dowolna

Nowe mieszkania i domy Psie Pole, Wrocław - Nieruchomości z rynku pierwotnego Psie Pole

60 ogłoszeń

60 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

699 000 zł67 m² 10 432,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam nowiutkie 4-pokojowe mieszkanie bezczynszowe w domku jednorodzinnym dwulokalowym. W praktyce jest to bliźniak z ogródkiem i 2 miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł136,86 m² 8 037,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i kameralnej części dzielnicy Psie Pole we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Kiełczowska,Wrocław

Mieszkania od 138 m² do 153,10 m²

 

Termin realizacji:2027

 

Metraże:138 - 153,10 m²

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

473 537 zł34,59 m² 13 690 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 34,59 m , położone na parterze budynku wielorodzinnego w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Lipa Piotrowska we.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

640 000 zł63,72 m² 10 043,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie do własnej aranżacji w nowej plombie niedaleko Ryneczku Psiego Pola! Kupujący nie płaci podatku pcc! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,72 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł88,70 m² 10 022,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Premium | Dom 4 pokoje | Garaż | Duży ogród | Przy parku | Okazja cenowa /ok. Marino ul.Sułowska Na sprzedaż nowoczesny dom w kameralnym, zamykanym osiedlu położonym w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł63,72 m² 10 514,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz niestandardowego mieszkania od dewelopera, zapraszam do obejrzenia dużego mieszkania w ładnej okolicy odrestaurowanego Rynku Psiego Pola. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 685 573 zł271,27 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 271,27 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Pokój - Pom. gospodarcze -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

902 990 zł51,54 m² 17 520,18 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Deweloperskie- psie Pole, wrocław Planowany odbiór na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 274 031 zł128,69 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 128,69 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 367 993 zł153,10 m² 8 935,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 672 zł55,78 m² 12 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:135 m²

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc. Deweloperski bezczynszowy, mini domek z dużym ogrodem, 3 pokoje, miejsca postojowe. Budynki po odbiorze. Okazja, ostatnie dostępne domki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 663 415 zł244,35 m² 10 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu o powierzchni 244,35 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 052 000 zł67,90 m² 15 493,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyobraź sobie leniwy poranek z filiżanką kawy na balkonie, by zaledwie kwadrans później cieszyć się gwarem wrocławskiego Rynku. To miejsce to idealny balans między tętniącym życiem centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

877 629 zł96,10 m² 9 132,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:180 m²

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc. Deweloperskie bliźniaki, ogród, taras, garaż, zielone osiedle Wrocławia, psie Pole. Budynki po odbiorze. Bestate Nieruchomości Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 428 471 zł144,29 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 144,29 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 311 zł28,55 m² 18 014,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Marzysz o własnym azylu w sercu Wrocławia, gdzie miejski styl życia łączy się z bliskością natury? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy na sprzedaż nowoczesne, kompaktowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 415 304 zł142,96 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 142,96 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 868 090 zł183,17 m² 10 198,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Osiedle łan numer jeden na przyszłość! Wyjątkowa okazja inwestycyjna. Zapraszamy do zakupu gotowego parterowego lokalu handlowo-usługowego na kameralnym nowobudowanym Osiedlu łan zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 510 825 zł209,41 m² 11 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 209,41 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 279 971 zł129,29 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 129,29 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

1 275 714 zł128,86 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 128,86 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 425 006 zł143,94 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 143,94 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

896 800 zł118 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: mateusz Porada tel.   Otoczenie nieruchomości: zaledwie krok od północnej granicy Wrocławia znajduje się osiedle, które na nowo definiuje pojęcie spokoju. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 662 zł38,60 m² 15 561,19 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2 pokoje (38,6 m ) z balkonem | Bez pcc Treść ogłoszenia: zapraszam do zapoznania się z ofertą słonecznego, 2-pokojowego mieszkania (38,6 m ) z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 428 471 zł144,29 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł69,40 m² 11 080,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji! Gotowe do odbioru! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 69,4mkw z przynależną loggią 4,36 mkw w spokojnej okolicy na wrocławskim Zakrzowie. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 000 zł60 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: mateusz Porada tel.   Tuż przy północnej granicy Wrocławia powstało osiedle stworzone z myślą o spokoju i codziennym komforcie. Otoczenie zieleni zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł53,80 m² 12 992,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I pcc Na sprzedaż bardzo ładne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w nowoczesnym budynku, położonym przy spokojnej, bocznej ulicy. Idealne zarówno dla rodzin, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 840 zł61,20 m² 10 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:115 m²

Rynek pierwotny | brak pcc | brak prowizji | odbiór IV kwartał 2026 Jeżeli szukasz nowoczesnego mieszkania w spokojnej części Wrocławia, z szybkim dojazdem do centrum i pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 080 000 zł98,39 m² 10 976,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:329 m²

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   bez prowizji! bez podatku pcc! ostatni dom, niezależny energetycznie, w wysokim standardzie deweloperskim Do sprzedania skrajny segment.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 000 zł71,74 m² 13 033,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej Wrocław, ul. Paryska 21 Oferta dotyczy ostatniego dostępnego budynku w nowoczesnej inwestycji na zamkniętym, kameralnym osiedlu. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 591 850 zł165,65 m² 9 609,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 900 zł32,62 m² 15 079,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 112 711 zł221,46 m² 9 539,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

822 915 zł58,70 m² 14 018,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,7 m , położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu. Największym atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 217 601 zł122,99 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 122,99 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 414 314 zł142,86 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 142,86 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 456 zł34,59 m² 13 890,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem | Stan deweloperski | Kameralna zabudowa | Duże ogrody Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś! Współpracuję z wieloma sprawdzonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 615 680 zł122,40 m² 13 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 122,4 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij