dowolna

Nowe mieszkania i domy Leśnica, Wrocław - Nieruchomości z rynku pierwotnego Leśnica

100 ogłoszeń

100 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

491 679 zł62 m² 7 980,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Specjalna promocja dla klientów naszego biura - zadzwoń i uzyskaj więcej informacji. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań w zabudowie szeregowej na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

519 440 zł69 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mieszkaj jak w parku! 4 pokoje w najchętniej wybieranej inwestycji w tej części miasta. 0% podatku pcc dla kupującego! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty robert kordowski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

393 000 zł53 m² 7 435 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: telefon promocja - super oferta! Dwustronne,3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,9 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wełniana

Stabłowice,Wrocław

1 248 600 zł156 m² 7 980,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Specjalna promocja dla klientów naszego biura - zadzwoń i dowiedz się więcej Serdecznie zapraszam do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą apartamentu w kameralnej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wełniana

Stabłowice,Wrocław

570 000 zł64 m² 8 925,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Specjalna promocja dla klientów naszego biura - zadzwoń i dowiedz się więcej. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań w zabudowie szeregowej na wrocławskim osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wełniana

Stabłowice,Wrocław

805 000 zł90 m² 8 896,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Specjalna promocja dla klientów naszego biura - zadzwoń i dowiedz się więcej Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań w zabudowie szeregowej na wrocławskim osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

467 625 zł64 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. 3 pokojowy apartament, niska zabudowa, przy rzece I parku Nieruchomość o powierzchni 64,50m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

768 500 zł127 m² 6 059,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji! Przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy tuż przy rzece! Oferowany lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

467 900 zł62 m² 7 498 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

261 218 zł32 m² 8 290 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta bez podatku pcc i prowizji biura. Mieszkanie dwupokojowe na parterze we Wrocławiu w dzielnicy Fabryczna. Powierzchnia 31,51 mkw w skład której wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wełniana

Stabłowice,Wrocław

445 001 zł46 m² 9 678,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Super promocja tylko dla klientów naszego biura - zadzwoń i dowiedz się więcej Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań w zabudowie szeregowej na wrocławskim osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

768 500 zł127 m² 6 058,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

771 500 zł127 m² 6 060,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

470 460 zł71 m² 6 590 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: ważne: oferta bez podatku pcc oraz prowizji. Na mieszkanie składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym 22,62 m2 - sypialnia 10,24 m2.