dowolna

Nowe mieszkania i domy Żerniki, Wrocław - Nieruchomości z rynku pierwotnego Żerniki

77 ogłoszeń

77 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Żernicka Park

Żerniki,Wrocław

Mieszkania od 411 440 zł do 1 141 420 zł

 

Termin realizacji:marzec 2026

 

Metraże:29,60 - 94,21 m²

Żernicka Park to nowoczesne osiedle położone w zachodniej części Wrocławia. Zaledwie kilka kroków do parku, szybki i wielowariantowy dostęp do dróg wyjazdowych oraz centrum Wrocławia, to.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

1 499 000 zł116,70 m² 12 844,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Opiekun oferty Agnieszka   Dom w zabudowie szeregowej Wrocław, ul. Ernesta Maya stan deweloperski Idealny dla rodziny, nowoczesne osiedle, ogród i garaż Lokalizacja: wrocław, ul. E.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-15

761 870 zł60,95 m² 12 499 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo realizowanej inwestycji, zlokalizowanej na osiedlu Nowe Żerniki, w zachodniej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 000 zł39,87 m² 13 493,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Polecam Państwu rozkładowe 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

754 430 zł61,80 m² 12 207,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo realizowanej inwestycji, zlokalizowanej na osiedlu Żerniki, w zachodniej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Żerniki,Wrocław

Mieszkania od 31,61 m² do 69,74 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:31,61 - 69,74 m²

Nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale, styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły inwestycji

Żerniki,Wrocław

Mieszkania od 42,35 m² do 74,99 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:42,35 - 74,99 m²

Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,35m2 na zielonych , spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 - pokojowe ma pow. 42,35m2 znajduje.

Szczegóły inwestycji

Żerniki,Wrocław

Mieszkania od 29,60 m² do 61,78 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:29,60 - 61,78 m²

Kameralna inwestycja deweloperska oferuje 31 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu: od 29,58 m do 94,23 m . Wśród nich znajdują się funkcjonalne mieszkania jedno, dwu.

Szczegóły inwestycji

Żerniki,Wrocław

Mieszkania od 27,87 m² do 36,74 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:27,87 - 36,74 m²

W projekcie zaplanowano 267 funkcjonalnych mieszkań 1-4 pokojowych od 25 m do 85 m oraz 13 lokali usługowych. Inwestycja obejmuje również przestrzenie rekreacyjne, takie jak: ogrody społeczne,.

Szczegóły inwestycji

Strachowicka,Wrocław

Mieszkania od 42,80 m² do 75,80 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:42,80 - 75,80 m²

Gotowe dwupokojowe mieszkanie przy Parku Żernickim! Prezentuję na sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3-piętrze w gotowej, kameralnej inwestycji ivyhouse przy ul. Strachowickiej.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

452 353 zł27,88 m² 16 225 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 281 zł55,41 m² 11 807,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia we Wrocławiu- stabłowice. Inwestycja składa się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków ze wspólnym parkingiem podziemnym, oferujących łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 085 zł31,73 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 043 zł27,87 m² 15 825,01 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 311 zł36,74 m² 12 420,01 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 666 zł60,81 m² 11 308,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 099 zł34,79 m² 13 454,99 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle przyszłości na Nowych Żernikach we Wrocławiu Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją, realizowaną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 620 zł52,42 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Gotowe trzypokojowe mieszkanie przy Parku Żernickim. Prezentuję na sprzedaż ustawne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2-piętrze w gotowej, kameralnej inwestycji ivyhouse przy ul. Strachowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł75,80 m² 10 540,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Gotowe czteropokojowe mieszkanie z widokiem na Park Żernicki! Prezentuję na sprzedaż ustawne 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1-piętrze w gotowej, kameralnej inwestycji Ivy House przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 043 zł27,87 m² 15 825,01 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: mateusz Porada tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku w zachodniej części miasta, na osiedlu Nowe Żerniki. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 280 zł74,99 m² 11 725,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem o pow. 5,2m2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

468 000 zł34,79 m² 13 452,14 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kawalerka z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju, | Żerniki Wrocławskie | stan deweloperski Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie typu kawalerka z możliwością mieszkania 2-pokojowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 669 zł56,04 m² 12 217,50 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 863 zł43,81 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Gotowe 3-pokojowe mieszkanie przy Parku Żernickim. Prezentuję na sprzedaż ustawne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2-piętrze w gotowej, kameralnej inwestycji ivyhouse przy ul. Strachowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 232 zł43,84 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Gotowe trzypokojowe mieszkanie przy Parku Żernickim! Prezentuję na sprzedaż ustawne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1-piętrze w gotowej, kameralnej inwestycji ivyhouse przy ul. Strachowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 189 zł43,42 m² 12 302,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | Wysokie sufity | Bez pcc i prowizji! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o powierzchni 43,42 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 956 zł42,28 m² 12 960,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Oferujemy funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 783 zł61,33 m² 10 643,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,33 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku. Bez prowizji oraz podatku pcc. Układ mieszkania: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 125 zł42,35 m² 12 635,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 306 zł46,12 m² 12 278,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 306 zł46,12 m² 12 278,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera oraz podatku pcc 2% Don t hesitate to call, i speak English and German. Oferuję funkcjonalne, ustawne mieszkanie o powierzchni 46,12 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 535 000 zł615 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Na sprzedaż Atrakcyjna inwestycja zlokalizowana we Wrocławiu, przy ul. Kmicica, na osiedlu Żerniki - w zachodniej części miasta, w bliskiej odległości od Portu Lotniczego Wrocław oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 860 zł74,99 m² 11 733,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem o pow. 5,20m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 800 zł55,20 m² 10 920,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowym, kameralnym osiedlu na Nowych Żernikach. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzą: przestronny, ok. 20-metrowy salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 860 zł74,99 m² 11 733,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem opow. 5,2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł55,40 m² 11 714,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Gotowe trzypokojowe mieszkanie z widokiem na Park Żernicki! Prezentuję na sprzedaż ustawne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3-piętrze w gotowej, kameralnej inwestycji ivyhouse przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 280 zł75,80 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny komfort w spokojnej części Wrocławia Na sprzedaż oferujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,80 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnej inwestycji przy ul. Strachowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 860 zł75,85 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, przestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji na Żernikach solidny deweloper, zielona okolica, wysoki standard Opiekun oferty: kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 245 zł39,87 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Oferuję na sprzedaż komfortowe i dobrze zaprojektowane mieszkanie.