dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Jerzmanowo

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Chodkiewicza

Jerzmanowo,Wrocław

5 500 zł104 m² 52,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Lokalizacja : Wrocław, fabryczna Jerzmanowo, ul. Chodkiewicza. Spokojna, zielona okolica w sąsiedztwie terenów spacerowych i obszaru Natura 2000. Świetna komunikacja, w pobliżu węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Jerzmanowo,Wrocław

1 055 000 zł144 m² 7 312 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Gałowska

Jerzmanowo,Wrocław

890 000 zł1 800 m² 494 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: tel. Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Podstawowe informacje: działka o powierzchni 1800 m2, w drugiej linii zabudowy z bezpośrednim dojazdem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Jarnołtowska

Jerzmanowo,Wrocław

424 500 zł849 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni ponad 8 arów. Dostęp do drogi publicznej. Opiekun oferty: pośrednik w obrocie nieruchomościami Nr licencji pfrn 28305 tel. ***tylko w sdp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jabłonowskiego

Jerzmanowo,Wrocław

1 450 000 zł148 m² 9 797,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Black friday! ostatni lokal wolny nr 6 na sprzedaż! Budynek ukończony, po odbiorach, gotowy do sprzedaży. Sprzedaż bezpośrednia , 0% prowizji , rynek pierwotny bez pcc 2%, stan Deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Jerzmanowo,Wrocław

1 055 000 zł144 m² 7 312,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Ostatni dostępny dom na inwestycji! Wrocław Jerzmanowo to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. To wyjątkowo spokojna i cicha okolica, z sąsiadującymi domami głównie wolnostojącymi bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jerzmanowo,Wrocław

1 055 000 zł144 m² 7 312,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Ostatni wolny dom w tej inwestycji! Przedstawiamy Państwu inwestycję domów we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gałowska

Jerzmanowo,Wrocław

885 000 zł3 384 m² 261,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | wydane warunki zabudowy | dostęp do drogi publicznej | w pełni uzbrojona | Wrocław - Idealna lokalizacja pod budowę domu jednorodzinnego - Powierzchnia: około 0,3384 ha -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Jerzmanowo,Wrocław

400 000 zł11 458 m² 34,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Grunt na sprzedaż Lokalizacja: działka znajduje we Wrocławiu, przy Alei Prezydenta Kaczorowskiego w dzielnicy Jerzmanowo. Lokalizacja ta oferuje spokój i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Chodkiewicza

Jerzmanowo,Wrocław

256 000 zł5 121 m² 49,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Marzysz o własnym kawałku zieleni nad brzegiem Bystrzycy? Mam dla Ciebie wyjątkową propozycję! Na sprzedaż oferuję ponad pół hektara urokliwej działki rolnej o powierzchni 5 121 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Żwirowa

Jerzmanowo,Wrocław

537 000 zł3 580 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej w dynamicznie rozwijającej się lokalizacji Jerzmanowo, w sąsiedztwie Zakładów Chemicznych, przy ul. Żwirowej. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Jerzmanowo,Wrocław

1 055 000 zł144 m² 7 312,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jerzmanowo,Wrocław

1 055 000 zł144 m² 7 312,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Jerzmanowo,Wrocław

1 218 997 zł2 267 m² 537,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka - Wrocław, jerzmanowo Działka o powierzchni 2273 m położona jest w spokojnej części Wrocławia. Teren ma kształt prostokąta i posiada bezpośredni dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Jerzmanowo,Wrocław

1 055 000 zł144 m² 7 312,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Chodkiewicza

Jerzmanowo,Wrocław

256 000 zł5 121 m² 49,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferuję na sprzedaż ponad pół hektara roli nad samą Bystrzycą! Polecam na sprzedaż działkę rolną o pow. 5121 m2, klaso użytek iva, położoną nad brzegiem Bystrzycy, na wysokiej skarpie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Żwirowa

Jerzmanowo,Wrocław

537 000 zł3 580 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę pod aktywność gospodarczą, w Jerzmanowie. Działka o pow. 3 580 m2 znajduje się w okolicy Zakładów Chemicznych przy ul. Żwirowej. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Wrocław

