dowolna

Nowe mieszkania i domy Leśnica, Wrocław - Nieruchomości z rynku pierwotnego Leśnica

101 ogłoszeń

101 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

699 999 zł90 m² 7 760,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Okazja/środkowa sztuka/5 pokoi/do odbioru!/duży ogródek/dom Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane ok. Leśnicy Domy w zabudowie szeregowej znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Leśnica,Wrocław

729 999 zł92 m² 7 923,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Ostatnia sztuka/dom/ duży ogródek / do odbioru! Na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane przy Leśnicy zachodniej granicy Wrocławia. Domy w zabudowie szeregowej znajdują się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

418 721 zł48 m² 8 759,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz gotowego mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Leśnica,Wrocław

519 890 zł56 m² 9 257,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie dostępne mieszkanie z ogródkiem na I piętrze w tym układzie. Gotowe do odbioru, spokojna i rozwinięta okolica, wygodny dojazd do centrum - jeśli szukasz takiego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lutyńska

Leśnica,Wrocław

783 990 zł95 m² 8 252,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:102 m²

Na sprzedaż 5-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 94,78 m z ogrodem. 0% prowizji 0% pcc Powierzchnia: 94,78 m Liczba pokoi: 5 Piętro: parter + piętro (dwukondygnacyjny lokal) Ogród: 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Leśnica,Wrocław

750 184 zł90 m² 8 335,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:102 m²

Na sprzedaż 5-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni90,93 m z ogrodem 0% prowizji 0% pcc Powierzchnia: 90,93 m Liczba pokoi: 5 Piętro: parter + piętro (dwukondygnacyjny lokal) Ogród: 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

1 350 000 zł145 m² 9 335,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom przy Lesie Mokrzańskim - nowoczesna inwestycja w zielonej części Wrocławia | brak pcc | 0 % prowizji od kupującego | Oferta bezpośrednio od dewelopera Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Ratyń,Wrocław

1 112 800 zł105 m² 10 616,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

0% prowizji | 0% pcc Zakup możliwy dla obywateli spoza Unii Europejskiej bez zezwolenia mswia. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 104,82m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ratyń,Wrocław

860 080 zł105 m² 8 205,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

0% prowizji | Bliźniak | 4 pokoje | Widok na las Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem - Wrocław, ul. Trzmielowicka Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Ratyń,Wrocław

1 037 920 zł105 m² 9 902,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:485 m²

Bez prowizji I pcc! Nowoczesny dom 4 pokoje | garaż / możliwość dużej kuchni | prywatny ogród | Ratyń - Wrocław Kameralna inwestycja czterech nowoczesnych domów w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Leśnica,Wrocław

640 000 zł128 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Słoneczne Mieszkanie 4 Pokoje (72,00 m2 ) + Antresola ( 56 m2) z ogrodem (70m ) - Leśnica k. Wrocławia! Bez podatku pcc i prowizji. Pełna Własność | Czynsz: niski (ok. 380 zł) Pełna, oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ratyń,Wrocław

860 080 zł105 m² 8 205,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Dom w zabudowie szeregowej | ul. Trzmielowicka, wrocław| 0% prowizji Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 104,82m2 m , z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Leśnica,Wrocław

699 000 zł89 m² 7 852,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

5 pokoi / szereg + ogródek /stacja pkp Wrocław Bezczynszowe mieszkanie w zabudowie szeregowej z ogródkami przy zachodniej granicy Wrocławia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stabłowice,Wrocław

691 062 zł63 m² 10 938 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewnię Ci pełne wsparcie w zakupie nieruchomości. Nie płacisz za moją obsługę! - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Pomogę Ci na każdym etapie: od wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stabłowice,Wrocław

632 220 zł80 m² 7 902,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leśnica,Wrocław

487 314 zł56 m² 8 674,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

1 320 000 zł130 m² 10 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:37 m²

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Stabłowice,Wrocław

828 835 zł70 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leśnica,Wrocław

524 429 zł60 m² 8 684,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Stabłowice,Wrocław

678 600 zł57 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Stabłowice,Wrocław

679 000 zł65 m² 10 417,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leśnica,Wrocław

524 429 zł60 m² 8 684,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stabłowice,Wrocław

498 892 zł39 m² 12 688 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39.32 m w cenie 498 892 zł. Idealne rozwiązanie dla osoby szukającej czegoś więcej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Stabłowice,Wrocław

828 835 zł70 m² 11 905,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Stabłowice,Wrocław

731 378 zł66 m² 11 038 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

490 784 zł52 m² 9 420,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz wykończonego pod klucz mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

491 000 zł52 m² 9 425,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

434 401 zł52 m² 8 323,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Stabłowice,Wrocław

499 230 zł39 m² 12 950,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednia - bez prowizji. Zadzwoń nawet po godz: 18:00. Mieszkanie o powierzchni 38,55 m z prywatnym ogrodem, zlokalizowane na Wrocławskich Stabłowicach. Oferta idealna zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

449 568 zł36 m² 12 488 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w stanie deweloperskim o metrażu aż 36 m Cena za metr kwadratowy 12488 zł. Oferta bez prowizji. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leśnica,Wrocław

438 222 zł53 m² 8 313,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać. I speak English - feel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leśnica,Wrocław

438 300 zł53 m² 8 316,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Leśnica,Wrocław

1 049 000 zł144 m² 7 270,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:267 m²

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle, usytuowany na kameralnym osiedlu w dzielnicy Leśnica we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stabłowice,Wrocław

580 000 zł56 m² 10 420,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Harmonogram 20/80 Jeśli szukasz miejsca, które łączy spokój, funkcjonalność i dobrą komunikację z centrum, to mieszkanie zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ratyń,Wrocław

1 200 000 zł140 m² 8 591,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

0% prowizji | 0% pcc Zakup możliwy dla obywateli spoza Unii Europejskiej bez zezwolenia mswia. Na sprzedaż 2 nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia całkowita domu 139,68m2, ogródki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starobielawska

Stabłowice,Wrocław

749 510 zł59 m² 12 716,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z ogrodem, wrocław / ul. Starobielawska Lokal A.1 to komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,94 m , położone na parterze kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łomnicka

Stabłowice,Wrocław

663 425 zł56 m² 11 891,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na Stabłowicach we Wrocławiu to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia w spokojnej i zielonej okolic. Lokal znajduje się w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łomnicka

Stabłowice,Wrocław

828 835 zł70 m² 11 898,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łomnicka

Stabłowice,Wrocław

564 375 zł45 m² 12 412 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia