dowolna

Nowe mieszkania i domy Jagodno, Wrocław - Nieruchomości z rynku pierwotnego Jagodno

39 ogłoszeń

39 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 115 000 zł113 m² 9 866,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Ok./Jagodno/dom/szereg/4pok./garaż/ogród/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w okolicy Jagodna. Inwestycja gotowa do użytku. Specyfikacja wykończenia: - strop.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 115 000 zł113 m² 9 867,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Jagodno,Wrocław

960 000 zł127 m² 7 559,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 m²

Jagodno/5pok./ogród/szereg/okazja/pompa/ciepła/top Piękne osiedle tuż przy Jagodnie osiem wygodnych domów szeregowych - wszystko w kameralnej atmosferze i spokojnym sąsiedztwie. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

525 875 zł42 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Jagodno,Wrocław

933 599 zł129 m² 7 237,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nowoczesny dom - okolica Jagodna Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu o powierzchni 128m2, położonego w spokojnej, zielonej okolicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 248 487 zł89 m² 14 043,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 88,90m2 z ogrodem, tarasem i balkonem! Całe osiedle realizowane jest jako wyjątkowa koncepcja mieszkań w układach willowych, zaplanowanych jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Jagodno,Wrocław

960 000 zł127 m² 7 558,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Jagodno,Wrocław

657 360 zł60 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Szukasz nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Jagodno,Wrocław

865 000 zł81 m² 10 638,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

657 360 zł60 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! Termin zakończenia: 31-03-2028 Mieszkanie świetnie zlokalizowane z szybkim dostępem do centrum. Słoneczne, 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

889 030 zł82 m² 10 776,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:17 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej. Jest to świetna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni dla całej rodziny, gwarantującej komfort w codziennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

963 745 zł84 m² 11 431 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:24 m²

Przestronny dom w zabudowie szeregowej, stanowiący doskonałą propozycję dla osób poszukujących komfortowej i funkcjonalnej przestrzeni dla całej rodziny. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

889 030 zł82 m² 10 776,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,50m2 + ogród 17,05m2 +taras 22,22m2 + strefa wejściowa o pow. 53,67m2 z miejscem postojowym i schowkiem. Ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

880 540 zł82 m² 10 798,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 81,54m2 + ogród 16,36m2 +taras 20,79m2. Wyjątkowo zaprojektowana przestrzeń mieszkalna dla tych z Państwa, którzy poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

880 540 zł82 m² 10 798,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:16 m²

Opiekun oferty: tel: nieruchomość: nowoczesny dom o powierzchni ok. 81,54 mkw.z dużym ogrodem na kameralnym osiedlu to idealna propozycja dla rodzin poszukujących komfortu i spokoju. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 101 096 zł90 m² 12 267,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie willowe realizowane jako zabudowa bliźniacza i szeregowa wybór układów to parter z ogrodem lub piętro z 3 balkonami, a może układ 2 pozimowy z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

888 922 zł82 m² 10 776,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,49m2 + ogród 17,10m2 +taras 22,12m2 + strefa wejściowa o pow. 53,19m2 z miejscem postojowym i schowkiem. Ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

963 746 zł82 m² 11 704,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatnie Mieszkanie atrialne z dodatkową komórką lokatorską. Mieszkanie dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,34m2 + ogród 23,56m2 +taras 22,09m2 + strefa wejściowa o pow. 63,69m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

884 000 zł89 m² 9 944,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż | 88,89 m | ogródek + 2 tarasy | możliwość podziału na 2 lokale Wrocław, ul. Konduktorska Murapol Osiedle Ferrovia - Taniej niż u dewelopera Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

889 030 zł82 m² 10 776,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 248 487 zł89 m² 14 043,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

880 540 zł82 m² 10 798,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

889 030 zł82 m² 10 776,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,50m2 + ogród 17,00m2 +taras 22,10m2 + strefa wejściowa o pow. 53,30m2 z miejscem postojowym i schowkiem. Ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Jagodno,Wrocław

865 000 zł81 m² 10 638,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

865 000 zł83 m² 10 467,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,64m2 + ogród 16,91m2 +taras 22,19m2 + strefa wejściowa o pow. 53,96m2 z miejscem postojowym i schowkiem. Zaskakująco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 034 898 zł90 m² 11 529,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

865 000 zł83 m² 10 467,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dwupoziomowy dom atrialny z prywatnym ogrodem i tarasem - 4 pokoje, 82,64 m Na wrocławskim Jagodnie, w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko centrum i sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

975 432 zł90 m² 10 867,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Przestronne mieszkanie z prywatnym ogrodem i dwoma tarasami, położone na kameralnym osiedlu wśród zieleni idealne dla pary lub rodziny, która szuka wygody, spokoju i miejsca dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

849 999 zł119 m² 7 157,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

0% prowizji | Bez pcc | Rynek pierwotny | Miejsce postojowe w cenie Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 118,75 m (powierzchnia użytkowa: 92,37 m ). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

888 922 zł82 m² 10 776,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

889 030 zł82 m² 10 776,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

882 051 zł84 m² 10 525,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dom/mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 81,68m2 + ogród 16,13m2 +taras 20,65m2. Ciekawie zaprojektowane mieszkanie w charakterze kameralnego domu na gotowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

963 746 zł82 m² 11 704,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

1 110 780 zł90 m² 12 375 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

CO sprzedajemy? Pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 89,76 m2 na parterze kameralnego dwulokalowego domu na wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie jest przygotowane tak, że można w nim zrobić dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

889 569 zł83 m² 10 776,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,55m2 + ogród 17,15m2 +taras 21,93m2 + strefa wejściowa o pow. 53,14m2 z miejscem postojowym i schowkiem. Ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 177 368 zł89 m² 13 243,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

880 540 zł82 m² 10 798,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

890 000 zł83 m² 10 776,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,59m2 + ogród 17,01m2 +taras 22,05m2 + strefa wejściowa o pow. 53,50m2 z miejscem postojowym i schowkiem. Ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

889 030 zł82 m² 10 776,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

849 999 zł119 m² 7 157,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

0% prowizji | Bez pcc | Rynek pierwotny | Miejsce postojowe w cenie Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 118,76 m (powierzchnia użytkowa: 92,36 m ). Układ.