we Wrocławiu. Największym atutem mieszkania jest taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiska

Gądów Mały,Wrocław

629 000 zł48 m² 13 104,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe we Wrocławiu w zadbanym, niskim bloku z ogrzewaniem miejskim na przeciwko Placu Wiślanego. Obok zajezdnia tramwajowej przy ulicy Kwiskiej , 500 m od Galerii Magnolia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiska

Gądów Mały,Wrocław

480 000 zł34 m² 14 035,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,2 m2, położone na Gądowie przy ul. Kwiskiej. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku z lat '70 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skrzydlata

Gądów Mały,Wrocław

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 4 4 m , położone na 2 piętrze budynku przy ul. Skrzydlatej we Wrocławiu. Układ mieszkania pokój dzienny z aneksem kuchennym 27,60 m i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Gądów Mały,Wrocław

700 000 zł64 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie 64 m z balkonem i piwnicą na Gądowie Małym idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem! Cena do negocjacji! Szukasz funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Latawcowa

Gądów Mały,Wrocław

588 900 zł50 m² 11 897 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Gądów Mały,Wrocław

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na trzecim piętrze nowoczesnego budynku. To komfortowe lokum składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Gądów Mały,Wrocław

630 000 zł61 m² 10 361,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,8 m zlokalizowane na wrocławskim Gądowie Małym, przy ul. Drzewieckiego. Rozkład mieszkania: jasny salon z loggią, idealny.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Wrocław, Gądów-Popowice Południowe, Gądów Mały