Jerzmanowo,Wrocław

162 000 zł1 340 m² 120,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa - W-w Fabryczna działka sprzedana Działka usługowa z Miejscowym Planem o powierzchni 1340 m2 zlokalizowana w zachodniej części Wrocławia Jerzmanowo. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Jerzmanowo,Wrocław

1 055 000 zł144 m² 7 312,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Nowoczesny dom z poddaszem użytkowym i garażem | 144,28 m + poddasze | 1 055 000 zł Funkcjonalny i nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jerzmanowo,Wrocław

1 055 000 zł144 m² 7 312,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Jerzmanowo,Wrocław

1 055 000 zł144 m² 7 312,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Wrocław Jerzmanowo to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. To wyjątkowo spokojna i cicha okolica, z sąsiadującymi domami głównie wolnostojącymi bez ścisku, bez wzmożonego ruchu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chodkiewicza

Jerzmanowo,Wrocław

1 055 000 zł144 m² 7 312 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Kup dom bez prowizji K- skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Jerzmanowo,Wrocław

1 055 000 zł144 m² 7 312,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jerzmanowska

Jerzmanowo,Wrocław

999 000 zł126 m² 7 945 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

Są domy, które już od progu witają spokojem. W których kawa smakuje inaczej, a każda chwila wydaje się właściwa. Może to właśnie Twój dom? Zapraszamy Cię na indywidualną prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jerzmanowo,Wrocław

1 055 000 zł144 m² 7 312,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Jerzmanowo,Wrocław

1 218 998 zł2 268 m² 537,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka - Wrocław, jerzmanowo Lokalizacja Osiedle Jerzmanowo, wrocław Powierzchnia: 2273 m Kształt: prostokąt Dojazd: bezpośredni dostęp do drogi publicznej (asfaltowej) Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gałowska

Jerzmanowo,Wrocław

890 000 zł3 384 m² 263 zł/m²

 

 

 

Jerzmanowo,Wrocław

1 055 000 zł144 m² 7 312,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chodkiewicza

Jerzmanowo,Wrocław

1 055 000 zł144 m² 7 312 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Jerzmanowska

Jerzmanowo,Wrocław

22,12 zł/m²113 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wrocław, dzielnica Fabryczna, osiedle Jerzmanowo, ul. Jerzmanowska Oferujemy na wynajem przestronny lokal biurowy zajmujący całe piętro wolnostojącego budynku, idealny dla firm szukających komfortowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Jerzmanowo,Wrocław

1 055 000 zł144 m² 7 312,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wrocław

Jerzmanowo,Wrocław

1 218 999 zł2 269 m² 537,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka- wrocław, jerzmanowo Lokalizacja: osiedle Jerzmanowo, wrocław Powierzchnia: 2270 m Kształt: prostokąt Dojazd: bezpośredni dostęp do drogi publicznej (asfaltowej) Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chodkiewicza

Jerzmanowo,Wrocław

1 055 000 zł144 m² 7 312 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jerzmanowska

Jerzmanowo,Wrocław

22,12 zł/m²113 m² 2 500 zł

 

 

 

Jerzmanowo,Wrocław

1 055 000 zł144 m² 7 312,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Jerzmanowo,Wrocław

1 150 000 zł144 m² 7 971 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Opiekun oferty: tel: garaż w bryle budynku. Użytkowe poddasze. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą środkowego domu w zabudowie szeregowej, w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Jerzmanowo,Wrocław

1 055 000 zł144 m² 7 312,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jerzmanowo,Wrocław

1 055 000 zł144 m² 7 312,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jerzmanowo,Wrocław

1 055 000 zł144 m² 7 312,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Jerzmanowo,Wrocław

1 055 000 zł144 m² 7 312,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Jerzmanowo,Wrocław

1 219 000 zł2 270 m² 537 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Wrocław, jerzmanowo | 2270 m | Atrakcyjna lokalizacja! Lokalizacja: osiedle Jerzmanowo, wrocław Powierzchnia: 2270 m Kształt: prostokąt Dojazd: bezpośredni.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Wrocław, Jerzmanowo-Jarnołtów-Strachowice-Osiniec, Jerzmanowo

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij