dowolna

Nowe mieszkania i domy Jagodno, Wrocław - Nieruchomości z rynku pierwotnego Jagodno

39 ogłoszeń

39 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

1 099 560 zł90 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! Oferuję do sprzedaży nowe 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,76 mkw usytuowane na parterze budynku 1- piętrowego. Do mieszkania przynależą ogródek. W każdym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

887 670 zł87 m² 10 211,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

1 036 728 zł90 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

CO sprzedajemy? Pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 89,76 m2 na parterze kameralnego dwulokalowego domu na wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie jest przygotowane tak, że można w nim zrobić dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ludwiga van Beethovena

Jagodno,Wrocław

1 200 000 zł131 m² 9 151,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

CO sprzedajemy? Dwupoziomowy apartament w zabudowie szeregowej z garażem i ogórdkiem o pow. 131,12 m2 na wrocławskim Jagodnie. Gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

1 099 560 zł90 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Jagodno,Wrocław

957 242 zł88 m² 10 849,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

1 164 030 zł97 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! Oferuję do sprzedaży nowe 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96,60 mkw usytuowane na 1 piętrze budynku 1- piętrowego. Do mieszkania przynależą balkony. W każdym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

1 056 199 zł87 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 86,93m2 z ogrodem i tarasem! -powierzchnie mieszkalną można zaaranżować jako dwurodzinną - jeżeli potrzebne jest mieszkanie, które ma dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Jagodno,Wrocław

964 589 zł89 m² 10 850,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

1 139 340 zł89 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 89,36m2 z ogrodem! Inwestycja w trakcie budowy z realizacja na I kwartał 2025 - Wrocław Krzyki brochów/jagodno, ul. Konduktorska to może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Jagodno,Wrocław

964 589 zł89 m² 10 850,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Jagodno,Wrocław

957 242 zł88 m² 10 849,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

887 670 zł87 m² 10 211,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

1 099 560 zł90 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże, przestronne mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 89,76m2 z tarasem i z ogrodem! Inwestycja w trakcie budowy z terminem na I kwartał 2025 - Wrocław Krzyki Jagodno, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

1 160 464 zł97 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania "dwupaku" położonego na kameralnym osiedlu. Projektowane mieszkanie o powierzchni 97,11m2 znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

1 180 000 zł131 m² 8 999,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Kontakt: telefon: e-mail: nr Lokalu 4a Informacje ogólne: województwo: dolnośląskie Miejscowość: wrocław Z dumą prezentujemy Osiedle Wille Beethovena - inwestycję składającą się z 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Schuberta

Jagodno,Wrocław

360 844 zł31 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ekspert Ds. Nieruchomości T: e: zapraszam do kontaktu oraz prezentację bezpośrednio na inwestycji! Mieszkanie z Ogrodem Lokalizacja: wrocław, iwiny Numer Lokalu: a15 Cena: 360 844,00 pln Metraż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

1 036 728 zł90 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania "dwupaku" położonego na kameralnym osiedlu. Projektowane mieszkanie o powierzchni 89,76m2 znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

822 000 zł73 m² 11 216 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

4-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem na Jagodnie do własnej aranżacji. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem 17,35 m2 - Pokój 12,25 m2 - Pokój 10,56 m2 - Kuchnia 7,97 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Jagodno,Wrocław

957 242 zł88 m² 10 849,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Jagodno,Wrocław

964 589 zł89 m² 10 850,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

887 670 zł87 m² 10 211,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

1 070 829 zł83 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 83,01m2 z ogrodem i dwoma balkonami! -powierzchnie mieszkalną można zaaranżować jako dwurodzinną - jeżeli potrzebne jest mieszkanie, które ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jagodno,Wrocław

696 000 zł66 m² 10 537,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam do sprzedaży rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Jagodno,Wrocław

957 242 zł88 m² 10 849,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

887 670 zł87 m² 10 211,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Jagodno,Wrocław

964 589 zł89 m² 10 850,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²